Onların Tektaşları da Kendileri Kadar Ünlü

Düğün.com tarafından yazılmıştır.

1:44 dakika

29.06.2020

Manken, oyuncu, tasarımcı, yazar hatta prenses...Her birinin ismini çok iyi biliyoruz. Ya tektaşlarını?

Victoria’nın Melekleri

Onlar tüm dünyanın takip ettiği en seksi mankenler. Yaptıkları, gelinlikleri, taktıkları herşey çok konuşulsa da, en çok konuşulan aksasuarları tartışmasız tek taşları... Orlanda Bloom’un Miranda Kerr için tercih ettiği nişan yüzüğü klasik çizgilerdeyken; Giselle Bündchen – Tom Brady çiftinin aşkını son derece modern bir tektaş yüzük temsil ediyor. Bir zamanlar ünlü İngiliz şarkıcı Seal’le evli olan Heidi Klum’un tektaşı ise son yılların gözdesi olan sarı pırlantadan yapılmıştı.

onların tektaşları da kendileri kadar ünlü

Hollywood Yıldızları

Aktörlükten yönetmenliğe geçip ayağının tozuyla bir de ödül kazanan Ben Affleck, karısı Jennifer Garner’a olan bağlılığını 4,5 karatlık değerli bir tektaş ile ilan etmişti. Hollywood’un en sempatik ünlülerinden olan Jennifer Aniston ise Brad Pitt’le yaşadığı kısa evlilkten sonra yeni sevgilisi Justin Theroux’dan 41. yaş günü hediyesi olarak ışıltısıyla göz alan bu yüzüğü almıştı. Aynı zamanlarda Brad Pitt de üç çocuğunun annesi olan Angelina Jolie için, yakın arkadaşı ve mücevher tasarımcısı Robert Procop ile işte bu evlilik yüzüğünü tasarlamaktaydı.

onların tektaşları da kendileri kadar ünlü

Kraliyet Ünlüleri

Kraliyet düğünleri son yıllarda tekrar hayatımıza girdi. İngiliz kraliyet düğününde Prens William eşi Kate Middleton’a annesinin evlilik yüzüğü olan pırlantalarla kaplı 18 karatlık safir yüzüğü hediye etti. Monaco Prensi Albert’in eşi Charlene Wittstock ise düğününde damla kesimli bu pırlanta yüzüğü taşıyordu. Elizabeth Taylor, belki kraliyet ailesi mensubu değildi ancak Micheal Wilding ile beş yıl sürecek evliliğinin sembolü olarak kralliçelere layık kabokon safir yüzüğü taşıyordu.

onların tektaşları da kendileri kadar ünlü

Çok Konuşulanlar

Victoria Beckham, Jessica Biel ve Beyonce... Hem kendileri hem eşleri ünlü olan bu gelinlerin tek ortak noktaları bu değil elbette. Bir de her üçünün de devasa büyüklükteki tek taşları var ortak olan... Victoria Beckham markiz kesim, Beyonce baget kesim pırlantalarıyla, Jessica Biel ise nazar boncuklu tek taşıyla göz alıcı abiye kıyafetleriyle objektiflere gülümsüyorlar.

onların tektaşları da kendileri kadar ünlü

Eski Toprak Çiftler

Onlar evliliklerini yıllara, şöhrete ve çocuklara dayandırmayı başardılar. Sarah Jessica Parker, Matthew Broderick o kadar uzun zamandır evli ki üzerinde herşeyin son modasını görmeye alıştığımız için tek taşını gözümüze biraz demoda görünüyor. Diğer yandan Hollywood’un emektar oyuncusu Brooke Shields – ilk rolünü 11 aylıkken oynadığı reklamda almış- ve zarif ingiliz oyucu Gwyneth Paltrow ise te taş seçimlerinde rafine zevklerini fazlasıyla ortaya koymuşlar.

onların tektaşları da kendileri kadar ünlü

Düğün Mekanları

Her bütçeye uygun en şık düğün mekanları burada!

Her 3 çiftten 2'si aradığı firmaları Düğün.com’da buluyor. Sen de onlar arasına katıl!

Mekanını bul

Sıradaki Makaleler

Diğer makaleleri de görüntüleyin

1 yorum

UT

ulaş töre

23/10/2014

onların tektaşları da kazançları kadar büyük