Yılbaşında Nerede Ne Giysem? En Şık Yılbaşı Kombin Önerileri

Bürde Özçakır tarafından yazılmıştır.

2:06 dakika

05.09.2023

Yılın en eğlenceli dönemi geldi! Sevgiliyle gidilen baş başa bir yemek, eğlenceli çılgın bir parti ya da aileyle yenen sakin bir akşam yemeği... Yeni yıla nasıl ve nerede girecek olursan ol her yer ışıl ışıl parlarken sen de doğru kombinle göz alıcı görünebilirsin! İşte yılbaşı şıklığı için kıyafet kodları...

yılbaşında nerede ne giysem? en şık yılbaşı kombin önerileri

"Yılbaşında ne giysem" diye telaşa kapılıp kombin araştırmasına başladıysan tam yerine geldin. Yılbaşı kombinlerine değinmeden önce programını netleştirelim:

Yılbaşında Sevgiliyle Yapılacak Şeyler

Yılbaşında sevgiliyle ne yapılır diye düşünüyorsan bu özel günü boş geçirmemek için şimdiden plan yapman gerektiğini söyleyelim! İşte yılbaşında sevgiliyle ne yapılır sorusunun yanıtları:

  • Yılbaşı eğlencesine gidin: En şık kıyafetlerinizi hazırlayın! Partiye gitmenin vakti geldi! Hazırlanın ve mekanların düzenlediği organizasyonlardan birine katılın.

  • Aileyle keyifli bir gece: Senin müstakbel eşinin ailesinin birlikte olduğu, hem sizi daha çok kaynaştıracak hem de keyifli bir ortam yaratacak bir aile yemeği de organize edebilirsin.

  • Romantik bir seyahat: Yılbaşında sevgiliyle yapılacak şeylerden biri de küçük bir kaçamak olabilir! Yılbaşı izniniz varsa, sevgilinizle Paris’e gidin ve orada konaklayın. Paris yalnızca bir öneri, sizin için anlamı olan romantik bir destinasyon da seçebilirsiniz.

  • Baş başa bir gece: Sevgilinle leziz bir yemek, romantik bir film ya da şömine başında sohbet... Yeni yıla huzurlu ve romantik bir geceyle de "Merhaba" diyebilirsin.

  • P.T.T.: “Yılbaşında sevgiliyle evde neler yapılır” derseniz size pijama, terlik ve televizyon üçlüsünü öneriyoruz. Kulağınıza basit gelebilir ama içten içe hepimizin sevdiği etkinliklerden biri olduğunu siz de biliyorsunuz. Bu listemiz de işinize yarayabilir: Sevgiliyle İzlenecek En İyi Netflix Dizileri

Sevgilinle yıl boyu keyifli vakit geçirmene yardımcı olacak önerilerimiz de şurada: Sevgiliyle Yapılacak Aktiviteler

Yılbaşı Partisinde Ne Giyilir?

Yılbaşı gecesinde ne giyilir diyorsan konseptin önemli olduğunu belirtelim. Gecenin ışıl ışıl ruhuna, sen de parlayarak eşlik etmek istersen payetli elbiseler için yılbaşı partisinden daha iyi bir fırsat olamaz! Yeterince yüksek bir topuklu ayakkabı, sade portföy çanta ve etkileyici bir makyajla hoş bir görünüm yakalayabilirsin.

yılbaşı gecesi ne giyilir

Dışarda Baş Başa

Kırmızı kutlamanın, siyahsa cazibenin rengi olduğuna göre, yılbaşı gecesinde baş başa yiyeceğiniz romantik yemeğin kıyafet kodu belli! Küçük siyah elbisen ve kırmızı aksesuarlarına ultra-şık çanta ve ayakkabıların eşlik ederken takıların daha güçlü olmalı.

yılbaşında ne giyilir

Aileyle Yılbaşı Yemeği Kombinleri

Müstakbel eşinin ailesinin de olduğu bir yemek organizasyonu yapılacaksa tehlikeli sulardasın demektir. Hem alımlı hem ağırbaşlı görünmek için ipekli bir elbise ideal. Dekolte konusunda abartıya kaçmamalı, hoş ve zarif bir dekolte tercih edebilirsin. Yakası kapalı mini elbiseler gibi... Kemer, küpeler, ayakkabılar altın ışıltıları taşıyabilir. Dudaklar ve tırnaklar ise doğal ve bakımlı görünmeli!

yılbaşında nerede ne giysem? en şık yılbaşı kombin önerileri

Yılbaşı Ev Partisinde Ne Giyilir?

Evde yapılacak kutlamalar için kıyafet kodu: Rahat ve şık! Seçenekler ise sonsuz... Bir triko elbise de tercih edebilirsin, işlemeli mini bir elbise de... Ayakkabılar konusunda ise rahatlık şart. Babet, loafer gibi rahat ve çık seçeneklere kombininde yer verebilirsin. Işıldama görevini ise takılarına emanet et!

yılbaşı ev partisinde ne giyilir

Yeni yıl eğlencesine dair kombin önerilerimizin sonuna geldik. İyi eğlenceler, mutlu yıllar!

Düğün Mekanları

Her bütçeye uygun en şık düğün mekanları burada!

Her 3 çiftten 2'si aradığı firmaları Düğün.com’da buluyor. Sen de onlar arasına katıl!

Mekanını bul

Bunlar da ilgini çekebilir

Diğer makaleleri de görüntüleyin

1 Yorum

B. Yalçın

Düğün Tarihi: 14.10.2014


değerlendirilesi tüyolar...