Birbirinden Güzel Gelin Çantaları

Pinar Karabağ tarafından yazılmıştır.

1:07 dakika

08.01.2015

Telefon, ruj, mendil, sakız derken düğün günü bir gelin çantası taşımak zorunluluk haline geliyor. Tüm gün boyunca yanınızda olmasını istediğiniz eşyaları minimuma indirin çünkü gelin çantası olarak büyük bir çanta seçemeyeceksiniz. Gelin çantanızı acil durum çantanızla karıştırmayın. Acil durum çantanızda olması gerekenlerin dışında yanınızda taşımanız için harika modeller seçtik. Bakalım siz hangilerini beğeneceksiniz...

Tüylü Çantalar

1920'lerin Çarliston modası özellikle uçuşan, dökülen tüyler, püsküllerle akıllarımıza kazındı. Bu dönemin minik, püsküllü çantaları gelin çantası olmaları için yaratılmış sanki. Rahatlığı ve feminenliğiyle modern gelinlerin bile kalbini çalacak olan bu çantalar, yine 1920'lerin esintilerini taşıyan tüylü, taşlı minik şapkalarla veya kafes duvaklarla birleşince harika bir görüntü yaratacaktır.

birbirinden güzel gelin çantaları

Portföy Çantalar

Günlük hayatında olduğu gibi gelinliğinde ve düğün detaylarında da klasikle moderni birleştiren gelinlerdenseniz; sade, geometrik ve minimal tasarımlara yönelebilirsiniz. Özel bir akıma ait olmadığı için bulunması en kolay çantalar bunlardır. Genellikle portföy ve sapsız el çantası şeklinde olan bu modelleri elinizde taşımanız gerekeceğini unutmayın.

birbirinden güzel gelin çantaları

Askılı Çantalar

Çok şık da olsa ben tüm gece elimde çanta taşıyamam diyen, rahatlığına düşkün gelinlerdenseniz kesinlikle askılı gelin çantası modellerine yönelmelisiniz. İster vintage, ister portföy, ister modern; nasıl bir çanta seçerseniz seçin, zarif bir zincirle çantanızı askılı bir çanta haline getirebilirsiniz. Ama çantanızı seçerken gelin görünüşünüzü mutlaka aklınızda tutun. Gümüş işlemeleri olan bir gelinlikle altın zincirli bir çanta takarsanız çirkin duracaktır.

birbirinden güzel gelin çantaları

Vintage Çantalar

Düğünlerin hiç geçmeyen modası kuşkusuz vintage. Bu sene de gelinlikte yükselen trend vintage modasından yanaysanız gelin çantanızda da tercihiniz vintagedan yana olmalı. Zahmetli işlemeleri, pastel tonları ve etkileyici görünümleriyle dikkat çeken gelin çantalarını, vintage aksesuarlarınızla kombinlemeyi unutmayın. Dümdüz Fransız dantellerden yapılmış bir gelinlikle vintage aksesuarlar çok uyumlu olacaktır.

birbirinden güzel gelin çantaları

Düğün aksesuarı firmalarından fiyat teklifi ve randevu almak için şehrinizdeki seçenekleri incelemeye başlasanız iyi olur!

Ayakkabı ve Aksesuar Firmaları

Her yıl 300.000 çift, Düğün.com aracılığıyla firmalarla anlaşıyor. Sen de yüzlerce firma arasından sana uygun olanı bul.

Sıradaki Makaleler

Ayakkabı ve Aksesuar kategorisindeki diğer yazılara ulaşmak için tıkla!

Vitrindeki Ayakkabı ve Aksesuar Firmaları

Ayakkabı ve Aksesuar kategorisinde öne çıkan firmalara buradan ulaş!

2 yorum

İA

İrem Akçay

21/10/2014

Kesinlikle unutulmaması gereken çanta, en önemli telefon cüzdan mendil gibi ihtiyaçlar küçük bir çanta olmadan taşınmaz


GG

Gülşen Gülen

21/10/2014

Portföy Çanta tercih etmiştim rahat olmuştu