Yeni Fotoğraf Trendi: Tek Taş Şovu

Düğün.com tarafından yazılmıştır.

1:19 dakika

29.06.2020

Düğün fotoğraf fikirlerinden belki de en eğlencelisi, tek taşınızın yapacağı solo şovun fotoğraflanması olacak. Sakın tek taşın da fotoğrafı olur mu demeyin. Aşkınızın en değerli sembolleri olan yüzüklerinize bu kadarcık özeni fazla görmeyin. Düğün fotoğraflarınıza her bakışınızda sizi ve yakınlarınızı eğlendirecek bu pozlarından bir kaçı işte burada:

Yüzükler Ait Oldukları Yere

Yani gelin ile damatların ellerine. Peki bu fotoğrafı diğer düğün fotoğrafı pozlarından ayıracak olan şey nedir diye soracak olursanız, fark fotoğrafın odak noktasında gelin ve damat yerine yüzüklerin olması olacaktır. O büyük günde çektireceğiniz benzersiz düğün fotoğrafları fikirlerine mutlaka bunu da eklemelisiniz.

alyanslar ile çekilmiş düğün fotoğrafları

Sıra Dışı Bir Vitrinde

Düğün gününüzde hazırlanırken hiç giyilmemiş gelin ayakkabılarınızı hiç takılmamış yüzüklerinize fon oluşturacak şekilde kullanarak ilginç düğün fotoğrafları elde edebilirsiniz. Yurtdışında çok yaygın olan bu düğün fotoğrafı örneklerini uygulayacağınız gelin ayakkabılarını seçerken düğün mekanınıza uygun ayakkabıları bulmayı ihmal etmeyin.

gelin ayakkabısının içinde alyans fotoğrafları

Düğün Fotoğrafçıları İndirimleri

Serhan Serter Wedding Dreams
%20 Indirim
226 5 44
Serhan Serter Wedding Dreams

Haziran Ayında Yapılacak Çekimlerde %20 İndirim Fırsatı!

Stüdyo Tek
%50 Indirim
412 8 75
Stüdyo Tek

Gelin Arabası Hizmeti Alan Çiftlere Drone + Klip Çekimi %50 İndirimle 1750₺!

Tatlı Bir Başlangıç Yapmak Üzere

Nikah şekeriniz, anı hediyeniz, düğününüzün şeker büfesinden araklayacağınız cupcakeler ve makaronlar... Teş taş şovunuz için bunların hepsi harika yardımcı oyuncular. Düğününüze dair iki zıt unsuru, ölümsüz alyanslarınızla geçici bir keyif unsuru olan şekerlemelerinizi birleştirip eşsiz kareler elde edin.

düğün fotoğraflarında alyans ve düğün pastası kombini

Doğayla İç İçe

Bırakın doğa ana cömertliği, bilgeliği ve güzelliğiyle yüzüklerinizi kutsasın. Düğün dekorasyonunuzda kullanılan masa süslemeleriniz, gelin buketiniz ve damadın yaka çiçeği bu seremoni için yeterli olacaktır. Düğününüzde hem sağlıklı hem de ekonomik kesme çiçekler kullanmak için hangi mevsimde hangi düğün çiçeği kullanılır, öğrenmelisiniz.

çiçekler içine yerleştirilmiş alyans fotoğrafları

Çizgi Film Kahramanları Üzerinde

Evleniyor olmanız içinizdeki çocuğu öldürmeniz gerektiği anlamına gelmiyor. Tersine yetişkinlik hayatınızda onun eğlenceli, şirin ve meraklı tarafına çok daha fazla ihtiyaç duyacaksınız. Bu yüzden düğününüze içinizdeki çocuğu da davet edin ve getirdiği oyuncaklarla eğlenmeyi de ihmat etmeyin. En sevdiğiniz ikonlar düğün fotoğraflarıyla ilgili işlerini tamamladıktan sonra onları düğünüze gelen çocuklara hediye edilebilir.

komik objelerle çekilmiş alyans fotoğrafları

Düğün Fotoğrafçıları

Şehrindeki en iyi fotoğrafçılar Düğün.com’da!

Her 3 çiftten 2'si aradığı firmaları Düğün.com’da buluyor. Sen de onlar arasına katıl!

Düğün fotoğrafçını bul

Bunlar da ilgini çekebilir

Düğün Fotoğrafçısı kategorisindeki diğer yazılara ulaşmak için tıkla!

Vitrindeki Düğün Fotoğrafçıları Firmaları

Düğün Fotoğrafçıları kategorisinde öne çıkan firmalara buradan ulaş!

1 yorum

Eda D. Y.

Düğün Tarihi: 14.10.2014


O yüzükler kesinlikle bunu hakediyor :)