Kır Düğünü Kayseri

Develi Çamlıca Kır Bahçesi

 • Kapasite
  200 - 1500 Kişi

 • Kişi Başı
  250 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir mekan aradığını anlat, ücretsiz düğün danışmanımız isteklerine uygun 5 düğün mekanıyla seni iletişime geçirsin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Develi Çamlıca Kır Bahçesi Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
250 TL'den az
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
250 TL'den az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
250 TL'den az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
250 TL'den az

Develi Çamlıca Kır Bahçesi Kapasite

Yemekli
Min. 200 - Maks. 1500
Kokteyl
Min. 200 - Maks. 1500

Develi Çamlıca Kır Bahçesi Özellikler

Olanaklar
Yemek servisi Menü tadımı Menüde değişiklik Organizasyon sorumlusu Işık, ses ve sahne hizmeti Fotoğrafçı getirme Organizasyon firması getirme Catering firması getirme
Fiziksel Özellikler
Bahçe Çim alan Havuz başı Şehir merkezinde After Party alanı
Manzara
Doğa manzaralı

Develi Çamlıca Kır Bahçesi Sıkça Sorulan Sorular

Develi Çamlıca Kır Bahçesi düğün fiyatları ne kadar?

Develi Çamlıca Kır Bahçesi düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 250 TL'den az, hafta içi kokteylli ise kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.Develi Çamlıca Kır Bahçesi düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 250 TL'den az, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Develi Çamlıca Kır Bahçesi kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Develi Çamlıca Kır Bahçesi 200 kişiden 1500 kişiye kadar yemekli hizmet, 200 kişiden 1500 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.

Develi Çamlıca Kır Bahçesi düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Develi Çamlıca Kır Bahçesi düğününüz için catering firması getirme i̇mkanı, menüde değişiklik i̇mkanı, yemek servisi ve fotoğrafçı getirme i̇mkanı sunmaktadır.

Develi Çamlıca Kır Bahçesi düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Develi Çamlıca Kır Bahçesi düğün dışında kurumsal etkinlikler, davet ve resepsiyon, mezuniyet törenleri, doğum günü, açılışlar, sünnet düğünü, bayi toplantısı, parti, nişan ve kına hizmeti vermektedir.

Otopark araç kapasitesi ne kadar?

100-150

Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?

Hayır

Engelli girişi var mı?

Hayır

Vale hizmeti var mı?

Hayır

Servis saat kaçta sona eriyor?

23:00

Müzik saat kaçta sona eriyor?

23:00

Özel menü seçenekleriniz neler?

Yok

Mekanın kısıtlamaları neler?

Alkol servisi yok

Develi Çamlıca Kır Bahçesi Hakkında

Kır düğünü hayaliniz mi var? Kayseri Develi Çamlıca Çay Bahçesi bu isteğinizi karşılıyor. Arnavut kaldırımıyla girdiğiniz mekânımız da çiçekli süslemelerin arasında yer volkanlarının görselliği içerisinde sahneye doğru ilerliyorsunuz. Mutluluğa ilk adımlarınızı paylaşmak için sizi bekliyoruz.

1500 kişilik geniş bir alanda, doğanın ortasında, ağaçların arasında bir kır düğünü için profesyonel bir hizmet veriyoruz. Süs havuzunun ortama ses ve görsellik kattığı bu güzelliklerin içinde iyi hissetmeniz için elimizden geleni yapıyoruz. Düğün organizasyonunuz için önceden görüşme sağlandığımız takdirde istekleriniz ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda bir program düzenliyoruz. Detayları ele alarak hayallerinizdeki düğünü yaşamanız için profesyonellik çerçevesinde çalışıyoruz.

Gelelim lezzetlerimize… Damak tadına uygun menüler hazırlıyoruz. Usta ellerden çıkan bu lezzetlerin muhteşem sunumları tabaklarınızla buluşuyor. Düğün boyu hem lezzet hem de görsel şölenin keyfine varıyorsunuz. Canlı orkestramız da sizler için istediğiniz müzikleri çalıyor. Böylece dans ederek, keyifli vakit geçiriyorsunuz. Bir çadırın altında yer alan gelin damat masası ise kır bahçemize oldukça hâkim bir nokta da. Bunun dışında süslemeler konusunda da yardımcı oluyoruz. Hayal ettiğiniz detayları kullanıyoruz.

Düğünün ne kadar uzun bir süreç olduğunun farkındayız. Birçok detay ve konuyla ilgileniyorsunuz. İlk karar vermeniz gereken nokta ise düğün mekanları. Aklınızda bir kır düğünü var. Çalışacağınız mekânın profesyonelliği, konumunuza yakınlığı ve tabi ki bütçeye uygunluğu çok önemli faktörler. Bu anlamda en iyilerinizi oluşturacak mekanlara bakmalısınız. Eğer konum olarak size yakınsak mutlaka listenize bizi eklemelisiniz. Zaten görüşmek için geldiğiniz de eminiz ki seçiminiz biz olacağız!

Biz, Kayseri kır bahçesi düğün salonu olarak en özel gününüzü gerçekleştirmeye talibiz. Hatta büyük bir onur duyarız. Bunun için yapmanız gereken yandaki formu doldurup bizimle iletişime geçmeniz yeterli!

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

İletişim

 • Adres::

  Köşkpınar Mevkii, Develi

 • Adres tarifi:

  Kır bahçemiz Kayseri Develi reşadiye mahallesi Köşkpınar mevkiindedir.

 • Haritadaki Konumu

  Develi Çamlıca Kır Bahçesi Yol Haritası

Develi Çamlıca Kır Bahçesi Düğün Yorumları (1)

Yasemin & Yiğit

Düğün Tarihi: 01.09.2019

Düğün.com üzerinden anlaştı

Daha önce katıldığım kınalarda Hizmetleri çok hızlı ve kaliteliydi. Kır konsepti olması ve dizaynını çok beğendim. Oturma düzeni ve ses sistemi çok güzeldi. Samimi bulduğum bir ortamdı. Bende kınamı burda yapmak istiyorum 🙏

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.