Kır Düğünü Gaziantep

Uğurlu Termal Otel Kır Düğünü

Uğurlu Termal Otel Kır Düğünü

Firmayı Neden Tercih Etmelisin?

  • Havuz başı alanı var.
  • Orman içinde düğüne uygun.
  • Küçük gruplar için uygun.
  • Sade süslemeler kullanıyor.
  • Özel açık nikah alanı var.
  • Büyük gelin odası veriliyor.
  • Geniş kapasiteli otoparkı var.

Uğurlu Termal Otel Kır Düğünü Hakkında

Uğurlu Termal Otel olarak 2012 yılından beri Gaziantep, Şahinbey’de hizmet veriyoruz. Bölgede sağlık turizmi açısından en gelişmiş tesislerden olan Uğurlu Termal Otel aynı zamanda Gaziantep kır düğün mekanları arasında da yer alıyor. 2.500 metrekarelik geniş bir alana sahip olan 3 katlı otelimizde düğününüze ev sahipliği yapabiliriz. İşletmemizde açık davet alanımızın yanında kapalı alan seçeneğimiz de sizi bekliyor.

Davet Alanları

Uğurlu Termal Otel Gaziantep’te açık hava kır düğünleri için havuz başı açık davet alanımızı veya Atlı Sporlar bölümünde yer alan açık alanımızı tercih edebilirsiniz. Açık alanlarımıza 500 ila 750 kişi davet edebilirsiniz. Kapalı alanlarımızsa 2 adet toplantı salonu ve 3 adet çok amaçlı salondan oluşuyor. Kapalı salonlarda 500 kişilik bir organizasyon gerçekleştirebilirsiniz.

Dekorasyon

Düğününüz için havuz başı konsepti düşünüyorsanız sizi mermer zeminli açık davet alanımızda misafir edebiliriz. Kır manzaralı havuz başı alanımızda yuvarlak banket masaları ve tiffany sandalyeler kullanıyor, masaları çiçeklerle süslüyoruz. Atlı Sporlar açık hava alanıysa otantik bir atmosfere sahip. Burada da siyah örtülü yuvarlak masalardan yararlanıyor ve tiffany model sandalyelerle misafirlerinizi ağırlıyoruz.

Hizmetler

Otelimizde misafirleriniz için istediğiniz ikramları hazırlıyor ve servisini yapıyoruz. Bu güzel günü ölümsüzleştirmek için 10 poz fotoğraf ve video kayıt hizmeti de sunuyoruz. Otelimizde hazırlık odası ve 100 ila 150 araçlık bir otopark alanı da bulunuyor. Otoparkımız da vale hizmeti de veriyor, misafirlerinizin rahat etmesini sağlıyoruz. Davetlileriniz dinlenmek için otelimizde konaklayabilirler.

Yiyecek / İçecek

Düğünlerde standart olarak limitsiz meşrubat eşliğinde kuru pasta ve çerez ikramı yapıyoruz. Yemekli düğünler için servise meze tabağıyla başlıyoruz. Meze tabağı için humus, peynir tabağı ve haydari gibi seçeneklerimiz bulunuyor. Servise börek gibi ara sıcaklarla devam ediyor, ana yemek olarak kırmızı veya beyaz et servisi yapıyoruz. Düğün pastanızı da isterseniz katlı, isterseniz de kişi başı dilim olarak hazırlıyoruz.

Gaziantep kır düğün yerlerinden Uğurlu Termal Otel kendine has tasarımıyla dikkatleri üzerine çekiyor. Düğününüz için şehirden uzaklaşmak istiyorsanız sizi otelimize bekliyoruz. Şehir dışından gelen misafirleriniz varsa otelimizde dinlenebilir, özel araçlarıyla düğüne katılan davetlileriniz otopark alanını kullanabilirler. Uğurlu Termal Otel kır düğünü fiyatları için sayfadaki telefon numarasından bizi arayabilir, fiyat teklifi formunu doldurabilirsiniz.

Uğurlu Termal Otel Kır Düğünü Özellikler

Olanaklar
Yemek servisi Menüde değişiklik Organizasyon sorumlusu Işık, ses ve sahne hizmeti Organizasyon firması getirme Catering firması getirme Hazırlık odası
Fiziksel Özellikler
Bahçe Balkon Havuz başı Kolonsuz salon Orman içinde Şehir dışında Teras After Party alanı
Manzara
Panoramik manzaralı Orman manzaralı Doğa manzaralı

Uğurlu Termal Otel Kır Düğünü Sıkça Sorulan Sorular

Uğurlu Termal Otel Kır Düğünü düğün fiyatları ne kadar?

Uğurlu Termal Otel Kır Düğünü düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 750 - 1.000 TL, hafta içi kokteylli ise kişi başı 250 - 500 TL aralığından başlamaktadır.Uğurlu Termal Otel Kır Düğünü düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 750 - 1.000 TL, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 250 - 500 TL aralığından başlamaktadır.

Uğurlu Termal Otel Kır Düğünü kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Uğurlu Termal Otel Kır Düğünü 20 kişiden 700 kişiye kadar yemekli hizmet, 20 kişiden 800 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.

Uğurlu Termal Otel Kır Düğünü düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Uğurlu Termal Otel Kır Düğünü düğününüz için catering firması getirme i̇mkanı, vale hizmeti, yemek servisi ve menüde değişiklik i̇mkanı sunmaktadır.

Otopark araç kapasitesi ne kadar?

100-150

Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?

Evet

Engelli girişi var mı?

Evet

Vale hizmeti var mı?

Evet

Servis saat kaçta sona eriyor?

23:30

Müzik saat kaçta sona eriyor?

24:00

Özel menü seçenekleriniz neler?

Çocuklara özel

Firma hakkında düşüncelerin neler?

Nimet & Ayhan

Düğün Tarihi: 14.04.2022

Düğün.com üzerinden anlaştı

ÖMRÜMÜZDE BİR DEFA OLACAK BU MUHTEŞEM GECE İÇİN ÇOK TEŞEKKÜR EDERİZ.

Vedat

Düğün Tarihi: 17.08.2020


Mekanda 400 kişilik ikramlı bir düğün gerçekleştirdim. İkramlarından memnun kaldım, görsel olarak söylenecek bir şey yok. Süper bir mekan, Gaziantep'in en iyi mekanlarından biri diyebilirim. Ulaşım olarak da rahat bir mekan olması konuklar için çok iyi, otoparkı da mevcut.

Uğurlu Termal Otel Kır Düğünü

Vedat bey göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkürler. Uğurlu termal tatil olarak sizlere ömür boyu mutluluklar dileriz...

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.