İpekyolu Çiftlik Evi & Kırdüğün Salonu

0342 255 53 28

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

İpekyolu Çiftlik Evi & Kırdüğün Salonu
Açık ve Kapalı Alan
Yemekli
Min. 200 - Maks. 875
Kokteyl
Min. 200 - Maks. 875

İpekyolu Çiftlik Evi & Kırdüğün Salonu Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
100 - 200 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
100 - 200 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
100 TL'den az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
100 TL'den az

İpekyolu Çiftlik Evi & Kırdüğün Salonu Özellikler

Mekan Özellikleri
Bahçe Balkon Cam tavan Çim alan Dere kenarında Havuz başı Kolonsuz salon Orman içinde Şehir dışında Yüksek tavan
Manzara
Ada manzaralı Kale manzaralı Park manzaralı Şehir manzaralı Orman manzaralı Kır manzaralı Bahçe manzaralı Doğa manzaralı
Yemek Servisi
Evet
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Catering Firması Getirme
Evet
Engelli Girişi
Evet
Fotoğrafçı Getirme
Evet
After Party Alanı
Evet
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menüde Değişiklik
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Vale Hizmeti
Evet
Hazırlık odası
Evet
Olumsuz hava koşullarına karşı önlem
Evet

İpekyolu Çiftlik Evi & Kırdüğün Salonu Sıkça Sorulan Sorular

{İpekyolu Çiftlik Evi & Kırdüğün Salonu} düğün fiyatları ne kadar?

İpekyolu Çiftlik Evi & Kırdüğün Salonu düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 100 - 200 TL, hafta içi kokteylli ise kişi başı 100 TL'den az aralığından başlamaktadır.İpekyolu Çiftlik Evi & Kırdüğün Salonu düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 100 - 200 TL, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 100 TL'den az aralığından başlamaktadır.


{İpekyolu Çiftlik Evi & Kırdüğün Salonu} kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

İpekyolu Çiftlik Evi & Kırdüğün Salonu 200 kişiden 875 kişiye kadar yemekli hizmet, 200 kişiden 875 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


{İpekyolu Çiftlik Evi & Kırdüğün Salonu} düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

İpekyolu Çiftlik Evi & Kırdüğün Salonu düğününüz için catering firması getirme i̇mkanı, yemek servisi, vale hizmeti, menüde değişiklik i̇mkanı ve fotoğrafçı getirme i̇mkanı sunmaktadır.


{İpekyolu Çiftlik Evi & Kırdüğün Salonu} düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

İpekyolu Çiftlik Evi & Kırdüğün Salonu düğün dışında davet ve resepsiyon, doğum günü, bayi toplantısı, parti, piknik, açılışlar, kurumsal etkinlikler, sünnet düğünü, nişan, mezuniyet törenleri, baby shower ve kına hizmeti vermektedir.

Tüm Sorular

İpekyolu Çiftlik Evi & Kırdüğün Salonu Hakkında

Gaziantep kır düğün mekanları arasında şık davetleriniz için havuz başı alanımızın olması, şehrin yoğunluğundan uzak dere kenarında huzurlu bir konumda bulunmamız ve tabii ki tamamen misafir memnuniyeti odaklı hizmetler ortaya koyma çabamız bizi tercih edilirlik konusunda üst sıralara taşıyor. Mekanımızı ziyaret eden davetlilerimiz ada ve kale manzaramızın görünümüne hayran kalıyor.

Davet Alanları

Gaziantep İpekyolu Çiftlik Evi Kır Düğün Salonu açık ve kapalı alanlarını düğünleriniz için düzenliyor. Çim alan üzerine kurulu açık alanımızda 2000 kişiyi ağırlayabilecek kapasiteye sahibiz. Yemekli düğünler ve kokteyllerdeyse 1000 kişiye aynı anda hizmet sağlıyoruz. Kolonsuz, yüksek cam tavanlı ferah kapalı alanımızda 300 kişilik davetler gerçekleştiriyoruz. Dilerseniz eğlencenizin devamı için after party alanımızı tercih edebilirsiniz.

Dekorasyon

Son derece özenli bir dizaynımız var. Oturma düzenimiz beyaz tiffany sandalyeler ve desenli örtülerin serili olduğu beyaz yuvarlak masalarımızdan meydana geliyor. Masalarımızın üzerine pembe tek dal şeklindeki zarif çiçeklerimizi yerleştiriyoruz. Aynı çiçekler beyaz tüllerle ve dikdörtgen sütunlarla tasarlanmış gösterişli gelin yolumuzu da renklendiriyor. Gelin ve damadımızın sahnesindeki gold nikah masamız kırmızı çiçeklerle süsleniyor. Sahnenin üzerinden sarkıtılan beyaz çiçekler göze çarpan ambiyansımızın önemli bir parçası.

Hizmetler

Farklı şehirlerden gelen misafirlerinizden 50 kişiye konaklama hizmeti veriyoruz. 1000 aracın rahatlıkla park edilebileceği otoparkımız ve vale hizmetimiz sevilen imkanlarımızdan. Davetiniz için planlanan yemek menüsünü deneme ve taleplerinize göre yeniden düzenleme fırsatı sunuyoruz. Organizasyon sorumlularımız düğünlerinizin eksiksiz gerçekleşmesi için alan düzenlemelerinden aksesuar teminatına kadar her şeyle bizzat ilgileniyor. Özellikle tercih ettiğiniz catering veya organizasyon firmaları varsa onlara da salonumuzda yer verebiliriz. Hazırlık odamızda son kez aynaya bakarak eğlenceli bir davet için dokunuşlarınızı tamamlayabilirsiniz.

İpekyolu Çiftlik Evi & Kır Düğün Salonu orman içinde hem güzel bir düğün yaşamanız hem de doğanın güzelliklerini tatmanız için benzersiz bir ambiyans oluşturdu. Nişandan kınaya doğum gününden sünnet düğünlerine her organizasyonunuza ev sahipliği yapmak ve destekçiniz olmak için çaba sarf ediyoruz. Fiyatlarımız ve organizasyon içeriklerimize dair bilgi almak için iletişim bilgilerimiz aracılığıyla bize ulaşabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

İletişim

 • Telefon: 0342 255 53 28
 • Adres:

  Bilek Mh. Fıstıklı Mezrası Şehitkamil / Gaziantep

 • Nasıl gelinir?

  Eski Nizip yolunda 6 km ilerlerken sağ tarafta tepe manzaralı doğa ile iç içe (bilek aril yolu istikamet inde dir )

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  İpekyolu Çiftlik Evi & Kırdüğün Salonu Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.