Kır Düğünü Gaziantep

Happy Garden

Happy Garden
 • Kapasite
  100 - 350 Kişi

 • Kişi Başı
  250 - 500 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir mekan aradığını anlat, ücretsiz düğün danışmanımız isteklerine uygun 5 düğün mekanıyla seni iletişime geçirsin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Happy Garden Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
250 - 500 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
250 - 500 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
250 TL'den az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
250 TL'den az

Happy Garden Kapasite

Yemekli
Min. 100 - Maks. 350
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 350

Happy Garden Özellikler

Olanaklar
Yemek servisi Menüde değişiklik Organizasyon sorumlusu Işık, ses ve sahne hizmeti Fotoğrafçı getirme Organizasyon firması getirme Catering firması getirme Hazırlık odası
Fiziksel Özellikler
Bahçe Çim alan Havuz başı Şehir merkezinde After Party alanı
Manzara
Panoramik manzaralı Doğa manzaralı

Happy Garden Sıkça Sorulan Sorular

Happy Garden düğün fiyatları ne kadar?

Happy Garden düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 250 - 500 TL, hafta içi kokteylli ise kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.Happy Garden düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 250 - 500 TL, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Happy Garden kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Happy Garden 100 kişiden 350 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 350 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.

Happy Garden düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Happy Garden düğününüz için catering firması getirme i̇mkanı, fotoğrafçı getirme i̇mkanı, menüde değişiklik i̇mkanı ve yemek servisi sunmaktadır.

Otopark araç kapasitesi ne kadar?

50-75

Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?

Hayır

Engelli girişi var mı?

Evet

Vale hizmeti var mı?

Hayır

Servis saat kaçta sona eriyor?

23:00

Müzik saat kaçta sona eriyor?

23:00

Özel menü seçenekleriniz neler?

Çocuklara özel

Mekanın kısıtlamaları neler?

Alkol servisi yok

Happy Garden Hakkında

Happy Garden Kır Bahçesi kapılarını zarif bir kır düğünüyle evlenmek isteyen çiftler için açıyor. Gaziantep’in Oğuzeli ilçesinde, ulaşımı kolay bir noktada yer alan mekanımız, kır düğünlerini, havuz başında konumlanan açık davet alanında hayata geçiriyor. Yemyeşil ağaçların arasında konumlanan çim alanda, yalnızca size ve misafirlerinize ait, huzur dolu bir atmosfer sunuyor.

Davet Alanları

Panoramik şehir ve doğa manzarasına sahip açık davet alanımızda 300 ila 400 kişilik konuk kapasitesine en iyi şekilde hizmet veriyoruz. Upuzun ağaçlarla çevrili olan kır bahçemizin zemini tamamen doğal çimlerle kaplı. Bahçenin merkezinde, etrafını mermerlerle döşediğimiz geniş bir havuz bulunuyor. Davetlilerinizi çim alanda ağırlarken nikah töreninizi havuz kenarındaki alanda gerçekleştiriyoruz.

Dekorasyon

Kır bahçemizi, abartıdan uzak ve zarif bir dekorasyon benimsiyoruz. Yuvarlak masaların etrafına beyaz napolyon sandalyeler dizerek bir oturma düzeni elde ediyoruz. Masalara pembe renkte dantel örtüler seriyor, masa üstlerinde renkli çiçeklere sahip vazolara yer veriyoruz. Sandalye sırtlarını minimal çiçek detayları yerleştiriyoruz. Nikah masasının üstünü mavi beyaz tüller ve çiçeklerle süslüyoruz.

Hizmetler

Happy Garden Düğün Salonu Oğuzeli olarak bizi tercih eden çiftler için masa sandalye giydirmesi ve davet alanı süslemesi gerçekleştiriyoruz. Düğün öncesinde çiftlerimize, birer hazırlık odası tahsis ediyoruz. Profesyonel fotoğraf ve çekim ekibi konusunda isterseniz sizi çözüm ortaklarımıza yönlendiriyor isterseniz dışarıdan ekiplerle birlikte çalışabiliyoruz. Tercihinize göre, müzisyenler getirerek müzikal

Kır Bahçesi Happy Garden Düğün Salonu olarak kır düğünlerini yeşilliklerle kaplı bahçemizde gerçekleştiriyor, kapsayıcı hizmetler sunarak hazırlık sürecinizi destekliyoruz. Siz de doğa ile iç içe bir mekanda, yıllar boyu zarafetiyle anımsanacak bir kır düğünü istiyorsanız, sayfada yer alan iletişim bilgilerini kullanarak bize ulaşabilir, yandaki formu doldurarak bizden fiyat teklifi alabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • Hanifi Utku
  Firma Yetkilisi

İletişim

 • Adres::

  Seylan Cad. No:112 Oğuzeli/ Gaziantep

 • Adres tarifi:

  B89 ve B39 Otobüs hatlarıyla mekana ulaşabilirsiniz.

 • Haritadaki Konumu

  Happy Garden Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.