Diva Kır Bahçesi ve Düğün Salonu
5,0
(18 Yorum)
2. yıl
Çubuk
5 saatte cevap verir

Havuz başındaKapsamlı paketSade süslemelerÇim zeminAçık nikah alanıGeniş dans pistiCanlı müzikBüyük gelin odası

100 - 2500 Kişi
450
370 TL
İncele
Sakalar Grup Kır Sofrası
9 Yorum
9. yıl
Çubuk

Sade süslemelerKır düğünü ışıklarıÇim zeminAçılır-kapanır tavanGeniş dans pistiCanlı müzikJimmy-jibGeniş otopark

200 - 1500 Kişi
500 - 750 TL
İncele
White Garden
5,0
(1 Yorum)
2. yıl
Çubuk

Butik düğüne uygunKır düğünü ışıklarıGelin yolu süslemesiGeniş dans pistiCanlı müzikSahne ışık sistemiAlkol servisi yokGeniş otopark

10 - 2000 Kişi
250 - 500 TL
İncele

Diğer Firmalar

Çubuk Gizemli Bahçe Kır Düğünü

200 - 875 Kişi
500 - 750 TL

Çubuk Göl Seyir Çubuk Kır Bahçesi

100 - 875 Kişi
500 - 750 TL

Çubuk Düş Yolcusu At Çiftliği

50 - 150 Kişi
Yemek Servisi Bulunmuyor

Çubuk Doğal Bahçem

100 - 250 Kişi
250 - 500 TL

Çubuk Botanik Kır Bahçesi

200 - 1500 Kişi
250 TL'den az

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Her yıl 400.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor. Siz de hemen firmanızı ekleyin, işinizi katlayın!

Firmanızı Ekleyin

Çubuk Kır Düğünü Mekanları

Çubuk, Ankara’nın merkezi ve popüler ilçelerinden biridir. Çubuk sahip olduğu imkanlar ve mekan çeşitliliğiyle her yıl birçok düğüne ev sahibi olur. Çubuk’ta kır düğünü mekanları genellikle şık bahçeler, otel bahçeleri, çiftlikler ve arazilerden oluşur. Ayrıca sosyal tesislerin açık alanları ve bazı parklardaki alanlar da kır düğünü için uygundur.

Çubuk’taki kır düğünü mekanları Kavaklı, Küçükali, Nusratlar ve Hacılar mahallelerinde sıklıkla karşınıza çıkabilir. Bu bölgelerdeki restoranların bahçeleri de ideal kır düğünü organizasyonu için durağınız olabilir. Hayalinizdeki düğünün teması, konsepti ve ambiyansı nasıl olursa olsun Çubuk kır düğünü yerleri bu hayali gerçekleştirebilir. Geniş bir yelpazede sunulan mekanlar her çifte hitap edebilir.

Kalabalık bir tören ya da samimi ve küçük bir kutlama yapmanız fark etmez. Bütçeniz, ihtiyaçlarınız ve arzularınız ne kadar farklı olsa da Çubuk kır düğün mekanları işletmecileri tarafından beklentileriniz karşılanabilir. Düğünlerde gelin ve damat başta olmak üzere tüm misafirlerin memnuniyeti önceliklendirilir. Planınız Çubuk’ta düğün yapmaksa buradaki kır düğünü mekanlarına göz atmanızı tavsiye ederiz.

Çubuk Kır Düğünü Mekanlarında Sunulan Zengin Hizmetler

Çubuk kır düğünleri açık hava ortamında gerçekleşen düğünler için popüler bir seçenektir. Bu tür düğünler genellikle doğal güzelliklerle çevrili çiftliklerde, bağlarda, ormanlık alanlarda veya dağlık bölgelerde yapılır. Çubuk kır düğünü mekanlarında sunulan hizmetler genellikle çiftlerin tercihlerine ve bütçelerine göre değişebilir. Ancak yaygın olarak sunulan bazı hizmetler bulunmaktadır. Paketlerin içerdiği hizmetlerde esneklik de sağlanabilir.

Kır düğünü mekanları hizmetleri arasında dekorasyon, açık hava töreni için etkinlik alanları, yiyecek içecek hizmetleri, eğlence seçenekleri, fotoğraf ve video hizmetleri bulunur. Ayrıca bazı mekanlarda beklenmeyen hava durumlarına karşı önlemler alınır. Düğünlerde çiftlerin en çok ihtiyaç duyduğu hizmetlerden biri de organizasyon ve koordinasyon desteğidir. Düğünün her anının kusursuz yönetilmesi için bu hizmet yararlıdır.

Bu hizmetler, Çubuk kır düğünü mekanlarının sunduğu zengin seçeneklerin sadece birkaçıdır. Çiftler, tercihlerine ve bütçelerine göre farklı paketler ve ek hizmetlerle de bu mekanlardan yararlanabilirler. Eğer tasarladığınız düğün klasik tören ihtiyaçlarının ötesinde gereksinimlere sahipse işletme sorumlularıyla konuşabilirsiniz. Koşullar dahilinde hayalinizi gerçek kılacak ekipmanlar, malzemeler ve personel desteği sağlanacaktır.

Çubuk Kır Düğün Mekanlarının Uygun Fiyatları

Çubuk’ta bir kır düğünü mekanıyla anlaşmanın fiyatları farklılık gösterebilir. Her çiftin beklentisi, talebi ve bütçesi farklı olduğundan mekanlar farklı düğün paketleri sunar. Paketlerin fiyatları yapacağınız seçimlere göre değişebilir. Düğününüzü olabildiğince uygun fiyatlı tertip edebilmeniz için atabileceğiniz bazı stratejik adımlar var. Aşağıda saydığımız maddeleri dikkate alarak düğün paketinizi oluşuturur ve planlarsanız bütçenizden tasarruf edebilirsiniz.

Mekandan satın alacağınız hizmetler toplam mekan ücretini arttırabilir. Bu hizmetler arasında düğün davetiyesi tasarımı ve basımı, düğün arabası, gelin buketi ve çiçek aranjmanları, after party ve catering firmaları bulunabilir. İhtiyaçlarınızı ayrı firmalardan gidermek yerine mekanın çatısı altında satın almanız kampanyalı fiyatlardan faydalanmanızı sağlayabilir. Ayrıca erken rezervasyonda en kapsamlı düğünleri dahi uygun fiyatlara yapabilirsiniz.

Çubuk’ta Kır Düğünü Yapacaklara Tavsiyeler

Çubuk'ta kır düğünü yapacak çiftlere birkaç tavsiye sunulabilir. İlk olarak, mevsim ve hava koşullarını dikkate almak önemlidir. Çünkü Çubuk'ta hava durumu değişken olabilir, bu yüzden düğün tarihi belirlenirken mevsim ve hava tahminlerine göre karar vermek önemlidir. Ayrıca, düğün mekanı seçerken doğal güzelliklere sahip, konforlu ve ulaşımı kolay bir mekan tercih edilmelidir.

Mekanın konukların ulaşabileceği bir konumda olması ve gerekli yönlendirmenin sağlanması önemlidir. Ayrıca, düğün için profesyonel destek almak çiftlerin stresini azaltabilir ve düğünün sorunsuz geçmesini sağlayabilir. Doğal ortamda gerçekleşecek düğün için dekorasyon ve detayları planlarken temayı ön plana çıkarmak ve doğal güzellikleri vurgulamak önemlidir. Çubuk'ta kır düğünü yapacak çiftler unutulmaz bir düğün deneyimi yaşayabilirler.

Beklentilerinizi anlayan profesyonel bir ekip sayesinde, kimi zaman stresli olabilecek bu süreci kolaylıkla atlatabilirsiniz. Hem dilediğiniz gibi bir organizasyon tertip etmek, hem de erken rezervasyon fırsatlarından yararlanarak kampanyalı fiyatlar ödemeniz için hazırlıklıklara olabildiğince erken başlamaya çalışın. Özel gününüz başta sizi ve müstakbel eşinizi mutlu etmeli. Düğün hazırlıkları sürecinde kendinize zaman ayırmayı da unutmayın!

Tüm İlçeler Kır Düğünü Mekanları

Tüm Şehirler Kır Düğünü Mekanları