Meridyen Düğün Salonu

E-posta Gönder

Meridyen Düğün Salonu Fiyatlandırma

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)

  100 TL'den Az

Meridyen Düğün Salonu Kapasite

 • Kapasite

  750-1.000

Meridyen Düğün Salonu Genel Özellikler

 • Aksesuar Kiralama

Meridyen Düğün Salonu Sıkça Sorulan Sorular

 • Meridyen Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

  Meridyen Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.


 • Meridyen Düğün Salonu kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

  Meridyen Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda için maksimum 750-1.000 kişilik kapasiteye sahiptir.


 • Sağladığınız Hizmet İçeriği

  Kına süslemesi, Kına töreni

Meridyen Düğün Salonu Hakkında

Yıllardır Nevşehir Meridyen Düğün Salonu olarak profesyonel bir hizmet veriyoruz. Bu hizmeti ise güler yüz ile yapıyoruz. Karşılama hosteslerimizden servis personellerimize kadar herkes hizmet kalitesini her geçen gün artırarak sorumluluklarını gerçekleştiriyorlar.

Sünnet, nişan, kına, düğün gibi özel organizasyonlarınız için tercih edilen bir yer olabilmek adına iyi bir hizmet vermek için çalışıyoruz. Salona girdiğiniz anda ilk dikkatinizi çeken yüksek tavan oluyor. Bu sayede organizasyonunuzu asla bunalmadan ve sıkışıklık yaşamadan geçiriyorsunuz. Daha sonra dikkatinizi çekecek olan kırmızı renkli detaylar oluyor. Salonumuz ağırlıklı kırmızı olup, bu rengin aşkı yansıttığını düşünüyoruz. Bu yüzden kırmızı ve beyaz ağırlıklı bir konsept belirledik. Başınızı hafif yukarı kaldırdığınız da ise etrafında uzun led lambalar sarkan ve ortasında bir renkli avize görüyorsunuz. Nostaljik havayı modernize ederek size sunuyoruz. Dikkatinizi çeken bir diğer nokta ise geniş pistimiz. Rahat bir şekilde kına gecenizde dans ediyorsunuz. Kendi yaptığımız “Düğünümüze Hoşgeldiniz” tabelasını da hemen yerinde! Hafif sağa geldiğinizde karşıda tüm salona hâkim bir şekilde gelin-damat masasını görüyorsunuz. Masanın arkasında kırmızı kalpli bir panoyla konseptte uyum sağlıyoruz. Ya da farklı bir yerde sizi konumlandırıyoruz. Burada masanızdan yukarı baktığınız bulut desenlerini fark ediyorsunuz. Kırmızı renk ağırlıklı salonumuzda daha birçok ayrıntıyı da görüyorsunuz.

Salon olarak teknolojiyi ve trendleri yakından takip eden bir anlayışa sahibiz. Bu yüzden her sene kendimizi yenilemeye dikkat ediyoruz. Çünkü kendimizi geliştirmez, yenilemezsek size iyi bir hizmet vermemiş oluruz. Bu yüzden eğer Nevşehir kına salonları arayışında olan sizler için en iyi hizmeti vermeye çalışıyoruz. Bizimle iletişime geçmek istiyorsanız yandaki formu doldurmanız yeterli! Böylece hizmet içeriğimizden fiyatlandırmamıza kadar her konuda bilgi alabilir, merak ettiğiniz soruları sorabilirsiniz.

Ekiple Tanışın


İletişim

 • Adres:

  Sümer Mahallesi, Nevşehir - Aksaray Yolu 5 KM

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Meridyen Düğün Salonu Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.