Silene Düğün Balo Kokteyl Salonu

E-posta Gönder

  • Merkez, Nevşehir.

Kapasite Bilgileri

Silene Düğün Balo Kokteyl Salonu - Kına ve Bekarlığa Veda Mekan
Yemekli
Min. 200 - Maks. 875
Kokteyl
Min. 200 - Maks. 875

Silene Düğün Balo Kokteyl Salonu Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
100 TL'den Az

Silene Düğün Balo Kokteyl Salonu Genel Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

Silene Düğün Balo Kokteyl Salonu Sıkça Sorulan Sorular

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi

Silene Düğün Balo Kokteyl Salonu Hakkında

6 yıldır 20 kişilik personelimizle birlikte hizmet veriyoruz. Özel tatlı ve yemek ustalarımızla birlikte lezzetli yemekler sunmak için buradayız. Şu zamana kadar ortalama en az 200 organizasyon yaptık. Dahası için de çalışmaya devam ediyoruz.

Salon içerisinde birçok alternatife sahipsiniz. Kına organizasyonunuz öncesi dinlenmek için bir gelin odasına sahibiz. İlk heyecanlarınızı burada atıyor, arkadaşlarınızla birlikte fotoğraf karelerinde anılar biriktirebiliyorsunuz. Bebek bakım odasını misafirleriniz bebeklerinin ihtiyaçlarını gidermek için kullanıyor.

Bünyemizde 2 tane salon var. Bunlardan biri L şeklinde yaklaşık 1000 kişiye kadar çıkabilen diğeri ise daha butik organizasyonlar yapılmak üzere kullanılan salonumuz. Her ikisi de aynı kaliteye ve profesyonel hizmete sahip. L şeklinde salonumuzda asla kolon problemi yaşamadan organizasyonunuzu gerçekleştiriyorsunuz.

Sandalye giydirme ve çeşitli süslemelerle hizmet veriyoruz. Dışarıdan bir organizasyon firmasına ihtiyaç duymadan organizasyonunuzu düzenleyebiliriz. Şamdan, masa süslemesi gibi birçok özelliğe sahibiz.

Ekstra hizmetlerimizden bir diğeri ise gelin yolu. Kına mekanınıza giriş yaparken ilerleyeceğiniz yoldan gelin masasına kadar birçok hizmete sahibiz. Farklı çeşitli gelin masası modellerine de sahibiz.

Eğer Nevşehir kına organizasyonunuzu yapmak istiyorsanız seçenekleriniz arasında bizi değerlendirebilirsiniz. Hizmete ve kaliteyi bir arada tutan ve özel günlerinizi paylaşmak için hazırız. Tek yapmanız gereken yandaki formu doldurarak bizimle iletişime geçmeniz. Hayalleriniz için bir adım atan size 10 adımla karşılık vereceğimize emin olabilirsiniz.

Bir tık uzağınızdayız.!

Ekiple Tanışın

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.