Saltanat & Gold Düğün Salonu

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Saltanat & Gold Düğün Salonu - Kına ve Bekarlığa Veda Mekan
Yemekli
Min. 200 - Maks. 875
Kokteyl
Min. 200 - Maks. 875

Saltanat & Gold Düğün Salonu Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
100 TL'den Az

Saltanat & Gold Düğün Salonu Genel Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

Saltanat & Gold Düğün Salonu Sıkça Sorulan Sorular

Saltanat & Gold Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Saltanat & Gold Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.


Saltanat & Gold Düğün Salonu kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Saltanat & Gold Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda için maksimum 750-1.000 kişilik kapasiteye sahiptir.


Saltanat & Gold Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda için hangi hizmetleri sunmaktadır?

Saltanat & Gold Düğün Salonu kına ve bekarlığa vedanız için masalar arası geniş mesafe aralığı, sosyal mesafeye uygun oturma düzeni, mekan girişinde ateş ölçümü, maskeli ve eldivenli servis personeli sunma, düzenli havalandırma, uygun noktalara el dezenfektanı yerleştirilmesi ve her organizasyon öncesi mekanın dezenfekte edilmesi hizmeti sunmaktadır.


Sağladığınız Hizmet İçeriği

Davul show, Kına ekibi, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına töreni

Saltanat & Gold Düğün Salonu Hakkında

Sizin için özenle hazırlayacağımız modern salonumuzda uzun yıllar hafızalardan silinmeyecek bir kına gecesi organizasyonu yapmak ister misiniz? ‘’Evet!’’ dediğinizi duyar gibiyiz! O halde Saltanat Gold Düğün Salonu Nevşehir olarak, mutluluğunuzu paylaşmak için sizi salonumuza davet ediyoruz.

Oldukça geniş ve ferah olan salonumuzda, kendinizi özel hissedeceğiniz, ayrıcalıklı hizmetler sunuyoruz siz değerli gelin adaylarımıza. Yüksek tavanlı yapımız ve geniş oturma alanlarımız sayesinde istediğiniz kına konseptini kolayca oluşturabiliyorsunuz. Süsleme ve konsept oluşturma konularında bizden destek almak isterseniz, bu işin bilgi ve birikimine sahip profesyonel ekiplerle çalıştığımızı söylemek isteriz öncelikle. Kına gecenizle alakalı her detayı, aksesuar ihtiyaçlarınızı ve isteklerinizi en güzel şekilde yerine getirmeye çalışacağımızdan emin olabilirsiniz.

Düğünden önce stres atacağınız bu özel gecede sevdiklerinizle doyasıya eğlenmenizi istiyoruz. Bu sebeple çeşitli konseptler oluşturan dans ekipleriyle iş ortaklığı kurup gecenize renk katıyoruz. Son teknolojiye sahip ışık ve ses sistemimiz sayesinde ise en sevdiğiniz şarkılara eşlik edecek, geniş pistimizde gönlünüzce dans edeceksiniz. Her şeyin önceden planlanmasını isterseniz, organizasyon sorumlumuzla birlikte akış planı hazırlayabilirsiniz. Bu süreçte size seve seve yardım edeceğimizden hiç şüpheniz olmasın. Kına geceniz için ihtiyacınız olacak bindallı, Hint kınası, kına mumu, kına tepsisi, semazen, davul şov, kına ekibi gibi ek hizmetleri alacağınız profesyonel iş ortaklarımızın iletişim bilgilerini de isterseniz paylaşabiliriz sizinle. Ayrıca kendinizi prensesler gibi hissedeceğiniz kırmızı renkli kına tahtınız da dans pistimizin merkezinde sizi bekliyor olacak.

Eğer kına gecenizi yapacağınız mekân olarak bizi tercih etmek istiyorsanız; hakkımızda daha fazla bilgi almak ve Saltanat ve Gold Düğün Salonları fiyatlarımızı öğrenmek için sayfanın üst kısmında bulunan ‘’Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!’’ formunu eksiksiz bir şekilde doldurabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • Varol Keçeci
  Genel Müdür

İletişim

 • Adres:

  Cevher Dudayev Mh. Feyza Sk. No:16 Nevşehir

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Saltanat & Gold Düğün Salonu Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.