Şemsiye Organizasyon

1 Yorum

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Şemsiye Organizasyon
Yemekli
Min. 50 - Maks. 75
Kokteyl
Min. 50 - Maks. 75

Şemsiye Organizasyon Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
100 TL'den Az

Şemsiye Organizasyon Genel Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

Şemsiye Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

Şemsiye Organizasyon kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Şemsiye Organizasyon kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.


Şemsiye Organizasyon kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Şemsiye Organizasyon kına ve bekarlığa veda için maksimum 50-100 kişilik kapasiteye sahiptir.


Sağladığınız Hizmet İçeriği

Bindallı / Kaftan, Davul show, Dilek feneri, Hint kınası, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni, Semazen, Zenne / oryantal

Şemsiye Organizasyon Hakkında

Nevşehir’de kına gecelerinizi düzenlemek için tatlı, sıcak, aynı zamanda uygun fiyatlı bir mekân mı arıyorsunuz? Doğru yerdesiniz. Şemsiye Organizasyon Evi, tamamen kına konseptine uygun olan bir işletme olarak faaliyet gösteriyor.

Açıldığımız günden beri sayısız kına gecesi organizasyonuna ev sahipliği yaptığımızı söylemek istiyoruz. Tüm bu kına gecelerinin en önemli ortak özelliklerinden biri ise, misafirlerimizin buradan mutlu bir şekilde ayrılmaları. Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak sizleri ağırlıyor, gecenin sonunda tüm isteklerinizin tam olarak karşılanmış olmasını sağlıyoruz.

Kına geceniz için süslemelerimize işletmemizin girişinden itibaren başlıyoruz. Minik bir gelin yolu yapıyor, kırmızı halı seriyor ve halının çevresini renkli çiçekler ve tüllerle süslüyoruz.

İçeriye girdiğiniz anda renkli tasarımımızı fark ediyorsunuz. Sandalyelerimiz, duvar dekorasyonumuz ile birbiriyle uyumlu olacak şekilde temin edildi.

100 kişilik bir kapalı alandan bahsediyoruz. Bu alandaki masaları dilediğiniz gibi yerleştirebiliyoruz. İsterseniz ayrı ayrı isterseniz de tek uzun bir masa haline getirebiliyoruz. Bu sayede sevdiklerinizle muhabbetiniz kesilmeden aynı masada oturabiliyorsunuz.

Yüksek tavanımız sayesinde basık bir ortamdan uzak olacağınızı da belirtmek istiyoruz.

Şemsiye Organizasyon Evi Nevşehir’de merkezi bir konumda faaliyet gösteriyor. Hem özel araçlarınız hem de toplu taşıma araçlarını kullanabiliyor, tatlı mekânımıza kolay bir şekilde gelebiliyorsunuz. Ulaşım konusunda da hiçbir sıkıntı çekmeyeceğinizi belirtmek istiyor, Şemsiye Organizasyon ile sorunsuz bir günün tadını çıkarmanızı istiyoruz.

Haftanın her günü açık olduğumuzu biliyor muydunuz? Sabah 9’da kapılarımızı açıyor ve 22.00’a kadar kesintisiz bir hizmet sunuyoruz.

Düğün öncesi gerçekleştireceğiniz en önemli günlerden biri olan kına geceleriniz için gereken önemi vereceğimizden emin olabilirsiniz. Bizi tercih etmek ve hakkımızda daha detaylı bilgi almak isterseniz sayfanın yanında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurarak “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklayabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

  • İşyeri Sahibi

İletişim

Şemsiye Organizasyon Düğün Yorumları (1)

Bu mekanda mı evlendin? Yorum yaparak burada evlenecek diğer çiftlere yardımcı ol.

5,0

Kalite

Personel

İletişim

Fatma & Bora

Düğün Tarihi: 05.07.2019

Düğün.com üzerinden anlaştıŞemsiye organizasyon süper bir ekip gerçekten kına gecemin organizasyonu yaptılar çok eğlendik.

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.