Alatav Düğün Salonu & Restaurant

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Alatav Düğün Salonu & Restaurant - Kına ve Bekarlığa Veda Mekan
Yemekli
Min. 200 - Maks. 1500
Kokteyl
Min. 200 - Maks. 1500

Alatav Düğün Salonu & Restaurant Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
100 TL'den Az

Alatav Düğün Salonu & Restaurant Genel Özellikler

Aksesuar Kiralama
Hayır

Alatav Düğün Salonu & Restaurant Sıkça Sorulan Sorular

Alatav Düğün Salonu & Restaurant kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Alatav Düğün Salonu & Restaurant kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.


Alatav Düğün Salonu & Restaurant kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Alatav Düğün Salonu & Restaurant kına ve bekarlığa veda için maksimum 1.000-2.000 kişilik kapasiteye sahiptir.


Sağladığınız Hizmet İçeriği

Bindallı / Kaftan, Davul show, Dilek feneri, Gelin hamamı, Hint kınası, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni, Semazen, Zenne / oryantal

Alatav Düğün Salonu & Restaurant Hakkında

28 senedir Nevşehir’de hizmet veriyoruz. Organizasyonun büyüklüğüne göre 30 kişiye çıkan ekibimizle profesyonel bir şekilde çalışıyoruz. Yüzde yüz hijyen kurallarına uyan bir ortamda yapılan lezzetli yemekleri servis ediyoruz. 600 kişilik kapalı ve 900 kişilik açık alan olmak üzere 1500 kişilik bir kapasiteye sahibiz. Salonumuzda bir yılda 60-100 arası özel gün organizasyonu gerçekleştiriyoruz. Ayrıca 80-90 arabalık bir otopark kapasitesi de söz konusu.

Arkadaşlarınızla stres atacağınız hem de kına öncesi dinleneceğiniz gelin odası, çocuklu misafirlerinize özel emzirme odası ve hizmet alacığınız bir büfemiz var. Ek olarak son derece hijyenik tuvaletlerimiz 500 kişilik bir mescid ve çocuk oyun alanımız söz konusu.

Alatav Kır Düğün salonu olarak 10 dönümlük bir arsa üzerinde yeşillikler içindeyiz. Bizim için kınanızın kaliteli ve güzel olması çok önemli. Çünkü bir daha gerçekleşmeyecek. İstekleriniz bu noktada çok önemli. Bu yüzden giydirme olarak kırmızı, mor, lila, beyaz gibi birçok renk seçeneğine sahipsiniz.

En az 4-5 kişilik bir orkestra ile aynı zamanda müziğe doyuyorsunuz. Gün boyu dans eden misafirlerinizi etrafınızda görmeye şimdiden alışın. Ayrıca kamera hizmetimiz ile birlikte kınanız da başından sonuna kadar çekim yapılıyor ve böylece size özel bir hatıra kalıyor.

Eğer Bursa düğün salonları arayışındaysanız yandaki formu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz. İstediğiniz soruları sorabilir, böylece birlikte güzel anılara yolculuk edebiliriz!

Ekiple Tanışın

 • Firma Yetkilisi

 • Genel Müdür

İletişim

 • Adres:

  Karağandere Mah. İstiklal Cad. No:97

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Alatav Düğün Salonu & Restaurant Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.