Bahçe Sarıhan Kır Düğünü

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Bahçe Sarıhan Kır Düğünü - Kına ve Bekarlığa Veda Mekan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 625
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 625

Bahçe Sarıhan Kır Düğünü Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
100 TL'den Az
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)
100 TL'den Az

Bahçe Sarıhan Kır Düğünü Genel Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

Bahçe Sarıhan Kır Düğünü Sıkça Sorulan Sorular

Bahçe Sarıhan Kır Düğünü kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Bahçe Sarıhan Kır Düğünü kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.Bahçe Sarıhan Kır Düğünü kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.


Bahçe Sarıhan Kır Düğünü kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Bahçe Sarıhan Kır Düğünü kına ve bekarlığa veda için maksimum 500-750 kişilik kapasiteye sahiptir.


Sağladığınız Hizmet İçeriği

Davul show, Hint kınası, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni

Bahçe Sarıhan Kır Düğünü Hakkında

Kültürümüzde düğün organizasyonları kadar kına gecelerinin de oldukça önemi vardır. Bahçe Sarıhan olarak bu özel günün değerini biliyor ve keyifli bir organizasyonla sizi buluşturuyoruz.

Doğanın merkezinde yer alan kır bahçemizde, açık alanda ferah bir organizasyon gerçekleştirebileceksiniz. Günlük olarak restoran işletmeciliği yapıyor misafirlerimize farklı bir lezzet deneyimi yaşatıyoruz. Bunun dışında yemyeşil kır alanımızı özel günlerini kutlamak isteyen misafir ve çiftlere tahsis ediyor, keyifli bir gün geçirme fırsatı tanıyoruz. Profesyonel ve kalabalık ekibimizle birlikte memnuniyetiniz için titizlikle özel gününüze hazırlanıyoruz. Nevşehir kına gecesi mekânları arasında yer alarak unutulmaz bir organizasyonla sizi buluşturuyoruz.

Kına gecesine hazırlanırken her ince ayrıntısına kadar düşünüyor ve uzun bir hazırlık dönemi geçiriyorsunuz. Biz de özel günlerin değerini bilen bir işletme olduğumuzdan dolayı dilediğiniz gibi bir gün geçirmenizi sağlıyoruz.

Sağladığımız hizmetler neler mi?

-Hayalini kurduğunu konsepti gerçeğe dönüştürüyoruz. Organizasyon firmalarından temin ettiğimiz aksesuar, dekor ve süslemeleri bindallı ve kaftanınıza uygun renk tonlarında tercih edebilir, böylece davet alanıyla bir bütün hâlinde görünebilirsiniz.

-Yorulduğunuz oturabileceğiniz ve konsept fotoğraflar çekilebileceğiniz kına tahtı kurulumu yapıyoruz. Tahtı bahçemizin en güzel konumuna sahne kenarına yerleştiriyoruz.

-Davet alanımız 2000 kişilik kapasiteli olduğundan dolayı kalabalık organizasyonlara da ev sahipliği yapabiliyoruz. 10’ar kişilik sandalye ve yuvarlak masaları geniş aralıklarla konumlandırıyor, herkesin rahat etmesini sağlıyoruz.

-Masaları ve sandalyeleri beyaz saten örtüsü ve giydirmesi ile hazırlıyor, üstünü renk renk tüllerle süslüyoruz. Masa üstüne şık şamdan ve canlı çiçekler yerleştirerek davet alanında bahar esintisi atmosferi kazandırıyoruz.

Nevşehir kına organizasyon mekânı arıyor ve siz de bizim ev sahipliğimizde özel gününüzü kutlamak sayfanın üst kısmında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurarak ‘’Ücretsiz teklif al’’ butonuna tıklayarak bize ulaşabilir, organizasyon detaylarımız ve fiyatlarımız hakkında bilgiye sahip olabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

İletişim

  • Adres:

    Nevsehir Kayseri Yolu, 20km, 50400 Ürgüp/Nevşehir Merkez/Nevşehir

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Bahçe Sarıhan Kır Düğünü Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.