Jerveni Cave Hotel

E-posta Gönder

Jerveni Cave Hotel Genel Özellikler

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)

  50 TL'den az

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)

  30-50 TL

 • Kapasite

  50-100

Jerveni Cave Hotel Sıkça Sorulan Sorular

 • Jerveni Cave Hotel kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

  Jerveni Cave Hotel kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı Minimum 30-50 TL aralığından başlamaktadır.Jerveni Cave Hotel kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 50 TL'den az aralığından başlamaktadır.


 • Jerveni Cave Hotel kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

  Jerveni Cave Hotel kına ve bekarlığa veda için maksimum 50-100 kişilik kapasiteye sahiptir.


 • Sağladığınız Hizmet İçeriği

  Kına müziği

Jerveni Cave Hotel Hakkında

Kına gecelerinizi tatlı ve samimi bir ortamda gerçekleştirmek isterseniz, Jerveni Cave Hotel bu ve bunun gibi birçok isteğinizi yerinize getirerek unutulmaz bir gece yaşamanızı sağlıyor. Nasıl mı? Hemen anlatalım.

Otelimiz Ürgüp’te merkezi bir konumda yer alıyor. Konuklarımızın otelimize kolaylıkla ulaşabileceğini belirtelim. Özel araçlarınızla gelirseniz geniş bir otoparkımızın bulunduğunu da belirtelim.
Öncelikle Jerveni isminin nereden geldiğinden basetmek istiyoruz. Bir zamanlar Rumlarla Türklerin bir arada kardeşçe yaşadığı bu kasabada, Lozan Antlaşması gereğince 1924 yılında bir mübadele yapılmıştır. Bu mübadelede Mustafapaşa’daki Ortodoks Rumlar Yunanistan’a, Yunanistan’ın Kastorya bölgesindeki Jerveni köyünde yaşayan Müslüman Türkler ise Sinasos, Mustafapaşa’ya yerleştirilmiştir. İşte bu mübadillerin anılarını yaşatmak ve yaşanmış onca seneyi diri tutmak için Jerveni ismini otelimizde tercih ettik. Otelimiz’in odaları ise isimlerini Jerveni köyünün bağlı olduğu Kastorya ve civar köylerden almaktadır.

Jerveni Cave Hotel farkıyla kına gecelerinizi gerçekleştirmenin mutluluğunu yaşayacaksınız. Maksimum 50 kişi kapasiteli restoranımızda gerçekleştirebileceğiniz kına gecesi için düzenlemeler yapmadan önce gelin adayımızla tüm detayları konuşuyoruz. İsteklerinizi, gelecek kişi sayısını ve süsleme tarzınızı öğrendikten sonra gecenizi planlıyor ve hazırlıklarımızı başlatıyoruz. Masa ve sandalye süslemelerini kına konseptine göre seçiyoruz. Aksesuar konusunda ekstra bir talebiniz olursa da organizasyon firmalarından yardım alarak gecenizde hiçbir eksiklik yaşanmamasını sağlıyoruz. Bununla birlikte bu özel günlerinizi unutulmaz kılmak için fotoğraf ve video çekimimiz de bulunuyor.

Jerveni Cave Butik Otel olarak faaliyet gösteriyor. Birbirinden farklı dizayn edilmiş sadece 10 odamızın bulunduğunu belirtmek istiyoruz. Bu yüzden bizimle organizasyonunuzdan önce iletişime geçmenizi öneriyoruz. Böylelikle planladığınız tarihi sizin için ayırabiliyoruz.

Güler yüzlü personelimiz gece boyunca sizin yanınızda olacaklar. Hiçbir aksaklığın yaşanmayacağı bu gecenin hayallerinizdeki gibi olması için çalışacağız. Bizi tercih etmek için yandaki formu doldurmanız yeterli olacaktır.

Ekiple Tanışın

 • Firma Yetkilisi

İletişim

 • Adres:

  Yukarı Mh. Zafer cd. no:17 | Mustafapaşa, Ürgüp 50420, Türkiye

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Jerveni Cave Hotel Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.