Elis Türk Hamamları

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Elis Türk Hamamları
Yemekli
Min. 50 - Maks. 150
Kokteyl
Min. 50 - Maks. 150

Elis Türk Hamamları Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
100 TL'den Az
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)
100 TL'den Az

Elis Türk Hamamları Genel Özellikler

Aksesuar Kiralama
Hayır

Elis Türk Hamamları Sıkça Sorulan Sorular

Elis Türk Hamamları kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Elis Türk Hamamları kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.Elis Türk Hamamları kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.


Elis Türk Hamamları kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Elis Türk Hamamları kına ve bekarlığa veda için maksimum 100-200 kişilik kapasiteye sahiptir.


Sağladığınız Hizmet İçeriği

Gelin hamamı

Elis Türk Hamamları Hakkında

Bekarlığa vedanızı bir hamamda yapmak istemez miydiniz? E bir de geleneklerinize bağlıysanız harika olmaz mıydı?
Nevşehir’de hamamda bekarlığa veda konseptine uygun çalışıyoruz. Son derece hijyenik bir ortamda eğleniyorsunuz hem de yıkanıyorsunuz. İkisi bir arada nasıl oluyor? Çok da güzel oluyor. Düğün öncesi stres atmak ve kız kıza eğlencenin dibine vurmak isteyenlerdenseniz size güzel bir organizasyondan bahsediyoruz. Bu özel güne, özel bir hazırlanma şart. Yüz bakımı, el bakımı, masaj, kese seçenekleriyle sizler için hazırız. Ayrıca masaj seçeneğimizle de gevşeyebilir, hem bedenen hem ruhen kendinizi yenileyebilirsiniz.
Müziksiz bir hamam eğlencesi düşünülebilir mi? Dilerseniz bir çalgı ekibi ayarlayarak doyasıya eğleniyorsunuz. Ayrıca size özel olduğunu bildiğimizden dışarıdan misafir kabul etmiyoruz. Böylece sıkılmadan, çekinmeden gönlünüzce oynuyorsunuz. Sevdikleriniz ile bu sıcak ortamda vakit geçirebilir bu anları da fotoğraflayabilirsiniz.
İstediğiniz aksesuar ve yemekleri getirme de sizi özgür bırakıyoruz. Gönlünüzce eğlenmeniz için ne gerekiyorsa biz de sağlıyoruz. Ayrıca dışarıdan zenne/oryantal getirebilir; bekarlığa veda gününüzü daha da eğlenceli hale getirebilirsiniz.
Bu geleneksel ama bir o kadar da modern olan hamam kültürü için yandaki formu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz. Bekarlığa vedanız farklı konseptlerle birleştirmek istiyorsanız gelin hamamı sizin için güzel bir alternatif olarak karşınıza çıkıyor. Nevşehir’deyseniz ve böyle bir plan aklınızda varsa iletişime geçin, konuşalım. Neler yapabileceğimize bakalım. Böylece rüya gibi çalgılı çengili bir bekarlığa veda gününüz olsun!

Ekiple Tanışın

  • Firma Sorumlusu

İletişim

  • Adres:

    Belediye Cad. No:2 Göreme/Nevşehir

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Elis Türk Hamamları Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.