Kına ve Bekarlığa Veda Mekan Nevşehir

Crowne Plaza Cappadocia

 • Kapasite
  50 - 150 Kişi

 • Min. Fiyat
  250 - 500 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Crowne Plaza Cappadocia Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
250 - 500 TL
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)
250 - 500 TL

Crowne Plaza Cappadocia Kapasite

Yemekli
Min. 50 - Maks. 150
Kokteyl
Min. 50 - Maks. 150

Crowne Plaza Cappadocia Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

Crowne Plaza Cappadocia Sıkça Sorulan Sorular

Crowne Plaza Cappadocia kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Crowne Plaza Cappadocia kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 250 - 500 TL aralığından başlamaktadır.Crowne Plaza Cappadocia kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 250 - 500 TL aralığından başlamaktadır.

Crowne Plaza Cappadocia kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Crowne Plaza Cappadocia kına ve bekarlığa veda için maksimum 100-200 kişilik kapasiteye sahiptir.

Crowne Plaza Cappadocia kına ve bekarlığa veda için hangi hizmetleri sunmaktadır?

Crowne Plaza Cappadocia kına ve bekarlığa vedanız için mekan girişinde ateş ölçümü, masalar arası geniş mesafe aralığı, uygun noktalara el dezenfektanı yerleştirilmesi, sosyal mesafeye uygun oturma düzeni, maskeli ve eldivenli servis personeli sunma, kullan-at malzeme ile servis imkanı, düzenli havalandırma, ambalajlı/kapalı kutuda yiyecek/içecek servisi ve her organizasyon öncesi mekanın dezenfekte edilmesi hizmeti sunmaktadır.

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Gelin hamamı

Crowne Plaza Cappadocia Hakkında

Hayalinizi süsleyen en özel eğlenceyi şıklığımız ve kaliteli hizmetimizle ön plana çıktığımız otelimiz Crowne Plaza Cappadocia’da düzenlemeye ne dersiniz? Unutulmaz bir kına merasimi yaşamak istiyorsanız etkileyici atmosferimizle Nevşehir’de yer alan mekanımızda sizinle tanışmayı bekliyoruz.

Merkezi bir konumda bulunuyoruz. Merkezi bir alanda olduğumuz için ulaşımımız da oldukça kolay. Nevşehir kına mekanları arasında isminden başarıyla söz ettiren, ön plana çıkan bir davet alanıyız. Yıllardır turizm ve otelcilik sektöründe başarıyla varlığımızı sürdürüyoruz. Alanında uzman, profesyonel bir ekiple birlikte çalışıyor, beklentileriniz doğrultusunda şahane bir eğlence organize ediyoruz. Yıllara dayanan tecrübelerimiz doğrultusunda düğün, kına gecesi, söz ve nişan gibi etkinliklerinize kapılarımızı açıyor, isteklerinize uygun bir davet düzenlemenize yardımcı oluyoruz.

100 ila 200 kişilik bir kapasiteye sahibiz. Otelimiz dekorasyon olarak oldukça ilgi çekici ve modern detaylarla süslü. Yüksek bir tavan altında, ferah bir atmosferde kına eğlencenizi yapıyorsunuz. Otelimiz içerisinde yer alan etkinlik salonumuzda konuklarınızı şık bir görüntüyle karşılıyoruz. Beyaz rengin ağırlıklı olduğu dekorasyon düzenlememizin kına eğlenceniz için oldukça zarif olacağını söyleyebiliriz.

Şık sandalyelerle masaların etrafını sarıyor, davetlileriniz için konforlu oturma alanları oluşturuyoruz. Şahane müzikler eşliğinde sevdiklerinizle birlikte eğlenceli bir kına merasimi yaşayacağınıza şimdiden emin olabilirsiniz. Üstelik kına eğlenceniz için size kına ekibi ve kına müziği hizmeti sunuyor, aksesuar kiralama yapıyoruz. Otel olduğumuz için gelin hamamı hizmeti de rahatlıkla alabilir, sevdiklerinizle beraber keyif dolu bir hatıra edinebilirsiniz. Tüm bunlara ek olarak yemekli bir kına merasimi düşünüyorsanız, doğru yerdesiniz. Otelimizin mutfağında usta aşçılar tarafından hazırlanan birbirinden lezzetli ikramları özenli sunumlarla masalarınıza getiriyoruz.

Siz de hakkımızda daha ayrıntılı bilgi almak, organizasyon paketlerimizin içeriklerini öğrenmek ve fiyat tekliflerimizi değerlendirmek için sayfanın üst kısmında yer alan Crowne Plaza Cappadocia Nevşehir iletişim bilgilerimizi kullanabilir ya da yandaki formu doldurabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • Crowne Plaza Cappadocia
  Satış Pazarlama Sorumlusu

İletişim

 • Adres:

  Yeni Mah. Milli İrade Cad. No: 2/1 Nevşehir

 • Haritadaki Konumu

  Crowne Plaza Cappadocia Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.