Adnan Düğün Salonu

E-posta Gönder

Adnan Düğün Salonu

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan

Kategori

300-400

Kapasite

50 TL'den az

Min. Fiyat

Lüleburgaz, Kırklareli

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu) 50 TL'den az
  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi) 10-30 TL
  • Kapasite 300-400
  • Aksesuar Kiralama

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni

Önerilen Firmalar

Başaran Düğün Salonu
10

Vize

Başaran Düğün Salonu

400-500
50 TL'den az
Deva Kültür Sarayı
10

Merkez

Deva Kültür Sarayı

400-500
50 TL'den az
Line Garden
14

Merkez

Line Garden

100-200
50 TL'den az

Hakkında

En özel anlarınızı şık bir salonda farklı konseptler ve yüksek kalite standartlarındaki hizmetler ile düzenlemek istemez misiniz?

Yıllardır Adnan Düğün Salonu Lüleburgaz’da konuklarına ve çiftlerine kusursuz hizmet sunuyor. Siz de bizim çiftlerimizden birisi olarak bu hizmetlerden yararlanabilirsiniz.
Kısaca hizmetlerimizden bahsetmek gerekirse!

Salonumuzda düğün, nişan, söz, kına gecesi hatta iş yemekleri, davet ve resepsiyonları da düzenliyoruz. Her organizasyon için farklı konseptlere ihtiyaç duyacağınız da tahmin ediyoruz. Mesela nişan ve söz organizasyonlarınız için romantik bir ortamda az sayıda konuk ile şık aile organizasyonları düzenliyoruz. Sıra düğün ve kına gecesi organizasyonlarımıza geldiğinde ise çiftimizin tercih ettiği konsept fikirlerini değerlendiriyoruz.

Son zamanlarda birçok alternatif konsepti ile birlikte kına gecelerimiz daha renkli bir hale gelmeye başladı! Biz de bu konuda çalışmalar yaparak sizler için farklı konsept seçenekleri tasarlıyoruz.

Size özel bir kına köşesi tasarlayarak kına tahtınızın ve kına cibinliğinizi düzenliyoruz. Ardından daha detaylı bir çalışma başlıyor ve kına töreninizi gerçekleştireceği bu köşeyi kına sehpasını, kına yer minderleri, kına tepsisi, kına aksesuarları ve nedimeleriniz için tef ya da ziller ile gerekli kına malzemeleri de tamamlanıyor. Arzu ederseniz daha farklı kına malzemeleri ve aksesuarları da birlikte karar verdiğimiz kına paketleri dahilinde temin edilebilir.

Yemekli ve yemeksiz organizasyonlarınızı ayrıca kokteyl tarzı davetlerinizi de düzenleme şansınız da var! Mutfak ekibimiz ve aşçılarımız damaklardan silinmeyecek özel tatlar ile konuklarınıza lezzetli menülerinizi konuklarınızın beğenisine sunuyoruz!

Gecenize eşlik eden müzisyenlerimizin geceyi başlatması ve çiftimizin ilk dansı ile geceniz başlıyor. Damat bey salondan ayrıldık sonra eğlence başlıyor ve kına töreni sırasında da duygusal anlar yaşanıyor...

Siz de Lüleburgaz kına gecesi organizasyonları arasında tamamen size ait olacak bir konsept tasarlamak isterseniz. Adnan Düğün Salonu sizleri bekliyor olacak! Üstelik bu eşsiz geceyi tasarlamak için yapmanız gereken yalnızca formu doldurarak bizimle iletişime geçmek. Organizasyonlarınızı aceleye getirmemek ve hayalinizdeki konsepti oluşturmak için acele edin...

İletişim

Yetkili Kisi

  • Adres: Şevket Ödül Cd No:24 Yeni Mh. 39750 Lüleburgaz/KırklareliYorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!