Adnan Düğün Salonu

E-posta Gönder

Adnan Düğün Salonu

Adnan Düğün Salonu Genel Özellikler

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)

  50 TL'den az

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)

  10-30 TL

 • Kapasite

  300-400

Adnan Düğün Salonu Sıkça Sorulan Sorular

 • Adnan Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

  Adnan Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı Minimum 10-30 TL aralığından başlamaktadır.Adnan Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 50 TL'den az aralığından başlamaktadır.


 • Adnan Düğün Salonu kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

  Adnan Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda için maksimum 300-400 kişilik kapasiteye sahiptir.


 • Sağladığınız Hizmet İçeriği

  Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni

Adnan Düğün Salonu Hakkında

En özel anlarınızı şık bir salonda farklı konseptler ve yüksek kalite standartlarındaki hizmetler ile düzenlemek istemez misiniz?

Yıllardır Adnan Düğün Salonu Lüleburgaz’da konuklarına ve çiftlerine kusursuz hizmet sunuyor. Siz de bizim çiftlerimizden birisi olarak bu hizmetlerden yararlanabilirsiniz.
Kısaca hizmetlerimizden bahsetmek gerekirse!

Salonumuzda düğün, nişan, söz, kına gecesi hatta iş yemekleri, davet ve resepsiyonları da düzenliyoruz. Her organizasyon için farklı konseptlere ihtiyaç duyacağınız da tahmin ediyoruz. Mesela nişan ve söz organizasyonlarınız için romantik bir ortamda az sayıda konuk ile şık aile organizasyonları düzenliyoruz. Sıra düğün ve kına gecesi organizasyonlarımıza geldiğinde ise çiftimizin tercih ettiği konsept fikirlerini değerlendiriyoruz.

Son zamanlarda birçok alternatif konsepti ile birlikte kına gecelerimiz daha renkli bir hale gelmeye başladı! Biz de bu konuda çalışmalar yaparak sizler için farklı konsept seçenekleri tasarlıyoruz.

Size özel bir kına köşesi tasarlayarak kına tahtınızın ve kına cibinliğinizi düzenliyoruz. Ardından daha detaylı bir çalışma başlıyor ve kına töreninizi gerçekleştireceği bu köşeyi kına sehpasını, kına yer minderleri, kına tepsisi, kına aksesuarları ve nedimeleriniz için tef ya da ziller ile gerekli kına malzemeleri de tamamlanıyor. Arzu ederseniz daha farklı kına malzemeleri ve aksesuarları da birlikte karar verdiğimiz kına paketleri dahilinde temin edilebilir.

Yemekli ve yemeksiz organizasyonlarınızı ayrıca kokteyl tarzı davetlerinizi de düzenleme şansınız da var! Mutfak ekibimiz ve aşçılarımız damaklardan silinmeyecek özel tatlar ile konuklarınıza lezzetli menülerinizi konuklarınızın beğenisine sunuyoruz!

Gecenize eşlik eden müzisyenlerimizin geceyi başlatması ve çiftimizin ilk dansı ile geceniz başlıyor. Damat bey salondan ayrıldık sonra eğlence başlıyor ve kına töreni sırasında da duygusal anlar yaşanıyor...

Siz de Lüleburgaz kına gecesi organizasyonları arasında tamamen size ait olacak bir konsept tasarlamak isterseniz. Adnan Düğün Salonu sizleri bekliyor olacak! Üstelik bu eşsiz geceyi tasarlamak için yapmanız gereken yalnızca formu doldurarak bizimle iletişime geçmek. Organizasyonlarınızı aceleye getirmemek ve hayalinizdeki konsepti oluşturmak için acele edin...

Ekiple Tanışın

İletişim

 • Adres:

  Şevket Ödül Cd No:24 Yeni Mh. 39750 Lüleburgaz/Kırklareli

 • E-posta

  E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.