Lokal Beer Cafe

E-posta Gönder

  • Lüleburgaz, Kırklareli.

Kapasite Bilgileri

Lokal Beer Cafe
Yemekli
Min. 50 - Maks. 75
Kokteyl
Min. 50 - Maks. 75

Lokal Beer Cafe Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
100 TL'den Az
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)
100 TL'den Az

Lokal Beer Cafe Genel Özellikler

Aksesuar Kiralama
Hayır

Lokal Beer Cafe Sıkça Sorulan Sorular

Lokal Beer Cafe kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Lokal Beer Cafe kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.Lokal Beer Cafe kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.


Lokal Beer Cafe kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Lokal Beer Cafe kına ve bekarlığa veda için maksimum 50-100 kişilik kapasiteye sahiptir.


Sağladığınız Hizmet İçeriği

Kına müziği, Kına süslemesi

Lokal Beer Cafe Hakkında

2004 yılında bar ve restoran olarak açılan Lokal Beer Cafe yıllar içerisinde Lüleburgaz’da eğlencenin merkezi haline geldi… Profesyonel ve sizi evinizde hissettirecek güler yüzlü personeller ile de çalışarak keyifli anlarınızı daha da keyifli hale getiriyoruz üstelik!

Eğlenceyi ve eğlendirmeyi seven ekibimiz ile birlikte düzenlediğimiz organizasyonlarda bakın gecelerinizi nasıl tasarlıyoruz…

Organizasyonlarınızdan önce nasıl bir gece düşündüğünüzü konuşarak yapılması gerekenler için bir planlama yapıyoruz. Gece boyunca da kendi tarzımızda eğlenceye sizi de dahil ediyoruz. Küçük aksesuarlar ile süslemeler yapabiliyoruz. Siz de arzu ederseniz ekstra süslemeler için kendi süslemelerinizi tamamlayabilirsiniz. Şık bir konsept yaratarak kına gecesi partinizin dizaynını gerçekleştirmiş olabiliriz.

Zaten geleneksel kına gecesi organizasyonlarından tamamen sıyrılmış modern bir eğlence tasarladığımız geceleriniz için bekarlığa veda partisi demek daha doğru olur belki de! Yine de kına esintileri de taşımasını isterseniz nedimelerinize taçlar, aksesuarlar veya el kartları dağıtabilirsiniz.

Organizasyonlarınız boyunca hizmet personellerimiz de sürekli servisler ve sunumlar gerçekleştirebilecek. Öncesinden bir paket şeklinde anlaşma yapabilirsiniz. Hatta özel kokteyller veya atıştırmalıklar da tercih edebilirsiniz. Tabii ki bu gece erken bitecek demek olmuyor…

Müzik Lokal Beer Cafe tarzı ile Lüleburgaz kına organizasyonlarına farklı bir bakış açısı getirecek ve keyifli gecelerinizi taçlandıracak.

Ayrıca organizasyonlarımız kına gecelerinden ibaret değil tabii ki. Çiftlerimiz için romantik geceler, 14 Şubat eğlenceleri, konsept partiler, doğum günü organizasyonları veya kutlamalar için de doğru adrestesiniz. Yalnızca davet sahipleri ile önceden yapılacak anlaşmalar ve rezervasyonlar doğrultusunda doğru planlama yapmamız gerekiyor.

Eğer siz de kendi gecenizi veya sürpriz partilerinizi bizimle birlikte tasarlamak isterseniz formu doldurarak Lokal Beer Cafe ile iletişime geçebilirsiniz. Böylece fiyat teklifleri alabilirsiniz ve biz hazırlıklara başlayabiliriz.

Ekiple Tanışın

İletişim

  • Adres:

    Kocasinan Mahallesi Kereviz Sokak No:5 39750 Lüleburgaz

  • E-posta

    E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.