Edrinet Restaurant

E-posta Gönder

Edrinet Restaurant Genel Özellikler

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)

  50 TL'den az

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)

  30-50 TL

 • Kapasite

  300-400

Edrinet Restaurant Sıkça Sorulan Sorular

 • Edrinet Restaurant kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

  Edrinet Restaurant kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı Minimum 30-50 TL aralığından başlamaktadır.Edrinet Restaurant kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 50 TL'den az aralığından başlamaktadır.


 • Edrinet Restaurant kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

  Edrinet Restaurant kına ve bekarlığa veda için maksimum 300-400 kişilik kapasiteye sahiptir.


 • Sağladığınız Hizmet İçeriği

  Kına müziği, Kına süslemesi, Kına töreni

Edrinet Restaurant Hakkında

2001 yılında şarap üretimi yapan bir firma olarak yolculuğumuza başladık. Sırasıyla Edrinet Restaurantların kurulması sayesinde de özel davetlerinizde ziyafetlerinizi şaraplarımız ile buluşturmaya başladık...


Tüm davetleriniz için özel bir tercih olan Edrinet Restaurant Kırklareli'de; söz, nişan, kına gecesi ve bekarlığa veda davetlerinizi de düzenliyoruz. Üstelik bu davetler için planlamaya oldukça önem veriyor ve organizasyon sorumlumuzdan da destek alıyoruz. Görev paylaşımı ile istekleriniz dahilinde gecenizin dizaynı ve dekorasyonunu tamamlıyoruz. Bunun için ise iki farklı ekibe ayrılıyor; mutfak personellerimiz ve hizmet personellerimiz ile çalışmalar yürüyoruz.


Hizmet personellerimiz salonumuzda hazırlıkları başlatıyor. Kış aylarında kapalı alanımızda zarif süslemeler ile davetli sayınıza göre masa düzeni oluşuyoruz. Yaz ve bahar aylarında iskele şeklinde suyun üzerinde tasarlanan çardaklarımız davetleriniz için farklı bir alternatif oluyoruz. Masalarınızı yine özel süsleme ve dekorlar ile düzenliyor, şık bir gece tasarlıyoruz. Her davetinize göre farklı konseptler kullanabiliyoruz. Renk seçimlerinizden servis takımları ve kadehlere kadar her şeyi uyumlu olacak şekilde dekore ediyoruz. Kına gecesi organizasyonlarınızı kız kıza eğlenceli bir hale getiriyoruz. Bekarlığa veda partisi için de hem eğlenceli hem de sade bir atmosfer yaratmaya özen gösteriyoruz.


Eş zamanlı olarak mutfak ekibimiz de gecenizi taçlandıracak birbirinden özel tarifler ile eşsiz tatları hazırlıyor. Davet menülerinizi tercih etmek için menü tadımları düzenliyoruz. Sizin tercihiniz ile hazırlanan Edrinet Restaurant menüleri için lezzet ve gıda güvenilirliği garantisi de veriyoruz.


Keyifli bir geceyi tamamlayan canlı müzik eşliğinde eğlencenizi başlatıyoruz...


Bolca eğlence ile tasarlanan özel gece için sizi de adresimize davet ediyoruz! Yapmanız gereken ise sayfa üzerindeki ücretsiz teklif butonuna tıklayarak Edrinet Restaurant iletişimini sağlamak. Bu sayede fiyat teklifleri alabileceğiniz gibi sorularınıza cevap bulabilir ve görüşme de talep edebilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

İletişim

 • Adres:

  Akalar Mah. Balkan Cad. No: 201 Merkez/ Kırklareli

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Edrinet Restaurant Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.