Burgaz İzer Hotel

E-posta Gönder

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan

Kategori

300-400

Kapasite

50 TL'den az

Min. Fiyat

Lüleburgaz, Kırklareli

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu) 50 TL'den az
  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi) 30-50 TL
  • Kapasite 300-400
  • Aksesuar Kiralama

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Kına müziği

Önerilen Firmalar

Başaran Düğün Salonu
10

Vize

Başaran Düğün Salonu

400-500
50 TL'den az
Deva Kültür Sarayı
10

Merkez

Deva Kültür Sarayı

400-500
50 TL'den az
Line Garden
14

Merkez

Line Garden

100-200
50 TL'den az

Hakkında

Kına gecenizi büyük bir organizasyona dönüştürmek istiyorsanız ve bunun için uygun bir mekân arayışındaysanız sizi Burgaz İzer Hotel ile tanıştırmak istiyoruz. Otel olmasının dışında birçok organizasyona ev sahipliği yapmasıyla bilinen bu tesiste sunulan fırsatları görünce hem şaşıracak hem de mutlu olacaksınız. Neden mi? Biz anlatalım, siz karar verin.

Burgaz İzer Hotel Kırklareli’nin Lüleburgaz ilçesinde faaliyet gösteriyor. Konuklarına kolay bir ulaşım imkânı sağlayan işletmemize özel araçlarınızla gelirseniz geniş otoparkımızdan ücretsiz olarak faydalanabilirsiniz. Aynı zamanda toplu taşıma araçlarını kullanarak da gelebilmektesiniz. Lüleburgaz şehir merkezine 5 Çorlu Havaalanı’na ise sadece 30 dakikalık mesafede yer alıyoruz.
Otelimizde kına gecelerinizi gerçekleştirebileceğiniz iki farklı alan bulunuyor. Havuz başında ve çim alanda gerçekleştirebileceğiniz bir açık alanımız mevcut. Bir de şık detaylarla oluşturulmuş kapasite olarak baya büyük olan bir kapalı alanımız bulunuyor. Bu iki alanı da organizasyonlar için aktif olarak kullandığımızı ve bugüne kadar birçok organizasyona buralarda ev sahipliği yaptığımızı belirtelim.

Otelimizde aksesuar ve süsleme konusunda profesyonel bir ekibimiz bulunuyor. En yeni trend ve konseptleri de yakından takip eden bu ekibimiz, istediğiniz kına konseptini size anında sunuyorlar. Hayalinizdeki kına gecelerinizi otelimizde rahatlıkla gerçekleştirecek ve gecenin sonunda mutlu bir şekilde ayrılmanızı sağlayacağız. Masa, sandalye ve mekanın süslenmesini gerçekleştirdikten sonra gelecek kişi sayısını öğreniyor ve gecenizi planlamaya başlıyoruz. Aynı zamanda tüm kına aksesuarlarını bizden temin edebiliyorsunuz.

Açık alanımızda eşsiz büyüklükte bir çocuk parkımız bulunuyor. Siz eğlenceli anları yaşarken çocuklarınız da keyifli anlar yaşayacaklar.

Bünyemizde bugüne kadar sayısız organizasyon gerçekleştirdiğimizi ve tecrübeli ekibimiz ile sizin gecenizde de kusursuz bir hizmet sağlayacağımızı hatırlatalım. İş toplantıları, kurumsal etkinlikler, nişan, düğün, sünnet, nikah, kına, mezuniyet gibi birçok etkinlikte de ev sahipliği yapıyoruz. Sayfanın yanında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurarak “ücretsiz teklif al” butonuna tıklayabilir ve Burgaz İzer Hotel fiyatları hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

İletişim

Fitnat Hanım

  • Adres: Gündoğu Mahallesi İstanbul Yolu Üzeri 39750 Lüleburgaz/KIRKLARELİ

Burgaz İzer Hotel Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!