Love Garden

E-posta Gönder

Love Garden Genel Özellikler

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)

  50 TL'den az

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)

  10-30 TL

 • Kapasite

  400-500

Love Garden Sıkça Sorulan Sorular

 • Love Garden kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

  Love Garden kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı Minimum 10-30 TL aralığından başlamaktadır.Love Garden kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 50 TL'den az aralığından başlamaktadır.


 • Love Garden kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

  Love Garden kına ve bekarlığa veda için maksimum 400-500 kişilik kapasiteye sahiptir.


 • Sağladığınız Hizmet İçeriği

  Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni

Love Garden Hakkında

Kına gecesi davetlerinizi düzenlemek için Lüleburgaz’da Love Garden Restaurantta sizi bekliyoruz!


Detaylı bir konsept tasarlayabilmek ve size özel bir gece tasarlamak için profesyonel ekibimiz ile hazırlıklara başlıyoruz. Organizasyon sorumlumuz da kararsız kalan ya da aklı karışan çiftlerimize rehberlik ediyor. Bu sayede hayallerinizdeki kına gecesi organizasyonlarınız için hazırlıklarımızı başlatıyoruz.


İlk olarak mevsime ve davetli sayınıza göre masa düzeni oluşturuyoruz. Yaz ve bahar aylarında kır bahçemizde tasarladığımız davetlerde her konseptiniz ve fotoğraf alanınız için geniş ve ferah bir atmosfer yaratabiliyoruz. Kış aylarında ise daha az sayıda konuğunuz ile birlikte nikah sonrası yemek ve kına gecelerinizi tasarlayabiliyoruz. Süsleme ve dekorlar ile mekânı tamamen farklı bir havaya dönüştürüyoruz. Size özel kına konseptleri için çözüm ortaklarımızdan destek alıyoruz. Elbette kendi anlaşmalı olduğunuz organizasyon firması ile de çalışma şansınız oluyor.


Gecenizi konuklarınızın masalarından fotoğraf alanlarına kadar tasarladıktan sonra kına köşenizi de tamamlıyoruz. Uyumlu bir görüntü yarattıktan sonra ise sıra davet menülerinizin hazırlanması oluyor. Eşsiz tatlar konuklarınıza sunulmak üzere hazırlanıyor. Tabii ki kına paketleri dahilinde tercih ettiğimiz ve alternatif olarak sunduğumuz menüleri inceleyebilirsiniz. Birlikte de farklı menüler oluşturabiliriz. Kına gecesi davetlerinde hafif atıştırmalıklar ve ara sıcak tabakları tercih edebilirisiniz. Kır düğün konsepti ile hem düğün hem de kına gecesi bir arada planlamak isterseniz de düğün paketlerimizdeki tatları denemenizi tavsiye ederiz!


Gecenizi eşsiz ve size has kılacak detaylar ile küçük dokunuşlar yapıyoruz. Son olarak da müzisyenlerimizi davet ediyoruz. Konuklarınız ile birlikte sizi de sahneye davet ediyoruz…


Eğer siz de Love Garden davetleriniz için planlamalar yapmak ve görüşmeler düzenlemek isterseniz sayfa üzerindeki ücretsiz teklif butonuna tıklayabilirsiniz. Bu sayede fiyat teklifleri de alabilir kına gecesi davetleri için sunduğumuz hizmetler hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

İletişim

 • Adres:

  Kepirtepe Mevki Lüleburgaz MYO Karşısı Lüleburgaz/ Kırklareli

 • E-posta

  E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.