• Kapasite
    100 - 250 Kişi

  • Min. Fiyat
    250 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Lozengrad Hotel Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
250 TL'den az
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)
250 TL'den az

Lozengrad Hotel Kapasite

Yemekli
Min. 100 - Maks. 250
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 250

Lozengrad Hotel Özellikler

Aksesuar Kiralama
Hayır

Lozengrad Hotel Sıkça Sorulan Sorular

Lozengrad Hotel kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Lozengrad Hotel kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.Lozengrad Hotel kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Lozengrad Hotel kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Lozengrad Hotel kına ve bekarlığa veda için maksimum 200-300 kişilik kapasiteye sahiptir.

Lozengrad Hotel Hakkında

Lozengrad Otel olarak konuklarımızın bekarlığa veda gecelerinde yanında oluyoruz. Bunu yaparken kaliteli bir hizmeti sizle buluşturuyor ve müşteri memnuniyeti ilkesiyle çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Sağladığımız avantajlardan bahsetmek gerekirse;

Otelimiz Kırklareli merkezde faaliyet gösteriyor. Kolay bir ulaşım imkânını konuklarımızla buluşturuyoruz. Hem toplu taşıma araçları hem de özel araçlarınızla gelebildiğiniz otelimizde bir de geniş otoparkımız bulunuyor.

Bekarlığa veda gecelerinizi terasımızda bulunan restoranımızda gerçekleştiriyorsunuz. 250 kişilik kapasiteye sahip olan bu alan dışında aynı zamanda balkonumuzun da bulunduğunu belirtelim. Restoranımızdaki masa, sandalye ve dekorları özenle seçtiğimizi ve nezih bir ortam oluşturmayı amaçladığımızı söylemek istiyoruz.

Bizimle planladığınız tarihten önce iletişime geçmenizi öneriyoruz. Böylelikle daha iyi bir hizmeti sizle buluşturabildiğimiz gibi isteklerinize de kısa sürede cevap verebiliyoruz. Planlamamızı tamamen buna göre yapıyor ve aklınızdaki bekarlığa veda gecesinin gerçekleşmesi için çalışıyoruz.

Bekarlığa veda geceleriniz dışında otelimizde iş toplantıları, kurumsal etkinlikler, açılışlar gibi resmi etkinlikleri de gerçekleştirebiliyorsunuz. Bunlar için ileri teknolojiye sahip bir altyapısı olan toplantı salonlarımızı kullanabiliyorsunuz.

Bu zamana kadar birçok organizasyonu gerçekleştirdiğimizi belirtelim. Tecrübeli yönetici kadromuzun genç ve dinamik ekibimizle uyumlu bir şekilde çalışması ile kusursuz organizasyonlarınıza ev sahipliği yapacağız.

Otelimizde konaklamak isterseniz de modern ve konforlu odalarımızı sizin için hazırlıyoruz. Doğal renklerle dizayn edilmiş huzurlu odalarımızda konforlu bir akşam yaşayacaksınız. Geniş aile odaları, mutfak ve oturma alanlarına sahip süit odalar, park ve yeşil alanlara bakan manzaralı delüks odalar ve ekonomik standart odalar dahil olmak üzere toplamda 50 odamız bulunuyor.

Lozengrad Hotel fiyatlarının da uygun olduğunu göreceksiniz.

İşimizi severek yapıyoruz. Enerjik, coşkulu ve profesyonel ekibimiz ile çalışmanın verdiği mutluluğu paylaşarak konuklarımızı ağırlıyoruz. Bizi tercih ettiğiniz andan otelimizden uğurladığımız ana kadar güler yüzlü bir hizmeti buluşturacağız.

Bizi tercih etmek isterseniz yandaki formu doldurmanız yeterli olacaktır.

Ekiple Tanışın

  • Firma Yetkilisi

İletişim

  • Adres::

    Mutlu Sk No:2-8 39000 Merkez

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.