Dessera Bağ Evi

E-posta Gönder

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan

Kategori

50'den az

Kapasite

50-100 TL

Min. Fiyat

Merkez, Kırklareli

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu) 50-100 TL
  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi) 50-80 TL
  • Kapasite 50'den az
  • Aksesuar Kiralama

Önerilen Firmalar

Başaran Düğün Salonu
10

Vize

Başaran Düğün Salonu

400-500
50 TL'den az
Deva Kültür Sarayı
10

Merkez

Deva Kültür Sarayı

400-500
50 TL'den az
Line Garden
14

Merkez

Line Garden

100-200
50 TL'den az

Hakkında

Farklılık arayanlar için doğru bir tercih olacak Dessera Bağ Evi, Kırklareli’nde faaliyet gösteriyor. Düğün hazırlık sürecinizdeki stresinizi burada sevdiklerinizle birlikte atabilir, düğün gününüzü dinlenmiş bir şekilde bekleyebilirsiniz.

Peki neler yapıyoruz? Hemen biraz kendimizden bahsedelim;

Bağ evimizi, Kırklareli’nin Ahmetçe Köyü’nde, 200 dönüm üzerine kurduk. 18 odamızla misafirlerimize 12 ay boyunca hizmet veriyoruz. Özellikle bekarlığa veda partileriniz için farklı bir alternatif olacak mekânımızda isterseniz günübirlik isterseniz ise konaklamalı olarak bir etkinlik düzenleyebilirsiniz.

Mekânımızda bahar aylarında bağlarımızın uyanışını ve hasada doğru giden yolculuğunu izleyebilir, Trakya serinliğinin keyfini çıkararak, arkadaşlarınızla birlikte derin bir nefes alabilirsiniz. Sonbaharda hasad zamanının büyük heyecanına ve dinamiğine şahit olabilir, kış aylarında şömine karşısında şaraplarımızla içinizi ısıtarak, doğal ürünlerimizle lezzet şöleni yaşayabilirsiniz.

Bekarlığa veda partilerinize yakın arkadaş grubunuzu rahatlıkla davet edeceğiniz geniş ve ferah alanlarımız bulunuyor. Mevsim şartlarına göre açık veya kapalı alanlarımızı tercih edebilirsiniz. İş ortaklarımız aracılığıyla dilediğiniz tarz ve renkte süslemeler yapabilir, mekânımızda tarzınızı yansıtacak konseptler oluşturabilirsiniz. Bu konuda herhangi bir kısıtlamaya gitmediğimizi bilmenizi isteriz.

Sevdiklerinizle birlikte bağ evimizde kalmaya karar vermeniz durumunda sizi çok özel fırsatlarımızla buluşturuyoruz. Zengin ve lezzetli peynir çeşitleriyle ünlü Trakya’nın meşhur kahvaltısı, yöresel yemeklerimizin harika tatlarıyla büyüleneceğiniz öğlen yemeği, kendi bağımızdan tamamen doğal ürünlerle hazırladığımız akşam yemeği ve daha fazlası, Dessera Bağ Evi Kırklareli’nde sizleri bekliyor.

Kusursuz bir gün geçirmeniz için sunduğumuz hizmetler bunlarla sınırlı değil. Eğer siz de daha fazla bilgi almak ve Dessera Bağ Evi fiyatlarımızı öğrenmek istiyorsanız hemen formu eksiksiz olarak doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Heyecanımızı dinç tutan çalışma disiplinimiz ve güler yüzlü ekibimizle sizleri bekliyoruz ve özel gününüz için şimdiden sabırsızlanıyoruz.

İletişim

İpek

  • Adres: Ahmetçe Köyü No:75, Dönmez Çiftliği, 39180 KırklareliYorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!