Kırklareli Catering Firmaları

Düğün gününde misafirlerin için istediğin düğün yemeğini hem leziz hem hijyenik hem de ekonomik bir firmadan almak istiyorsan; Kırklareli catering firmaları listemizi ve Düğün.com'a özel indirimleri hemen incele!

Firmanız Burada Yer Alsın.

Firmanız Burada Yer Alsın.

Binlerce Yeni Çifte Ulaşın!

Her yıl evlenen 3 çiftten 2'si, Düğün.com'da 50.000'in üzerinde firmayla tanışıyor. Siz de burada yerinizi alın, çiftlerle anlaşmaya başlayın!

Yemek Menüsü Seçiminde Nelere Dikkat Etmelisiniz?

Düğün davetiniz için yemek menüsü seçimi yaparken öncelikle bütçenizi, davetli sayınızı, düğün mekanınızı ve çalışacağınız catering şirketinin kalitesini göz önünde bulundurmalısınız. Bütçenize ve davetli sayınıza uygun olarak alakart, kokteyl, kokteyl prolange ya da açık büfe seçeneklerini değerlendirerek işe başlayabilirsiniz. Nasıl seçim yapmanız gerektiğini bilmiyorsanız bu konuda size yardımcı olabilecek “Düğün Yemeğiniz Açık Büfe mi Olsun A la Carte mı?” adlı makalemizi incelemenizi öneririz. Tavsiyemiz, 350 kişiye kadar olan düğün davetlerinde alakart, 400 kişinin üzerindeki davetler için açık büfe ya da kokteyl prolange, 700 kişinin üzerindeki düğün davetlerinde ise kokteyl seçeneğini değerlendirmeniz.

Yemek menüleri arasında seçim yaparken düğün mekanınızı da göz önünde bulundurabilirsiniz. Örneğin havuz başı mekanlar için kokteyl, kır düğünü için barbekü, tarihi düğün mekanları için set menüler oldukça hoş seçim olabilir. Bu konu hakkında daha detaylı bilgi almak isterseniz “Düğün Menünüzü Mekana Göre Seçin” adlı makalemizi okuyabilirsiniz. Düğün mevsimi de yemek menüsü seçerken dikkat etmeniz gereken faktörlerden bir tanesidir. Örneğin kış düğünlerinde soslu yemek tercihinde bulunabilirsiniz. İlkbahar-yaz düğünlerinde ise hafif yiyecekler seçebilirsiniz. Örneğin yağsız olarak fırınlanmış sebzeler ve ızgara et hoş bir seçim olacaktır. Tatlı olarak da mevsim meyveleri eşliğinde pasta ikramında bulunabilirsiniz. Mevsimsel menü seçenekleri hakkında daha detaylı bilgi almak isterseniz makalemize göz atabilirsiniz.

Kırklareli’de catering firması ararken kriterlerinizi ve bütçenizi göz önünde bulundurarak seçim yapmayı ihmal etmeyin. Ayrıca beğendiğiniz firmalardan ücretsiz fiyat teklifleri de alabilirsiniz.

Tüm İlçeler Catering Firmaları

Tüm Şehirler Catering Firmaları