Kına ve Bekarlığa Veda Mekan Kırklareli

Aksaray Düğün Davet

 • Kapasite
  100 - 450 Kişi

 • Min. Fiyat
  250 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Aksaray Düğün Davet Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
250 TL'den az
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)
250 TL'den az

Aksaray Düğün Davet Kapasite

Yemekli
Min. 100 - Maks. 450
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 450

Aksaray Düğün Davet Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

Aksaray Düğün Davet Sıkça Sorulan Sorular

Aksaray Düğün Davet kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Aksaray Düğün Davet kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.Aksaray Düğün Davet kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Aksaray Düğün Davet kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Aksaray Düğün Davet kına ve bekarlığa veda için maksimum 400-500 kişilik kapasiteye sahiptir.

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Davul show

Aksaray Düğün Davet Hakkında

Kendinizi prensesler gibi hissetmeniz için saray konseptinde tasarlanan salonumuzda hayallerinizi gerçeğe dönüşmesini ister misiniz?

Aksaray Düğün Salonu olarak sevdiklerinizle gönül hoşluğu içinde güzel bir gün geçirmeniz için size özel hazırlanan mekânımızın mutluluğu içinde olduğumuzu bildirmek istiyoruz. Tecrübeli ve düğün sektöründe deneyimli ekibimizle birlikte özel organizasyonlarınızda kaliteli hizmet alarak unutamayacağınız bir gün geçirmeniz için hizmetinizdeyiz. Uzun süredir Kırklareli merkezde faaliyet gösteriyor ve konum itibariyle misafirlerimize ulaşım kolaylığı sağlıyoruz.

Kültürümüzde önemli bir yeri olan kına gecesini trende uygun bir şekilde kutlamanız için size birçok alternatif sunuyoruz. Kına tahtını bindallı ve kaftanınıza uygun renk tonlarında süslemeler kullanarak hazırlıyoruz. Kına tepsisinden, kına mumu, nedime bilekliği başta olmak üzere istediğiniz tüm aksesuarları temin edebiliyoruz.

Davet alanımızdan bahsedecek olursak; beyaz ve altın varakların hâkim olduğu modern bir mekânda bulacaksınız kendinizi. Yüksek tavanlı ve kolonsuz olduğundan dolayı ferah bir organizasyon geçirmenizi sağlıyoruz. Alanımız oldukça geniş olduğundan dolayı kalabalık organizasyonlara da ev sahipliği yaptığımızı söylemek istiyoruz.

Orkestramız kına organizasyonları için oluşturduğu özel repertuarını çalarak eğlenceli bir gün geçirmenizi sağlıyorlar. Ses sistemi ve sahne kurulumunda kullandığımız ekipmanlarımız son teknoloji ile üretildiğinden dolayı gün boyu kesintisiz bir şekilde eğlenerek kulağa hoş gelen müzikler dinleyebileceksiniz.

Eğer siz de Aksaray Düğün Salonu Kırklareli ev sahipliğinde özel organizasyonlarınızı gerçekleştirmek istiyorsanız, detaylı bilgi için sayfanın üst kısmında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurarak ‘’Ücretsiz teklif al’’ butonuna tıklayarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İletişim

 • Adres::

  Akalar Mahallesi, Tırnova Cd. No:43, Kırklareli Merkez/Kırklareli

 • Haritadaki Konumu

  Aksaray Düğün Davet Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.