Aksaray Düğün Davet

E-posta Gönder

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan

Kategori

400-500

Kapasite

50 TL'den az

Min. Fiyat

Merkez, Kırklareli

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu) 50 TL'den az
  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi) 30-50 TL
  • Kapasite 400-500
  • Aksesuar Kiralama

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Davul show, Hint kınası, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni

Önerilen Firmalar

Line Garden
14

Merkez

Line Garden

100-200
50 TL'den az
Deva Kültür Sarayı
10

Merkez

Deva Kültür Sarayı

400-500
50 TL'den az
Başaran Düğün Salonu
10

Vize

Başaran Düğün Salonu

400-500
50 TL'den az

Hakkında

Kendinizi prensesler gibi hissetmeniz için saray konseptinde tasarlanan salonumuzda hayallerinizi gerçeğe dönüşmesini ister misiniz?

Aksaray Düğün Salonu olarak sevdiklerinizle gönül hoşluğu içinde güzel bir gün geçirmeniz için size özel hazırlanan mekânımızın mutluluğu içinde olduğumuzu bildirmek istiyoruz. Tecrübeli ve düğün sektöründe deneyimli ekibimizle birlikte özel organizasyonlarınızda kaliteli hizmet alarak unutamayacağınız bir gün geçirmeniz için hizmetinizdeyiz. Uzun süredir Kırklareli merkezde faaliyet gösteriyor ve konum itibariyle misafirlerimize ulaşım kolaylığı sağlıyoruz.

Kültürümüzde önemli bir yeri olan kına gecesini trende uygun bir şekilde kutlamanız için size birçok alternatif sunuyoruz. Kına tahtını bindallı ve kaftanınıza uygun renk tonlarında süslemeler kullanarak hazırlıyoruz. Kına tepsisinden, kına mumu, nedime bilekliği başta olmak üzere istediğiniz tüm aksesuarları temin edebiliyoruz.

Davet alanımızdan bahsedecek olursak; beyaz ve altın varakların hâkim olduğu modern bir mekânda bulacaksınız kendinizi. Yüksek tavanlı ve kolonsuz olduğundan dolayı ferah bir organizasyon geçirmenizi sağlıyoruz. Alanımız oldukça geniş olduğundan dolayı kalabalık organizasyonlara da ev sahipliği yaptığımızı söylemek istiyoruz.

Orkestramız kına organizasyonları için oluşturduğu özel repertuarını çalarak eğlenceli bir gün geçirmenizi sağlıyorlar. Ses sistemi ve sahne kurulumunda kullandığımız ekipmanlarımız son teknoloji ile üretildiğinden dolayı gün boyu kesintisiz bir şekilde eğlenerek kulağa hoş gelen müzikler dinleyebileceksiniz.

Eğer siz de Aksaray Düğün Salonu Kırklareli ev sahipliğinde özel organizasyonlarınızı gerçekleştirmek istiyorsanız, detaylı bilgi için sayfanın üst kısmında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurarak ‘’Ücretsiz teklif al’’ butonuna tıklayarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

  • Adres: Akalar Mahallesi, Tırnova Cd. No:43, Kırklareli Merkez/Kırklareli

Aksaray Düğün Davet Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!