Esnaf Sanatkar Odası Düğün Salonu

E-posta Gönder

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan

Kategori

300-400

Kapasite

50 TL'den az

Min. Fiyat

Merkez, Kırklareli

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu) 50 TL'den az
  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi) 10-30 TL
  • Kapasite 300-400
  • Aksesuar Kiralama

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Bindallı / Kaftan, Davul show, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni

Önerilen Firmalar

Line Garden
14

Merkez

Line Garden

100-200
50 TL'den az
Deva Kültür Sarayı
10

Merkez

Deva Kültür Sarayı

400-500
50 TL'den az
Başaran Düğün Salonu
10

Vize

Başaran Düğün Salonu

400-500
50 TL'den az

Hakkında

Kına geceniz için evinizin çok ufak geleceğini düşünüyorsunuz ve kapalı bir salon mu arıyorsunuz? Öyleyse Kırklareli Esnaf ve Sanatkarlar Odası Düğün Salonu adresimizde sizi ve misafirlerinizi ağırlamak isteriz.


Böylelikle hem dilediğiniz kadar konuğunuzu çağırabilirsiniz hem de istediğiniz hizmet detaylarına rahatlıkla ulaşabilirsiniz.


Eski geleneklerimizden biri olan kına gecesi içerisinde pek çok ritüel barındırıyor. Tüm bunlar gelin adayları için oldukça meşakkatli karşılanıyor. Hele ki düğün telaşı sarmışken…


İşte tüm bu ritüeller noktasında gelin adayımıza destek oluyor, her detayın istediği şekilde ilerlemesini sağlıyoruz.


Kına gecesinde çözüm ortaklarımızla bir araya gelerek onlara hayallerindeki kına ortamını yaratıyoruz. Organizasyonlarımız kimi zaman modern bir çizgide kimi zaman ise geleneksel bir çizgide gerçekleşiyor. Bunun belirleyicisi ise tabii ki gelinimiz oluyor.


Mekânımıza geldiğiniz ilk anda organizasyon sorumlumuz tarafından karşılanıyorsunuz. Beyaz ve pembe tonlarının ağırlıklı olduğu salonumuzu beğeneceğinize şüphemiz yok. Her yıl periyodik olarak düzenlemek yaptığımız salonumuzda dilediğiniz konsepte hayat vermek için buradayız!


Osmanlı, Hint, Roman belki de prenses…


Bu konseptlerle uyumlu kına merasim alanı harika olmaz mıydı? Şöyle sultanlar misali uzanabileceğiniz bir kına tahtı… Tabii buraya abiye bir kıyafetle uzanmak da olmazdı. Bunun için üretilmiş olan yöresel bindallı/kaftan seçeneklerini de kullanmanız gerekiyor. Merak etmeyin belki de hayatınızda bir kere giyeceğiniz bu kıyafeti satın alarak ekstra masrafa girmenize gerek kalmıyor. Kına organizasyon paketimizin içeriğinde bunu da kiralıyoruz. Üstelik geniş model yelpazemizden dilediğinizi tercih edebiliyorsunuz. Her şeyin uyum içerisinde olduğu eğlenceli saatler Esnaf ve Sanatkarlar Odası Düğün Salonu Kırklareli sizi ve misafirlerinizi bekliyor!


Gelin ücretsiz fiyat teklifi al butonu üzerinden ekibimizle iletişime geçin ve kına geceniz için neler yapabileceğimiz hakkında konuşmaya başlayalım! Kına gecenizi hayalinizdeki gibi gerçekleştirmek için şimdiden sabırsızlanıyoruz…

İletişim

Yetkili Kişi

  • Adres: Karakaş Mahallesi, 11. Kavaklı Sk. No:3, 39000 Kırklareli Merkez/KırklareliYorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!