Esnaf Sanatkar Odası Düğün Salonu

E-posta Gönder

  • Merkez, Kırklareli.

Kapasite Bilgileri

Esnaf Sanatkar Odası Düğün Salonu - Kına ve Bekarlığa Veda Mekan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 350
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 350

Esnaf Sanatkar Odası Düğün Salonu Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
100 TL'den Az

Esnaf Sanatkar Odası Düğün Salonu Genel Özellikler

Aksesuar Kiralama
Hayır

Esnaf Sanatkar Odası Düğün Salonu Sıkça Sorulan Sorular

Esnaf Sanatkar Odası Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Esnaf Sanatkar Odası Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.


Esnaf Sanatkar Odası Düğün Salonu kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Esnaf Sanatkar Odası Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda için maksimum 300-400 kişilik kapasiteye sahiptir.


Sağladığınız Hizmet İçeriği

Bindallı / Kaftan, Davul show, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni

Esnaf Sanatkar Odası Düğün Salonu Hakkında

Kına geceniz için evinizin çok ufak geleceğini düşünüyorsunuz ve kapalı bir salon mu arıyorsunuz? Öyleyse Kırklareli Esnaf ve Sanatkarlar Odası Düğün Salonu adresimizde sizi ve misafirlerinizi ağırlamak isteriz.


Böylelikle hem dilediğiniz kadar konuğunuzu çağırabilirsiniz hem de istediğiniz hizmet detaylarına rahatlıkla ulaşabilirsiniz.


Eski geleneklerimizden biri olan kına gecesi içerisinde pek çok ritüel barındırıyor. Tüm bunlar gelin adayları için oldukça meşakkatli karşılanıyor. Hele ki düğün telaşı sarmışken…


İşte tüm bu ritüeller noktasında gelin adayımıza destek oluyor, her detayın istediği şekilde ilerlemesini sağlıyoruz.


Kına gecesinde çözüm ortaklarımızla bir araya gelerek onlara hayallerindeki kına ortamını yaratıyoruz. Organizasyonlarımız kimi zaman modern bir çizgide kimi zaman ise geleneksel bir çizgide gerçekleşiyor. Bunun belirleyicisi ise tabii ki gelinimiz oluyor.


Mekânımıza geldiğiniz ilk anda organizasyon sorumlumuz tarafından karşılanıyorsunuz. Beyaz ve pembe tonlarının ağırlıklı olduğu salonumuzu beğeneceğinize şüphemiz yok. Her yıl periyodik olarak düzenlemek yaptığımız salonumuzda dilediğiniz konsepte hayat vermek için buradayız!


Osmanlı, Hint, Roman belki de prenses…


Bu konseptlerle uyumlu kına merasim alanı harika olmaz mıydı? Şöyle sultanlar misali uzanabileceğiniz bir kına tahtı… Tabii buraya abiye bir kıyafetle uzanmak da olmazdı. Bunun için üretilmiş olan yöresel bindallı/kaftan seçeneklerini de kullanmanız gerekiyor. Merak etmeyin belki de hayatınızda bir kere giyeceğiniz bu kıyafeti satın alarak ekstra masrafa girmenize gerek kalmıyor. Kına organizasyon paketimizin içeriğinde bunu da kiralıyoruz. Üstelik geniş model yelpazemizden dilediğinizi tercih edebiliyorsunuz. Her şeyin uyum içerisinde olduğu eğlenceli saatler Esnaf ve Sanatkarlar Odası Düğün Salonu Kırklareli sizi ve misafirlerinizi bekliyor!


Gelin ücretsiz fiyat teklifi al butonu üzerinden ekibimizle iletişime geçin ve kına geceniz için neler yapabileceğimiz hakkında konuşmaya başlayalım! Kına gecenizi hayalinizdeki gibi gerçekleştirmek için şimdiden sabırsızlanıyoruz…

Ekiple Tanışın

  • Diğer

İletişim

  • Adres:

    Karakaş Mahallesi, 11. Kavaklı Sk. No:3, 39000 Kırklareli Merkez/Kırklareli

  • E-posta

    E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.