Liberta Cafe & Bistro

E-posta Gönder

  • Babaeski, Kırklareli.

Kapasite Bilgileri

Liberta Cafe & Bistro
Yemekli
Min. 50 - Maks. 75
Kokteyl
Min. 50 - Maks. 75

Liberta Cafe & Bistro Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
100 - 200 TL
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)
100 - 200 TL

Liberta Cafe & Bistro Genel Özellikler

Aksesuar Kiralama
Hayır

Liberta Cafe & Bistro Sıkça Sorulan Sorular

Liberta Cafe & Bistro kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Liberta Cafe & Bistro kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 100 - 200 TL aralığından başlamaktadır.Liberta Cafe & Bistro kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 100 - 200 TL aralığından başlamaktadır.


Liberta Cafe & Bistro kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Liberta Cafe & Bistro kına ve bekarlığa veda için maksimum 50-100 kişilik kapasiteye sahiptir.


Sağladığınız Hizmet İçeriği

Kına müziği, Kına süslemesi

Liberta Cafe & Bistro Hakkında

Kına ve bekarlığa veda partilerinin vazgeçilmez adresi olan olan Kırklareli Sosyete Cafe & Bistro çiftlerimize hayal ettikleri organizasyonları gerçekleştirme imkânı sunuyor!

Kaliteli ses sistemi ve ışık sistemi bulunan mekânımızda; gece boyunca servise devam edecek olan hizmet personellerimiz ile konuklarımızı ağırlıyoruz. Böylece kesintisiz müziğin tadını çıkartırken eğlenceniz de bölünmüyor. Birbirinden farklı kokteylleri ve içkileri de deneme şansı bulduğunuz geniş bir yelpazeye sahip menülerimizde bolca seçme şansı sunuyor.

Cuma ve cumartesi gecelerinin eğlenceleriniz düzenleyen Sosyete Cafe & Bistro her gecede farklı bir organizasyona imza atıyor. Dj kabininde eşsiz müzisyenleri ve kimi zamanda dans ekibi ile sınırsız eğlence garantisi veriyor.

Böylece geleneksel kına organizasyonları gerçekleştirmek isteyen çiftlerimiz Kırklareli kına gecesi organizasyonlarını bir parti olarak düzenleyebiliyorlar. Bekarlığa veda partileriniz için konseptler de yaratabileceğiniz mekânımızda önceden hazırlıklara başlamamız gerekiyor.

Maskeler ile bir balo konsepti, arkadaşlarınıza dağıttığınız el kartları veya aksesuarlar ile bir farklılık da katabileceğiniz konseptler tasarlayabiliriz. Sizin tarzınız ile kına gecesi ve bekarlığa veda partisi düzenleyebildiğimiz gibi; cadılar bayramı konseptinde partiler veya doğum günleri de gerçekleştiriyoruz. Hatta sevgililer günü konsepti de oluşturarak çiftlerimiz ile bir gece de düzenleyebiliyoruz. Özgürce tasarlayabileceğiniz gecenizde istediğiniz gibi eğlenebileceksiniz. Belki de arkadaşlarınız ile hint kınaları yakarak da geceye kına ekibi olarak özel katılabilirsiniz…

Eğlenmek için bir bahaneye de ihtiyacımız yok üstelik! Biz her cuma ve cumartesi gecesi canlı müzik eğlenceleri düzenliyoruz. Arzu eden konuklarımızı her hafta aramızda görmek de isteriz.
Eğer siz de eşsiz bir bekarlığa veda gerçekleştirmek ve parti düzenlemek isterseniz yapmanız gereken yalnızca formu doldurmak olacaktır. Bu sayede bütün bu imkânlardan yaralanabilecek ve Sosyete Cafe & Bistro’nun kokteyl fiyatlarını da öğrenebileceksiniz…

Ekiple Tanışın

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.