Sosyete Cafe & Bistro

E-posta Gönder

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan

Kategori

50-100

Kapasite

50-100 TL

Min. Fiyat

Babaeski, Kırklareli

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu) 50-100 TL
  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi) 50-80 TL
  • Kapasite 50-100
  • Aksesuar Kiralama

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Kına müziği, Kına süslemesi

Önerilen Firmalar

Line Garden
14

Merkez

Line Garden

100-200
50 TL'den az
Deva Kültür Sarayı
10

Merkez

Deva Kültür Sarayı

400-500
50 TL'den az
Edrinet Restaurant
13

Merkez

Edrinet Restaurant

300-400
50 TL'den az

Hakkında

Kına ve bekarlığa veda partilerinin vazgeçilmez adresi olan olan Kırklareli Sosyete Cafe & Bistro çiftlerimize hayal ettikleri organizasyonları gerçekleştirme imkânı sunuyor!

Kaliteli ses sistemi ve ışık sistemi bulunan mekânımızda; gece boyunca servise devam edecek olan hizmet personellerimiz ile konuklarımızı ağırlıyoruz. Böylece kesintisiz müziğin tadını çıkartırken eğlenceniz de bölünmüyor. Birbirinden farklı kokteylleri ve içkileri de deneme şansı bulduğunuz geniş bir yelpazeye sahip menülerimizde bolca seçme şansı sunuyor.

Cuma ve cumartesi gecelerinin eğlenceleriniz düzenleyen Sosyete Cafe & Bistro her gecede farklı bir organizasyona imza atıyor. Dj kabininde eşsiz müzisyenleri ve kimi zamanda dans ekibi ile sınırsız eğlence garantisi veriyor.

Böylece geleneksel kına organizasyonları gerçekleştirmek isteyen çiftlerimiz Kırklareli kına gecesi organizasyonlarını bir parti olarak düzenleyebiliyorlar. Bekarlığa veda partileriniz için konseptler de yaratabileceğiniz mekânımızda önceden hazırlıklara başlamamız gerekiyor.

Maskeler ile bir balo konsepti, arkadaşlarınıza dağıttığınız el kartları veya aksesuarlar ile bir farklılık da katabileceğiniz konseptler tasarlayabiliriz. Sizin tarzınız ile kına gecesi ve bekarlığa veda partisi düzenleyebildiğimiz gibi; cadılar bayramı konseptinde partiler veya doğum günleri de gerçekleştiriyoruz. Hatta sevgililer günü konsepti de oluşturarak çiftlerimiz ile bir gece de düzenleyebiliyoruz. Özgürce tasarlayabileceğiniz gecenizde istediğiniz gibi eğlenebileceksiniz. Belki de arkadaşlarınız ile hint kınaları yakarak da geceye kına ekibi olarak özel katılabilirsiniz…

Eğlenmek için bir bahaneye de ihtiyacımız yok üstelik! Biz her cuma ve cumartesi gecesi canlı müzik eğlenceleri düzenliyoruz. Arzu eden konuklarımızı her hafta aramızda görmek de isteriz.
Eğer siz de eşsiz bir bekarlığa veda gerçekleştirmek ve parti düzenlemek isterseniz yapmanız gereken yalnızca formu doldurmak olacaktır. Bu sayede bütün bu imkânlardan yaralanabilecek ve Sosyete Cafe & Bistro’nun kokteyl fiyatlarını da öğrenebileceksiniz…

İletişim

Yetkili Kisi

  • Adres: Hatip Mah. Atatürk Cad. BüyükmandıraYorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!