Atlı Spor Davet

E-posta Gönder

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan

Kategori

1.000-2.000

Kapasite

50 TL'den az

Min. Fiyat

Buca, İzmir

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu) 50 TL'den az
  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi) 10-30 TL
  • Kapasite 1.000-2.000
  • Aksesuar Kiralama

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Bindallı / Kaftan, Davul show, Dilek feneri, Hint kınası, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni

Önerilen Firmalar

Tagi Event
41 2 29

Balçova

Tagi Event

50-100
50-100 TL
Marjinal Event By Katre-i Organizasyon
34 10

Balçova

Marjinal Event By Katre-i Organizasyon

300-400
50-100 TL
Gürleyen Düğün & Davet Organizasyon
38

Güzelbahçe

Gürleyen Düğün & Davet Organizasyon

400-500
50-100 TL

Hakkında

İzmir hipodromunu bünyesinde barındıran Buca ilçesinde yer alan işletmemiz İzmir Buca Atlı Spor Kulübü Düğün Salonu köklü bir tesis olmasının verdiği özgüven ile siz değerli konuklarını en özel günlerinizde ağırlamaya devam ediyor.

Açık ve kapalı olan salonlarımız sayesinde vermek istediğiniz davetlerinizde her mevsime uygun olarak tercihler yapabilirsiniz. Temamıza uygun olarak geniş bir çimenlik alanda hizmet veren kır düğün salonumuz olan Kır Bahçesi ve binicilikten aldığımız esinle adlandırdığımız kapalı olan salonumuz Manej Salon’da dilediğiniz organizasyonunuzu düzenleme fırsatınız size sunuyoruz.

Tesisimizde gerçekleştirebileceğiniz etkinlikler; kurumsal etkinlikler, mezuniyet törenleri, nişan kutlamaları, partiler, piknikler, sünnet düğünleri, kına gecesi eğlenceleri, açılışlar, bayi toplantıları, baby shower organizasyonları, davet ve resepsiyonlar ile düğün organizasyonlarıdır.

Tesisimiz Kır Bahçesi, Manej Salon, Atlı Köşk Alakart ve Tay Cafe olmak üzere dört bölümde sizlere hizmet veriyor.

Düğün ve nikah organizasyonları için Buca’nın vazgeçilmezleri arasında yer alan tesisimiz kına gecesi eğlencelerinde de sizler ile birlikte. 1500 kişi kapasitesine ulaşan kır bahçemiz ve 120 ila 400 kişi arasında konuğu ağırlayabildiğimiz kapalı alanlarımız ile dilediğiniz büyüklükte kına organizasyonunu gerçekleştirme fırsatını sizlere sunuyoruz.

İşletmemizde bulunan çocuk oyun alanı sayesinde siz davetlileriniz ile doyasıya eğlenirken minik misafirleriniz de yaşıtları ile kendi eğlencelerini yaşayacaklar. Kendi araçları ile gelen konuklarınıza ücretsiz otoparkımız ile park sıkıntısı yaşatmıyoruz.

Kına gecesi organizasyonunuzun planlanmasında sizlere istediğiniz bir organizasyon firması ile çalışabilme esnekliğini sunduğumuz gibi kendi profesyonel ekibimiz ve organizasyon sorumlumuz da bu özel ve keyifli gününüzü planlamak hazır bulunuyorlar. Sunduğumuz ışık, ses ve sahne hizmeti ile gecenizi tamamlıyor ve unutulmaz bir eğlence yaşamanızı sağlıyoruz.

Siz de detaylar ve Buca Atlı Spor Kulübü fiyatları hakkında bilgi almak istiyorsanız form üzerinden bize ulaşabilirsiniz.

İletişim

Sedef Kasanoglu

  • Adres: Kozağaç Mahallesi, Uğur Mumcu Cd. No:126, 35380 Buca/İzmir

Atlı Spor Davet Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!