• Kapasite
  200 - 1500 Kişi

 • Min. Fiyat
  250 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Atlı Spor Davet Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
250 TL'den az
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)
250 TL'den az
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)
60.000 - 80.000 TL
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)
60.000 - 80.000 TL

Atlı Spor Davet Kapasite

Yemekli
Min. 200 - Maks. 1500
Kokteyl
Min. 200 - Maks. 1500

Atlı Spor Davet Özellikler

Aksesuar Kiralama
Hayır

Atlı Spor Davet Sıkça Sorulan Sorular

Atlı Spor Davet kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Atlı Spor Davet kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.Atlı Spor Davet kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Atlı Spor Davet kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Atlı Spor Davet kına ve bekarlığa veda için maksimum 1.000-2.000 kişilik kapasiteye sahiptir.

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Bindallı / Kaftan

Atlı Spor Davet Hakkında

İzmir hipodromunu bünyesinde barındıran Buca ilçesinde yer alan işletmemiz İzmir Buca Atlı Spor Kulübü Düğün Salonu köklü bir tesis olmasının verdiği özgüven ile siz değerli konuklarını en özel günlerinizde ağırlamaya devam ediyor.

Açık ve kapalı olan salonlarımız sayesinde vermek istediğiniz davetlerinizde her mevsime uygun olarak tercihler yapabilirsiniz. Temamıza uygun olarak geniş bir çimenlik alanda hizmet veren kır düğün salonumuz olan Kır Bahçesi ve binicilikten aldığımız esinle adlandırdığımız kapalı olan salonumuz Manej Salon’da dilediğiniz organizasyonunuzu düzenleme fırsatınız size sunuyoruz.

Tesisimizde gerçekleştirebileceğiniz etkinlikler; kurumsal etkinlikler, mezuniyet törenleri, nişan kutlamaları, partiler, piknikler, sünnet düğünleri, kına gecesi eğlenceleri, açılışlar, bayi toplantıları, baby shower organizasyonları, davet ve resepsiyonlar ile düğün organizasyonlarıdır.

Tesisimiz Kır Bahçesi, Manej Salon, Atlı Köşk Alakart ve Tay Cafe olmak üzere dört bölümde sizlere hizmet veriyor.

Düğün ve nikah organizasyonları için Buca’nın vazgeçilmezleri arasında yer alan tesisimiz kına gecesi eğlencelerinde de sizler ile birlikte. 1500 kişi kapasitesine ulaşan kır bahçemiz ve 120 ila 400 kişi arasında konuğu ağırlayabildiğimiz kapalı alanlarımız ile dilediğiniz büyüklükte kına organizasyonunu gerçekleştirme fırsatını sizlere sunuyoruz.

İşletmemizde bulunan çocuk oyun alanı sayesinde siz davetlileriniz ile doyasıya eğlenirken minik misafirleriniz de yaşıtları ile kendi eğlencelerini yaşayacaklar. Kendi araçları ile gelen konuklarınıza ücretsiz otoparkımız ile park sıkıntısı yaşatmıyoruz.

Kına gecesi organizasyonunuzun planlanmasında sizlere istediğiniz bir organizasyon firması ile çalışabilme esnekliğini sunduğumuz gibi kendi profesyonel ekibimiz ve organizasyon sorumlumuz da bu özel ve keyifli gününüzü planlamak hazır bulunuyorlar. Sunduğumuz ışık, ses ve sahne hizmeti ile gecenizi tamamlıyor ve unutulmaz bir eğlence yaşamanızı sağlıyoruz.

Siz de detaylar ve Buca Atlı Spor Kulübü fiyatları hakkında bilgi almak istiyorsanız form üzerinden bize ulaşabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

İletişim

 • Adres:

  Kozağaç Mahallesi, Uğur Mumcu Cd. No:126, 35380 Buca/İzmir

 • Haritadaki Konumu

  Atlı Spor Davet Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.