Alaçatı Yamaç Evi

E-posta Gönder

Alaçatı Yamaç Evi

Alaçatı Yamaç Evi Genel Özellikler

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)

  50 TL'den az

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)

  30-50 TL

 • Kapasite

  50'den az

Alaçatı Yamaç Evi Sıkça Sorulan Sorular

 • Alaçatı Yamaç Evi kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

  Alaçatı Yamaç Evi kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı Minimum 30-50 TL aralığından başlamaktadır.Alaçatı Yamaç Evi kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 50 TL'den az aralığından başlamaktadır.


 • Alaçatı Yamaç Evi kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

  Alaçatı Yamaç Evi kına ve bekarlığa veda için maksimum 50'den az kişilik kapasiteye sahiptir.


 • Sağladığınız Hizmet İçeriği

  Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi

Alaçatı Yamaç Evi Hakkında

Evliliğe giden yolda birçok adım var. Özel haberleri kutladığınız bu süreçte sevdiklerinizle beraber olmak en önemlisi!

Evliliğe bir adım kala, arkadaşlarınız ve dostlarınızla keyifli bir tatil hayaliniz varsa Alaçatı Yamaç Evi’ni tercih edebilirsiniz. Tatilin yanı sıra kına gecesi organizasyonunuzu da bizimle beraber düzenleyebilirsiniz.

Peki, kına gecenizde kaç misafirinizle beraber eğlenmenizi sağlıyoruz?

Açık alanımızda bulunan havuzun etrafında davetlilerinizi rahat ettirmek amacıyla masa ve sandalyelerimizi konumlandırıyoruz. 20 misafirinizle beraber kına gecenizi gerçekleştirebiliyorsunuz. Davetli sayınıza göre farklı oturma düzenlerinde de hizmet verebiliyoruz.

Kına geceniz için sunduğumuz hizmetler neler?

-Kına geceniz için organizasyon akışını planlıyoruz. Sorumlumuz ile beraber kına gecenizde hangi ritüelleri gerçekleştirmek istediğinize karar verebilirsiniz. Organizasyon akışında kına yakma merasimi esnasında kullanılacak şarkılar, testi kırma oyunu ve birçok detay konuşuluyor.

-Organizasyon öncesinde nasıl bir davet menüsü istiyorsanız ana yemek, başlangıç tabakları, mezeler, salatalar başta olmak üzere kaliteli ve taze ürünleri masalarınıza ulaştırıyoruz. Dilerseniz pasta hizmetimiz de bulunuyor.

-Kına gecesi için gerekli olan malzemelerin teminini sağlıyoruz. Kına mumu, Hint kınası, kına el gülü, yaş kına, kuru kına, kına tepsisi, kına sepeti, gelin örtüsü, damat bayrağı olmak üzere birçok aksesuarı çözüm ortaklarımız aracılığı ile sağlayabiliyoruz.

Alaçatı Yamaç Evi Butik Otel adresi nerede diye sorarsanız hemen cevaplayalım.

Çeşme’de kına mekânı arayışı içindeyseniz bizi tercih edebilirsiniz. Alaçatı Mahallesi 12100 Sokak üzerindeyiz. Oldukça merkezi bir lokasyona sahibiz. Sahile ve alışveriş yapabileceğiniz yerlere 10 dakika mesafede yer alıyoruz. İzmir ya da daha uzak yoldan gelecek misafiriniz için konaklama hizmetimiz bulunuyor. Böylece geceye odalarımızda hazırlanabilirler. Organizasyon bitiminde de ergonomik eşyalarımızın yardımıyla dinlenebilirler. 11 odamız bulunuyor. Tüm odalarımız mavi ve yemyeşil renklere sahip manzaraya sahip. Konforun yanına huzuru da ekliyor, benzersiz bir geceye sahip olmanızı sağlıyoruz.

Gelin, özel günleri bizimle beraber organize edin. Kına gecesi törenlerinin dışında söz merasimleri, kurumsal etkinlikler ve daha birçok grup organizasyonunda hizmet verebiliriz. Sağladığımız hizmet ve fiyatlarımızı öğrenmek için sayfa üzerinde yer alan Alaçatı Yamaç Evi Butik Otel iletişim bilgilerini kullanabilirsiniz. Ücretsiz fiyat teklifi almadan sayfamızdan ayrılmayın!

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

İletişim

 • Adres:

  Alaçatı Mahallesi, 12100 Sokak No:10, 35937 Çeşme/İzmir

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Alaçatı Yamaç Evi Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.