Maya Bistro Hotel Beach

E-posta Gönder

 • Seferihisar, İzmir. Haritada Gör

 • Hızlı firma 24 saat içinde cevap veriyorlar

Maya Bistro Hotel Beach Genel Özellikler

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)

  200-400 TL

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)

  200-400 TL

 • Kapasite

  50-100

Maya Bistro Hotel Beach Sıkça Sorulan Sorular

 • Maya Bistro Hotel Beach kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

  Maya Bistro Hotel Beach kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı Minimum 50-80 TL aralığından başlamaktadır.Maya Bistro Hotel Beach kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 50-100 TL aralığından başlamaktadır.


 • Maya Bistro Hotel Beach kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

  Maya Bistro Hotel Beach kına ve bekarlığa veda için maksimum 200-300 kişilik kapasiteye sahiptir.


 • Sağladığınız Hizmet İçeriği

  Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına tepsisi, Kına töreni

Maya Bistro Hotel Beach Hakkında

Kına gecenizi İzmir’de düzenlemeyi düşünüyorsanız tarihi 1970’lere uzanan ve 2016’da yenilenen Maya Bistro Hotel Beach’i tavsiye edebiliriz. ‘Yavaş Şehir’ unvanını taşıyan ve Türkiye’nin ilk sakin kenti olan Seferihisar’da kapılarını açan Maya Bistro bölgede kendini ‘doğa aşığı’ olarak tanımlayan ilk butik otel. Teos Antik Kenti’nde yer alan Maya Bistro size doğayla iç içe bir kına gecesi düzenleme fırsatı sunuyor.

Davet Alanları

Büyük Akkum Plajı’nın kenarında yer alan Maya Bistro’da her ikisi de deniz manzaralı olan açık ve kapalı davet alanlarımızla hizmet veriyoruz. Açık davet alanımızda 200 ila 300 kişilik kır bahçesi konseptli kına gecelerine ve bekarlığa veda partilerine ev sahipliği yapıyoruz. Yüksek tavanlı ve kolonsuz kapalı davet alanındaysa 100 ila 200 kişilik kapasitemiz bulunuyor.

Dekorasyon

Açık alanımız bohem atmosferiyle kına gecenize veya bekarlığa veda partinize ev sahipliği yapabilir. Çim zeminli bahçemizde misafirlerinizi ağırlamak için yuvarlak davet masalarımız veya şölen masalarımız arasından tercihinizi yapabilirsiniz. Masaları runner ve çiçeklerle süslüyor, yemek servisi için hasır suplalar kullanıyoruz. Kapalı davet alanımızda da mekanımızın bohem ruhunu yansıtan dekorlara yer veriyor, yuvarlak veya uzun şölen masalarını çiçeklerle ve mumlarla süslüyoruz.

Hizmetler

Misafirlerinin karşısına bindallı veya kaftanla çıkmak isteyen gelinler için Maya Bistro Hotel Sığacık’ta bu giysileri hazır bulunduruyoruz. Aynı zamanda kına tepsisiyle hint kınasını da mekanımızdan temin edebilirsiniz. Davetlilerinizle doyasıya eğlenmeniz için kına müziği yayını da yapıyoruz. Arzu ederseniz kına nedimesi ekibiyle beraber çalışabilir, konuklarınız için dolu dolu bir organizasyon planlayabilirsiniz.

Yiyecek / İçecek

Maya Bistro’da doğal ve yerel ürünler kullanarak organizasyonlar için lezzetli menüler hazırlıyoruz. Menülerimizin özellikle balık alanında güçlü olduğunu söyleyebiliriz. Ayrıca ekşi maya ekmeğimizden, aperatif ağırlıklı menüler için hazırlanan atıştırmalıklarımızdan ve mezelerimizden de ikram edebiliriz. Menü alternatiflerimiz arasında ana yemek olarak pizza seçeneği de bulunuyor. Bar bölümümüzdeyse misafirleriniz için istediğiniz kokteylleri veya içkileri hazırlayabiliriz.

Deniz ve doğa manzarasını bir arada sunan Maya Bistro Hotel günlük hayatında da doğallıktan yana olan gelin adaylarını bekliyor. İzmir kına mekanları arasında sakin, dinlendirici atmosferi sayesinde öne çıkan Maya Bistro’da geleneksel kına gecesi eğlencesini ve konforu bir araya getirebilirsiniz. Kına ve bekarlığa veda partisi fiyatları hakkında bilgi almak için fiyat teklifi formunu doldurabilir, telefon numaramızı arayarak bize ulaşabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • Firma Yetkilisi

İletişim

 • Adres:

  Sığacık Mah. Akkum Cad. No: 177 Seferihisar

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Maya Bistro Hotel Beach Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.