Grand Merin Hotel

E-posta Gönder

Grand Merin Hotel Genel Özellikler

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)

  50-100 TL

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)

  50-80 TL

 • Kapasite

  200-300

 • Aksesuar Kiralama

Grand Merin Hotel Sıkça Sorulan Sorular

 • Grand Merin Hotel kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

  Grand Merin Hotel kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı Minimum 50-80 TL aralığından başlamaktadır.Grand Merin Hotel kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 50-100 TL aralığından başlamaktadır.


 • Grand Merin Hotel kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

  Grand Merin Hotel kına ve bekarlığa veda için maksimum 200-300 kişilik kapasiteye sahiptir.


 • Sağladığınız Hizmet İçeriği

  Kına müziği, Kına süslemesi

Grand Merin Hotel Hakkında

Kına ve bekârlığa veda partinizi hayallerinizden de öte bir organizasyonla kutlamak istiyorsanız sizi Grand Merin Hotel İstanbul’a davet ediyoruz. Uzun yıllar boyunca hizmet sektöründe faaliyet gösteriyor, misafirlerimizin memnuniyeti için disiplinli ve güler yüzlü bir şekilde çalışıyoruz. Profesyonel kadromuzla birlikte çiftler ve aileleri için yaşamlarının o en heyecanla beklenen, en özel günlerinde yalnız bırakmıyor, sürprizlerle dolu muhteşem bir şölene davet ediyoruz.

Geleneklerimizin en güzel yansımalarından biri olan kına organizasyonunuzda size sağladığımız hizmetler neler mi?

-Davet alanımız 200 kişiyi yemek düzeninde rahat bir şekilde ağırlayabileceğimiz kapasitededir. Yerden tavana kadar camla çevreli bu alanı size özel tahsis ediyor, ferah bir salonda eğlenme fırsatıyla sizi buluşturuyoruz.

-8’er kişilik yuvarlak masalarımız ile tam bir uyum içinde olacağını düşündüğümüz beyaz renkli ve zarif görünümlü Napolyon sandalyelerimiz ile davet alanımızı düzenledik. Sizi bu şıklık ve konfor ile karşılamaktan oldukça mutluyuz.

-Masa örtüleri ve sandalye süslemelerinde tercihimiz genellikle iç dekorasyonla uyumlu beyaz renkten yana oluyor. Fakat kına ve bekârlığa veda partinizi konsept bir şekilde kutlamak istiyorsanız anlaşmalı olduğumuz ya da sizin anlaşacağınız organizasyon firmalarından aksesuar, dekor ve süsleme temin edebiliyoruz.

Grand Merin Hotel Adres bilgisini merak ediyorsanız hemen bahsedelim. Sancaktepe Samandıra’da Anadolu Yakasında Anadolu Otoyolunun hemen yanı başında faaliyet gösteriyor konum itibariyle şehir merkezinde bulunduğumuzdan dolayı misafirlerimize ulaşım kolaylığı sağlıyoruz. Ayrıca otelimiz havaalanında ve belli şehir merkezlere de çok yakında konumda yer alıyor.

Düğün organizasyonlarından farklı olarak; nişan, kına ve bekârlığa veda partisi, doğum günü, yıl dönümleri, kurumsal etkinlik ve eğlencelerinizi bizim ev sahipliğimizde kusursuz bir şekilde kutlayabilirsiniz. Siz de bizim ev sahipliğimizde öze organizasyonlarınızı ve davetlerinizi gerçekleştirmek istiyorsanız sayfa üzerinden bizimle iletişime geçin.

Ekiple Tanışın

İletişim

 • Adres:

  Fatih mah. Yakacık Cad. No:54 Samandıra / Sancaktepe-İSTANBUL

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Grand Merin Hotel Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.