Doğanlar Düğün Sarayı

E-posta Gönder

Doğanlar Düğün Sarayı Genel Özellikler

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)

  50 TL'den az

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)

  10-30 TL

 • Kapasite

  750-1.000

 • Aksesuar Kiralama

Doğanlar Düğün Sarayı Sıkça Sorulan Sorular

 • Doğanlar Düğün Sarayı kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

  Doğanlar Düğün Sarayı kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı Minimum 10-30 TL aralığından başlamaktadır.Doğanlar Düğün Sarayı kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 50 TL'den az aralığından başlamaktadır.


 • Doğanlar Düğün Sarayı kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

  Doğanlar Düğün Sarayı kına ve bekarlığa veda için maksimum 750-1.000 kişilik kapasiteye sahiptir.


 • Sağladığınız Hizmet İçeriği

  Bindallı / Kaftan, Davul show, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni, Semazen, Zenne / oryantal

Doğanlar Düğün Sarayı Hakkında

Sultanlara yakışır bir kına organizasyonuna ne dersiniz?

14 Nisan 2001’den beri özel davetlerinize ev sahipliği yaptığımız salonumuz 1100 metrekare alana kuruludur. Lüks tasarımları ve güler yüzlü personelleriyle özel günlerinizi unutulmaz kılan Doğanlar Düğün Sarayı Sancaktepe’de faaliyet gösteriyor. Salonumuz 1500 konuğa kadar rahatlıkla ağırlayabilecek genişliktedir. 6 metre tavan yüksekliği bulunan Doğanlar Düğün Sarayı teknik açıdan da donatılmıştır. Klimalarımız ve havalandırma sistemimiz sayesinde konuk sayınız çok fazla olsa dahi ferah ortamımızdan ödün vermemiş oluyoruz.

Ümraniye’de Kardeş Pasajı’nın içerisinde bulunan salonumuza ulaşım ise oldukça kolaydır. Toplu taşımayla ve özel araçla ulaşım sağlanabilir. Özel araçla gelen konuklarımız için 150 araç kapasiteli otoparkımız mevcut. Aynı zamanda içerisinde bulunduğumuz binanın 3. katında yer alıyoruz. Fakat bu bizim için asla problem değil. Çünkü pasajın içerisinde bulunan asansör sayesinde konuklarımız rahatlıkla salonumuza ulaşabiliyor.

Üstelik salonumuz bünyesinde yalnızca otopark ve davet alanı imkânının dışında; özel barımız gelin odamız bulunuyor.

Teknik altyapısı da sağlam olan düğün sarayımızı son teknolojik aydınlatma ve ses ekipmanlarıyla donattık. Ekipmanlarımızın periyodik olarak bakımlarını da gerçekleştiriyoruz. Bu sayede hizmet aksaması ihtimalinin önüne geçmiş oluyoruz.

Özellikle kına organizasyonlarında 1 salonun ötesindeyiz. Anlaşmalı olduğumuz organizasyon firması mevcut. Bu sayede salonumuza geldiğinizde; kına gecenizde ihtiyaç bulabileceğiniz her şeyi tahsis edebiliriz. Kına tahtı ya da bindallı… Damat için fes ve yelekten el mumuna kadar ihtiyaç duyabileceğiniz tüm ekipmanlar… Belki de davul showla gelinin salona girişini gerçekleştiririz. Dansçı kızlarımız etnik kıyafetlerle dans gösterilerini yaparlar. Oryantal show da olabilir. Tamamen sizin tercihinize kalmış sürecin her aşaması. Kendiniz şekillendirebilirsiniz.

Dilerseniz dışardan organizasyon firması getirmenizin de mümkün olduğunu belirtmek isteriz.

Siz de salonumuzda kına gecenizi gerçekleştirmek isterseniz; form üzerinden ekibimizle iletişime geçebilir, İstanbul kına yapılacak mekânlar arayışınıza son verebilirsiniz.

Ekiple Tanışın


İletişim

 • Adres:

  İnönü Mahallesi, Eski Ankara Asfaltı Doğan Kardeş Pasajı Cd No:71/3, 34785 Sancaktepe/İstanbul

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Doğanlar Düğün Sarayı Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.