Cihanbey Düğün Salonu

E-posta Gönder

Cihanbey Düğün Salonu Genel Özellikler

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)

  50 TL'den az

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)

  10-30 TL

 • Kapasite

  1.000-2.000

Cihanbey Düğün Salonu Sıkça Sorulan Sorular

 • Cihanbey Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

  Cihanbey Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı Minimum 10-30 TL aralığından başlamaktadır.Cihanbey Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 50 TL'den az aralığından başlamaktadır.


 • Cihanbey Düğün Salonu kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

  Cihanbey Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda için maksimum 1.000-2.000 kişilik kapasiteye sahiptir.


 • Sağladığınız Hizmet İçeriği

  Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı

Cihanbey Düğün Salonu Hakkında

Altın sarısı ve beyaz renklerinin ağırlıkta olduğu ihtişamlı düğün salonumuz aynı zamanda nezih bir ortam sunuyor. Gösterişe çok önem veriyoruz, bir kına gecesi mekanının güzelliği ortaya çıkaranın dekorasyon olduğunu biliyoruz.

Kına geceleriniz için bu yüzden özel süslemeler kullanıyoruz. Kırmızı tonlarına ağırlık verdiğimiz gecenizde kına tahtınızı ve nedime minderlerinizi en güzel yere konumlandırıyoruz. Beyaz sandalyelerimiz ve beyaz masalarımız ile kırmızının uyumunu çok beğenecek ve bizimle iletişime geçmek için heyecanlanacaksınız.

Sevdikleriniz ile mutluluğu paylaşacağınız yer burası olacak. Kına gecesi ritüellerinin en anlamlı olacağı ve ailenizle beraber keyifli dakikalarınızın geçeceği yer Cihanbey Düğün Salonu.

En güzel şarkıları deneyimli müzisyenlerimizin sesinden dinleyebileceksiniz. Her yöreye ait şarkılara yer verebildiğimiz repertuarımızda size özel bir müzik listesi oluşturuyoruz. Biz organizasyon ekibimizle beraber bütün detayları düşünüyor, sizin isteklerinizi yerine getirmek için bütün gece hizmet veriyoruz.

Tek isteğimiz düğün salonumuzdan mutlu ayrılmanız. En iyi hizmeti sağlayabilmek en büyük gayemiz. Yıllardır sayısız kına gecesi organizasyonuna ev sahipliği yaptık ve yapmaya devam ediyoruz. Kendimizi geliştirdik ve modern kına gecesi konseptlerini mekanımıza uyguladık.

Özel kına gecesi paketleri hazırlıyor, sizlerin beğenisine sunuyoruz. Sizin için en uygun olanı paketi seçebilirsiniz. Dilediğiniz gibi bir kına gecesi sunduğumuz hizmetler bitmedi.

Eğer nişan ve kına törenleriniz için bizi tercih ederseniz size bir hediyemiz var. Bizi tercih eden misafirlerimize bir adet çeyrek altın hediye ediyor, en özel günlerinizi bizde bu şekilde kutluyoruz.

Atatürk Caddesi üzerinde bulunan Cihanbey Düğün Salonu Çamlık Tepe durağında bulunuyor. Merkezi bir konumda bulunduğumuzdan dolayı davetlilerinizin mekanımıza ulaşmanızı hiç zor olmayacak.

Hayallerinizin gerçekleşeceği düğün mekanımızda sizi bekliyoruz. Bizim için formu doldurmaya ve bizimle iletişime geçmeye ne dersiniz?

Ekiple Tanışın

İletişim

 • Adres:

  Merve Mah. Atatürk Cad. Çamlıktepe Durağı No :65 Yenidoğan

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Cihanbey Düğün Salonu Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.