Aksoylar 1-2 Düğün Salonu

E-posta Gönder

Aksoylar 1-2 Düğün Salonu Genel Özellikler

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)

  50 TL'den az

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)

  10-30 TL

 • Kapasite

  750-1.000

 • Aksesuar Kiralama

Aksoylar 1-2 Düğün Salonu Sıkça Sorulan Sorular

 • Aksoylar 1-2 Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

  Aksoylar 1-2 Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı Minimum 10-30 TL aralığından başlamaktadır.Aksoylar 1-2 Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 50 TL'den az aralığından başlamaktadır.


 • Aksoylar 1-2 Düğün Salonu kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

  Aksoylar 1-2 Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda için maksimum 750-1.000 kişilik kapasiteye sahiptir.


 • Sağladığınız Hizmet İçeriği

  Bindallı / Kaftan, Davul show, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni, Semazen, Zenne / oryantal

Aksoylar 1-2 Düğün Salonu Hakkında

2000 yılında düğün ve davet salonu işletmeciliğine başladık. Aksoylar Düğün Salonu 1’i kurarak başladığımız bu yolda kısa süre içerisinde kendimizi geliştirdik.

2006 yılına geldiğimiz ise Aksoylar Düğün Salonu 2’nin açılışını gerçekleştirdik.

Sancaktepe bölgesinin köklü salonlarından olan Aksoylar Düğün Salonlarında bugüne kadar sayısız organizasyon gerçekleştirdik.

Zaman içerisinde kendimizi geliştirip hizmet kalitemizi sürekli yükseltmeyi ilke edindik. Bugün geldiğimiz noktada 1500 konuğa kadar ağırlayabildiğimiz salonlarımızda daha nice mutluluğunun paydası olmaya devam ediyoruz.

Her gün yeni çiftlerle tanışıyoruz, mutluluklarıyla çoğalıyoruz.

Misafirlerimizi ailemizin bir parçası olarak görüyoruz. Bu doğrultuda yaklaşıyoruz organizasyonları, bu özenle… Yaklaşımımız ve özenimiz de zaman içerisinde bizi daha da üst sıralara taşıyor.

Her aşamada profesyonelliği benimsedik. Bunun için de doğru bir ekiple çalışmanın şart olduğunu düşünüyoruz. Garsonlarımızdan güvenlik görevlilerimize, usta şeflerimizden organizasyon sorumlumuza kadar… Hepsi kendi branşında hatrı sayılır kişilerden oluşuyor. Koordineli olarak çalışarak size hayalinizdeki organizasyonu yaşatıyor.

Kına organizasyonlarında ise dışardan organizasyonel destek alıyoruz. Çünkü işimizi doğru yapmak istiyoruz. Biz bir salon işletmecisi olarak başarılıyız, organizasyonla ilgili dekor ve aksesuar ihtiyaçlarını da işin profesyonelleriyle yürütmeyi tercih ediyoruz. Amacımız gözlerinizi kapadığınızda gördüğünüz o atmosferi yaratabilmek…

Çözüm ortaklarımızla bir araya gelerek neler mi yapıyoruz?

Öncesinde konseptinizi saptamakla başlayan bir süreç…

Hint, Roman, Osmanlı belki de prenses konsept arasından tercih yapılıyor. Ardından bununla uyumlu olacak şekilde salonumuzu baştan sonra yeniden yaratıyoruz diyebiliriz. Kına merasim alanı oluşturuyoruz ve salonumuzu en ince ayrıntısına kadar süslüyoruz. Masalarımız, sandalyelerimiz ve duvarlarımız… Hepsi bir bütünün parçaları oluyor. Bu akşam tüm bütünler sizin için oluşturuluyor. Hem de en güzel şekilde…

Siz de Sancaktepe kına mekânları arayışındaysanız; Aksoylar Düğün Salonuna bakmadan karar vermeyin.

Haydi formumuzu eksiksiz bir şekilde doldurarak ekibimizle iletişime geçin!

Ekiple Tanışın

 • Firma Yetkilisi

İletişim

 • Adres:

  İnönü Mh. Demokrasi Cd. No: 35 Sancaktepe / İstanbul

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Aksoylar 1-2 Düğün Salonu Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.