Kızılay Düğün Salonu

E-posta Gönder

Kızılay Düğün Salonu Genel Özellikler

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)

  50 TL'den az

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)

  10-30 TL

 • Kapasite

  500-750

Kızılay Düğün Salonu Sıkça Sorulan Sorular

 • Kızılay Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

  Kızılay Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı Minimum 10-30 TL aralığından başlamaktadır.Kızılay Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 50 TL'den az aralığından başlamaktadır.


 • Kızılay Düğün Salonu kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

  Kızılay Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda için maksimum 500-750 kişilik kapasiteye sahiptir.


 • Sağladığınız Hizmet İçeriği

  Davul show, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni

Kızılay Düğün Salonu Hakkında


Konusunda uzman bir kadroyla birlikte uzun yıllardır İstanbul Sancaktepe’de hizmet veriyoruz. Özel günlerinizi kalite çerçevesinde geçirmek istiyorsanız, salonumuza bekliyoruz.


Kına gibi organizasyonlar büyük özen ister. Çalıştığınız kına salonunun da bu hassasiyette olması gerekiyor. Aksi takdirde asla memnun kalamazsınız. Bunun bilincinde olarak, kına sektöründe hizmet veriyoruz. Bu organizasyon ezelden beri yapılıyor. Osmanlı’dan bu yana yapılan kına gecesi geleneği çevresindeki insanlarla birlikte eğlenmek hem de gelin olacağını duyurmak için yapılıyor. Bunu da hayal ettikleri gibi yapmak istiyorlar. Bu yüzden kına organizasyonlarına ev sahipliği yapmak öyle kolay bir şey değil. Ne kadar değerli ve önemli olduğunun bilincinde olmalısınız. Üstelik bir gelenek haline gelmişken basit bir olay gibi algılanmamalıdır. Kızılay Düğün Salonu olarak bu anlattıklarımızın kelimesi kelimesine farkındayız. Bu yüzden en güzelini size vaat etmek için yıllardır kendimizi geliştirerek büyüyoruz. Bu anlayışımız sebebiyle de birçok çiftin kına organizasyonlarına ev sahipli yaptık. İsteriz ki, siz de gelin ailemize katılın.


600 kişilik bir salon olarak, konforunuzu düşündük. İsteklerinizi oldukça önemsiyoruz. Öncesinde sağladığımız görüşmelerde de bunu fark ediyorsunuz. Yemekli ya da yemeksiz olarak her seçenek için çalışıyoruz. Yeter ki bizimle çalışmaya karar verin. Ayrıca belirtmek isteriz 150-200 kişilik bir otoparkımız da var. Bu yüzden misafirleriniz park konusu yaşamıyor. Üstelik şehir merkezinde yer aldığımız içinde İstanbul gibi büyük bir şehir içerisinde rahat bir şekilde salonumuzu buluyorlar.


Her şeyin en iyisi, en güzeli için çalışıyoruz. Bu yüzden yıllardır gösterdiğimiz özeni devam ettiriyoruz. Başarılarımıza gelin, siz de dahil olun. Salonumuzu görmek ve bilgi almak istiyorsanız yapmanız gereken işlem çok basit. Yandaki formu doldurmak! Eksiksiz doldurduğunuz takdirde hemen geri dönüş sağlıyoruz. Böylece elimizden gelenin daha da fazlasını yaparak kına organizasyonunuzu gerçekleştiriyoruz.

Ekiple Tanışın

İletişim

 • Adres:

  Eyüp Sultan Mahallesi, Kızılay Cd. No:60

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Kızılay Düğün Salonu Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.