Fatih Restaurant*

Fatih Restaurant
Doğanın sizlerle kucaklaştığı suyun sesi ile sessizliğinin yaşandığı stresten ve İstanbul trafiğinden uzak, kolay ulaşım imkanlarıyla ve esnek anlayısımızla sizin özel gününüzde sizlerin arzularına göre hareket ediyoruz.

200 kişilik kapalı alan ve 500 kişilik açık alan olarak hizmet verebileceğimiz mekanımızda en uygun fiyat ve en kaliteli hizmet anlayışı ile, düğün ve nişan daveti, kına gecesi veya şirket yemekleri , doğumgünü partileri, hafta sonu zengin kahvaltı çeşitliliğimizle , okul, bayii toplantıları, lansmanlar, dernek-vakıf yemekleri, mezuniyet törenleri, A La Carte restaurant hizmetleri ve catering hizmetleri sağlanmaktadır. Toplam 10 dönüm sosyal park içinde siz eglenirken çocuklarınız parkımızda yer alan oyun alanlarında keyifli vakit geçirebilirler.

Havuz başında açık alanımızın üzerinde yeralan yarasa çadırımızla yagmur riski korkulu rüyanız olmaktan çok uzak. Yılın 12 ayı gönül rahatlılığıyla organizasyon yapmanıza imkan veren Fatih Restaurant sizleri onur konugu olarak agırlamaktan memnunıyet duyacaktır.

*Aradığın firmanın detayları bulunmamaktadır.

BENZER FİRMALAR


Evleneceklere Destek Hareketi
Fatih Restaurant ile çalışmak isteyen çiftler için yorumların çok önemli

Lütfen onların doğru seçim yapmasını kolaylaştırmak için Fatih Restaurant hakkında yorumlarını paylaş.

Yorum Yap