Fatih Restaurant

E-posta Gönder

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!

Fatih Restaurant Genel Özellikler

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)

  50 TL'den az

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)

  30-50 TL

 • Kapasite

  100-200

Fatih Restaurant Sıkça Sorulan Sorular

 • Fatih Restaurant kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

  Fatih Restaurant kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı Minimum 30-50 TL aralığından başlamaktadır.Fatih Restaurant kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 50 TL'den az aralığından başlamaktadır.


 • Fatih Restaurant kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

  Fatih Restaurant kına ve bekarlığa veda için maksimum 100-200 kişilik kapasiteye sahiptir.


 • Sağladığınız Hizmet İçeriği

  Bindallı / Kaftan, Davul show, Hint kınası, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni

Fatih Restaurant Hakkında


Fatih Restaurant olarak Sancaktepe semtinde faaliyet gösteriyoruz. En özel günlerinize ev sahipliği yapıyoruz.


Sayısız organizasyon gerçekleştirdik, sayısız davetli ağırladık bugüne kadar. Düğün organizasyonlarınızın yanı sıra kına organizasyonları da en çok gerçekleştirdiğimiz organizasyon türleri arasında.


Gelin, ilk olarak Fatih Restaurant İstanbul’dan bahsedelim.


500 kişilik açık alanımızda doğanın manzarası eşliğinde kına organizasyonlarınızı gerçekleştirebilirken 200 kişilik kapalı alanımızda da kötü hava koşullarında hizmet veriyoruz. Kaliteli hizmet ve en uygun fiyat anlayışı ile çıktığımız bu yolda, evlenecek olan çiftlerin yanında oluyoruz. Güler yüzlü hizmet anlayışımız ile de bütün ekibimiz hayallerinizi gerçekleştirmeye çalışıyor.


İhtişamlı kına geceleri için doğru adres biziz. Asil renklere ağırlık verdiğimiz kapalı alanımız ve yeşilin beyaz ile buluştuğu güzel bahçemizde gelin hayallerinizi gerçekleştirelim. Tabii ki dekorasyon konusunda dilediğiniz renkleri kullanabiliriz. Tercih tamamen size bırakıyoruz.


Kına organizasyonlarında konsepte göre dekorasyonlarımız farklılık gösterse de genel olarak kırmızı tonları hâkim oluyor. Geleneksel, Osmanlı, Hint konseptleri için kırmızı renk biçilmiş kaftan durumunda. Prenses konsepti tercih edecek gelin adayları için de pembenin tonlarını kullanıyoruz. Taktir edersiniz ki kına geceleri hem duygusal hem de eğlenceli geçer. İçerisinde çok fazla geleneksel detaylara sahip olan kına gecelerinde unutulmaz anılara sahip olmanız amacıyla fotoğraf ve video hizmeti sağlıyoruz. Fotoğraf kareleriniz unutulmaz olacak, böylece kiminle güldüğünüzü ve ağladığınızı hatırlayabileceksiniz.


Organizasyonlarımızda süslemeleri ve aksesuarlarını da biz sağlıyoruz. Fotoğraflarınız arka planında son trend kına tahtları ve kına süslemeleri olsun istemez misiniz?


Kına tahtınızı, nedimelerinizin kıyafetlerini, dans gösterileri ve geline özel hazırladığımız aksesuarlar… Hepsi sizin için hazır bekliyor olacak. Kına geceleri için en özel detayları düşünüyoruz. Kına geceniz unutulmaz olsun istiyorsanız formu eksiksiz olarak doldurun. Hayalinizdeki kına gecesini Fatih Restaurant olarak planlayalım.

Ekiple Tanışın

İletişim

 • Adres:

  Fatih Mah. Yakacık Cad. No:96 Sancaktepe

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Fatih Restaurant Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.