Poyraz Düğün Salonu

E-posta Gönder

Poyraz Düğün Salonu Genel Özellikler

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)

  50 TL'den az

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)

  10-30 TL

 • Kapasite

  750-1.000

Poyraz Düğün Salonu Sıkça Sorulan Sorular

 • Poyraz Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

  Poyraz Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı Minimum 10-30 TL aralığından başlamaktadır.Poyraz Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 50 TL'den az aralığından başlamaktadır.


 • Poyraz Düğün Salonu kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

  Poyraz Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda için maksimum 750-1.000 kişilik kapasiteye sahiptir.


 • Sağladığınız Hizmet İçeriği

  Kına müziği, Kına süslemesi, Kına töreni

Poyraz Düğün Salonu Hakkında

Yıllardır oldukça fazla bir kapasite ile Poyraz Düğün Salonu Sancaktepe adıyla hizmet veriyoruz. Her türlü yeniliği yakından takip ederek kendimizi geliştiriyoruz. Modern havalandırma sistemimizle yazın serin, kışın sıcak ortamlar sunuyoruz. Mutluluğun ilk adımını attığınız sarayımıza daha yakından bakmaya davet ediyoruz.

Düğün, davet, kına, toplantı gibi kutlamalarınızı kusursuz hizmet anlayışıyla en ince ayrıntısına kadar düşünüyoruz. Yemekli veya yemeksiz olarak size özel şık tasarımlarla hizmet veriyoruz. Bu güzellikler içerisinde unutamayacağınız bir günü misafirlerinizle birlikte yaşıyorsunuz. Her yörenin kendine has bir adeti vardır. Kına ve bekarlığa veda organizasyonlarınızda, illere göre farklılık gösterse de değişmeyen adetler var. Biz de bunları sizin için gerçekleştiriyoruz. Kına organizasyonlarınız kaliteli bir hizmet anlayışı, profesyonel ses sistemi, ışıklandırmasıyla salonumuz size hizmet ediyor. Geçmişten bugüne kadar birçok özel organizasyon paylaştık. Bunların mutluluğu ile yaşıyoruz.

Müzik seçimini yörelerinize, zevklerinize ve isteklerinize uygun olarak belirliyoruz. Organizasyon öncesinde hazırlanan repertuar, profesyonel orkestra gruplarının canlı performansları sergileniyor. Böylece kına gecenizde doyasıya dans ediyor, düğün öncesi stresinizi atıyorsunuz. Renkler ve biçimler hafızada kalabilen en önemli unsurlar. Bu yüzden salonumuzda seçtiğiniz renkleri içeren fiyonklar, masa sandalye süslemeleri, çiçekleri, mumlukları, balonları, ışıkları ve volkan gösterileri gibi özelliklerle kına gecenizi unutulmaz yapıyoruz.

Kendinize bir liste hazırlıyor ve bütçenize uygun bir yer bakıyorsunuz. Aynı zamanda da belirlediğiniz konsepte uyan ya da uyacak olana da dikkat ediyorsunuz. Poyraz Düğün Salonu olarak listenize bizi ekleyerek kendinize avantaj sağlayabilirsiniz. Özellikle Sancaktepe mevkiinde bir arayış içerisindeyseniz, ilk sıraya talibiz.

Bizimle iletişime geçmek isterseniz yandaki formu ücretsiz olarak doldurabilirsiniz. Böylece hemen geri dönüş sağlayıp sizi salonumuza davet edebiliriz. Ayrıca İstanbul’da düğün salonları fiyatlarının Poyraz farkı hakkında da bilgi alabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

İletişim

 • Adres:

  Kemal Türkler Mah., Atatürk Cad. No:136 Sancaktepe/İstanbul

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Poyraz Düğün Salonu Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.