Salon Ataoğlu

E-posta Gönder

Salon Ataoğlu Genel Özellikler

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)

  400 TL ve üzeri

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)

  30-50 TL

 • Kapasite

  750-1.000

 • Aksesuar Kiralama

Salon Ataoğlu Sıkça Sorulan Sorular

 • Salon Ataoğlu kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

  Salon Ataoğlu kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı Minimum 30-50 TL aralığından başlamaktadır.Salon Ataoğlu kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 400 TL ve üzeri aralığından başlamaktadır.


 • Salon Ataoğlu kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

  Salon Ataoğlu kına ve bekarlığa veda için maksimum 750-1.000 kişilik kapasiteye sahiptir.


 • Sağladığınız Hizmet İçeriği

  Bindallı / Kaftan, Davul show, Dilek feneri, Gelin hamamı, Hint kınası, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni, Semazen, Zenne / oryantal

Salon Ataoğlu Hakkında

Profesyonel bir ekiple kına gecenizi unutulmaz hâle getirmek için buradayız. Biz Salon Ataoğlu ailesi; sizin en özel günlerinize imza atmak, yenilenen salonumuzla her yılın trendlerini sizin hizmetinize sunmak istiyoruz. O hâlde bize göre kına gecesinin anlamını ve ardından da hizmetlerimizi anlatarak başlamak istiyoruz söze.

Kına geceleri bize göre kişiye özel olan organizasyonlardır. Sizin için en önemli anların yaşandığı gecede, her bir detay ayrı dokunuşlara sahiptir. Bundan dolayı biz de kına gecelerinize farklı dokunuşlar yapıyoruz. Her biri birbirinden ayrı konseptler sunan bir organizasyon firmasıyla çözüm ortaklığı sağlıyoruz. Böylelikle kına gecelerinizde birçok alternatif arasından dilediğinizi seçme imkânına sahip oluyorsunuz. Kına ekibimizle birlikte hazırladığınız koreografi sayesinde de konuklarınıza adeta görsel şölen yaşatıyorsunuz. Sizin ya da konuklarınızın yaptığı istekler geri çevrilmiyor, hepsi bir bir yerine getiriliyor. Sizin memnun kalmanız kadar konuklarınızın da memnun kalması çok önemli. Çünkü sizin için değerli olan kişiler, bizim için de çok değerliler.

Ekibimizden bahsedecek olursak seçtiğiniz pakete uygun olarak katılıyorlar o gece aramıza. Yani yemekli paket seçmeniz durumunda şefler, garsonlar, fotoğrafçılar ve vale arkadaşlarımız toplam 100 kişiden oluşuyor. Sadece pasta ikramlı pakette de garson ekibimiz minimum 12 kişiden oluşuyor. Ayrıca özel gecenize geç kalan misafirlerinizi de unutmadık. Saat kaç olursa olsun bizim için fark etmez. Her gelen kişiye anında servis açılır ve asla düğünü kaçırdığını hissetmez.

Gelelim fiyatlara… İstanbul’da kına organizasyonunda mekânlara dair herhangi bir yerden fiyat teklifi aldınız mı bilmiyoruz. Fakat size bu konuda en iyi fiyatı vereceğimize inanıyoruz. Üstelik siz düğün.com çiftlerine özel ödeme seçenekleriyle de bütçenizi zorlamamış oluyoruz. Tüm bunları okuduktan sonra sizde güzel bir kına gecesi canlandırabildiysek durmayın ve formu doldurun. Ardından kına gecenizi birlikte planlayalım.

Ekiple Tanışın

 • Firma Ortağı

İletişim

 • Adres:

  Yenidoğan mah. Atatürk Cad. no:269 Sancaktepe/İstanbul

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Salon Ataoğlu Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.