Manavgat Şamdan Restaurant

50 - 150 Kişi
250 - 500 TL

Manavgat Himelia

1.000 - 1.500 TL

Manavgat Cadde Baron Restaurant

50 - 150 Kişi
250 - 500 TL

Manavgat Holiday City Hotel

50 - 150 Kişi
250 TL'den az

Manavgat Lake & River Side Hotel

100 - 350 Kişi
250 - 500 TL

Manavgat Ünal Royal Düğün Salonu

100 - 450 Kişi
250 TL'den az

Manavgat Poseidon Performance Hall

100 - 250 Kişi
250 - 500 TL

Manavgat Surf Bar Restaurant

50 - 150 Kişi
250 TL'den az

Manavgat The Royal Castle Bistro

50 - 75 Kişi
250 - 500 TL

Manavgat Melas Garden

200 - 875 Kişi
250 TL'den az

Manavgat Manavgat Uygulama Oteli

50 - 150 Kişi
250 TL'den az

Manavgat Seaside Beach Lounge

100 - 250 Kişi
250 TL'den az

Manavgat Merve Sun Hotel & Spa

50 - 150 Kişi
250 - 500 TL

Manavgat Hawaii Restaurant & Bar

50 - 75 Kişi
250 - 500 TL

Manavgat Sea World Resort & Spa

100 - 625 Kişi
250 TL'den az

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Her yıl 400.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor. Siz de hemen firmanızı ekleyin, işinizi katlayın!

Firmanızı Ekleyin

Manavgat'taki Kına Gecesi ve Bekarlığa Veda Mekanları

Huzur veren yemyeşil doğası, tertemiz dinlendirici havası ve sakinliğiyle Manavgat, Akdeniz Bölgesinin önde gelen beldeleri arasında yer alıyor. Manavgat aynı zamanda turistik bir bölge. Ayrıca Manavgat'ta kına gecesi ve bekarlığa veda partisi düzenleyebileceğiniz birçok mekan bulunuyor. Kına gecesi mekanları, farklı tarz ve konseptlerde verdikleri hizmetlerle herkese hitap eden seçenekler sunuyor.

Manavgat kına salonları genellikle geniş alanlar sunuyor. Yüksek tavanlı ve kolonsuz olmaları mekanları daha ferah yapıyor. Mekanların genellikle kapalı veya açık alanlar bulunuyor ve özel tasarlanmış birkaç farklı bölüm içerebiliyorlar. Bu bölümler genellikle dans pisti, bar ve oturma alanı gibi özellikler içeriyor. Açık alana sahip mekanlar her türlü hava koşuluna karşı önlemler alıyor.

Manavgat'ta düzenlenen kına gecesi ve bekarlığa veda partileri, genellikle Türk kültürüne özgü geleneksel etkinlikleri barındırıyor. Bunların arasında; kına yakma töreni, oryantal dansı, takı töreni, tef çalma ve davul-zurna gibi seçenekler yer alabiliyor. Side bölgesinde ise daha modern temalarda organizasyon düzenleyebiliyorsunuz. Tarzınıza uygun bir mekanı kolaylıkla bulabilirsiniz.

Manavgat'ta kına gecesi organizasyonu yapacak olanlar için en önemli önerilerden biri, organizasyon tarihini mümkün olan en erken zamanda belirlemeleri. Kına gecesi organizasyonlarının yoğun olduğu dönemlerde mekanların fiyatları yüksek olabiliyor ve çiftler rezervasyon yapmakta zorlanabiliyor. Bazı mekanlar belirli dönemlerde indirim ve kampanyalar sunuyor. Bu kampanyaları takip ederek daha uygun fiyatlara organizasyon gerçekleştirebilirsiniz.

Manavgat Kına Mekanlarının Sunduğu Hizmetler

Antalya kına gecesi ve bekarlığa veda mekanları çeşitli hizmet paketleriyle her isteğinize karşılık verebiliyor. Sunulan hizmet paketlerinden kendinize uygun olanı seçebiliyorsunuz. Bazı mekanlar istekleriniz doğrultusunda hizmetlerde değişiklikler yapabiliyor. Ek isteğiniz olduğunda mekanlarla anlaşarak bunları da temin edebiliyorsunuz. Aydınlatma, masa düzeni, çiçekler ve daha birçok detayı düşünerek mekanın atmosferini tamamen isteğinize göre tasarlayabilirsiniz.

Manavgat kına mekanları ayrıca fotoğraf ve video çekimi hizmetleri de sunuyor. Organizasyon boyunca fotoğraf ve video çekimleri yapılıyor; özel olarak hazırlanmış albümler veya videolar düzenlenerek teslim ediliyor. Dilerseniz bazı mekanlar konseptinize uygun fotoğraf köşeleri oluşturabiliyor. Konseptinizle bütünleşen bu köşelerde çekilen fotoğraflarınız anılarınızı ölümsüz karelere taşıyor.

Mekanların çoğu, profesyonel orkestra eşliğinde canlı müzik deneyimi sunuyor. Tarzınıza göre hazırlanan müzik listeleri dilediğiniz gibi eğlenmenize imkan veriyor. Dilerseniz DJ eşliğinde parti tarzında bir eğlence de düzenleyebilirsiniz. Arzu ederseniz dışarıdan başka bir müzisyen ya da DJ ile anlaşabiliyorsunuz. Geniş dans pisti sayesinde sevdiklerinizle doyasıya dans edebilirsiniz.

Manavgat bekarlığa veda mekanları da ayrıca özel menü seçenekleri sunuyor. İster Türk mutfağına ait geleneksel yemeklerden oluşan bir menü, isterseniz de dünya mutfaklarından lezzetler sunan bir menü seçebiliyorsunuz. Alkollü ve alkolsüz içecek seçenekleri de mekanların çoğunda mevcut. Side’de bulunan mekanlarda her türlü menü seçeneğine sahip mekanları bulabilirsiniz.

Manavgat Kına Mekanları Fiyatları Nasıl?

Manavgat’ta kına gecesi yapılacak yerlerin fiyatları, bulunduklarını bölgelere göre değişiklik gösteriyor. Şehir merkezinde bulunan bölgelerdeki mekanlar genellikle yüksek fiyatlarla hizmet veriyor. Aşağı Hisar Mahallesi ve çevresindeki kına mekanları hem şehir merkezine yakın hem de kaliteli olduğu için ortalama fiyatlar sunabiliyor. Fakat Çağlayan gibi merkeze daha uzaktaki mahallelerde mekanlar uygun fiyatlı hizmetler sunuyor.

Mekanların fiyatları, organizasyonunuzda tercih edeceğiniz menüye göre değişiklik gösterebiliyor. Yemekli organizasyonlar genellikle daha yüksek fiyatlı oluyor. Daha uygun bir organizasyon için yemeksiz ya da kokteyl menülerinden birini tercih edebilirsiniz. Mekanların sunduğu menülerde değişiklik yapmak isterseniz, bu değişiklikler fiyatlara ek olarak yansıyabiliyor. Yine de her bütçeye hitap eden farklı menü çeşitlerinden yararlanabilirsiniz.

Manavgat kına gecesi mekanları, sundukları hizmet paketlerine göre farklı fiyatlarda olabiliyor. Side’de bulunan mekanlar turistik bir bölgede yer aldığından daha kaliteli hizmetler sunabiliyor. Bu nedenle bu bölgede bulunan mekanların fiyatları bazen ortalamanın üstüne çıkabiliyor. Manavgat'ta bir kına gecesi organize ederken, öncelikle bütçenizi belirlemek ve mekanların fiyatlarını karşılaştırmak önemli.

Kına organizasyonunuzu gerçekleştireceğiniz mekanın kapasitesi de fiyatları değiştiren faktörler arasında bulunuyor. Çok sayıda konuk ağırlayacaksanız daha yüksek fiyatlarla karşılaşabilirsiniz. Mekanlar fiyatlarını genellikle kişi başı üzerinden belirliyor. Bu nedenle davetli sayınız arttığında toplam tutar da artıyor. Aşağıpazarcı Mahallesi’nde genellikle geniş kapasiteyle hizmet veren fakat uygun fiyatlar talep eden mekanlar bulunuyor.

Manavgat Kına Mekanlarının Avantajları ve Manzaraları

Tüm İlçeler Kına Mekanları

Tüm Şehirler Kına Mekanları

Diğer Kına Mekanları