Şamdan Restaurant

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Şamdan Restaurant
Yemekli
Min. 50 - Maks. 150
Kokteyl
Min. 50 - Maks. 150

Şamdan Restaurant Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
100 - 200 TL
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)
100 - 200 TL

Şamdan Restaurant Genel Özellikler

Aksesuar Kiralama
Hayır

Şamdan Restaurant Sıkça Sorulan Sorular

Şamdan Restaurant kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Şamdan Restaurant kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 100 - 200 TL aralığından başlamaktadır.Şamdan Restaurant kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 100 - 200 TL aralığından başlamaktadır.


Şamdan Restaurant kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Şamdan Restaurant kına ve bekarlığa veda için maksimum 100-200 kişilik kapasiteye sahiptir.


Sağladığınız Hizmet İçeriği

Kına müziği

Şamdan Restaurant Hakkında

Bekarlığa veda organizasyonlarınız için keyifli bir atmosfer ve müzik ziyafeti mi hayal ediyorsunuz?


Aile yemekleriniz ve eğlenceleriniz için nezih bir ortam sağlayan Şamdan Restaurant tam size göre!


Sıcak ve samimi dekorasyonu ile sizi saran restoranımız yüksek kalite standartları ve sunduğu hizmetlerle gecenizi daha da özel kılıyor. Detaylı olarak süsleme ve düzenleme çalışmalarınızı gerçekleştiren ekibimiz de gece boyunca yanınızda oluyor. Sıcak bir şekilde yemek servisi yapmaya özen gösteriyor ve hızlı sunumlar ile davetlilerinizi bekletmeden geceyi başlatıyoruz.


Elbette hazırlık aşaması detaylı çalışmalar gerektiriyor. Masalarınızın süslenmesi ve aksesuar kullanımı belirleniyor. Erkek erkeğe düzenlediğiniz bekarlığa veda yemekleriniz için sade bir dekorasyon tercih ediyoruz. Kız kıza bir bekarlığa veda için ise temin ettiğiniz aksesuarlar ile süslemeler yapabiliyoruz. Mesela rengarenk nedime aksesuarları, masa kartları ve eğlenceli fotoğraf çekilme çerçeveleri tercih edebilirsiniz. Masalarınızı servis takımları ve kadehler ile de tamamlanıyoruz.


Birbirinden farklı lezzetlerin hazırlanması için mutfağımızda da aşçılarımızın yönetiminde çalışmalar başlatıyoruz. Soğuk ve sıcak mezelerin seçiminden ara sıcak ve ana yemek tercihlerine kadar her detayın üzerinde duruyoruz. Salata, tatlı ve meyve sunumları konusunda da hem fikir olduktan sonra menülerinizi alkollü ve alkolsüz olarak konuklarınıza sunuyoruz. Arzu ettiğiniz ilaveler için meze dolabımızdan ya da menülerimizden seçimler yapabilirsiniz. Tercih ettiğiniz davet menüleri için en taze malzemeler seçiliyor ve lezzet garantisi verdiğimiz sunumlar hazırlıyoruz.


Bekarlığa veda organizasyonlarınız için gece boyunca canlı müzik gruplarımız ya da sanatçılarımız da sahnede oluyor. Kesintisiz eğlence ve müzik ziyafeti ile eğlence sizi bekliyor…


Siz de sayfa üzerindeki formu eksiksiz olarak doldurarak Şamdan Restaurant Manavgat adresinde konuklarınızı ağırlamak için hazırlıklarınıza başlayabilirsiniz. Ücretsiz teklif butonuna tıkladığınızda form ile belirttiğiniz istekler doğrultusunda fiyat teklifleri de alabileceksiniz.

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

İletişim

  • Adres:

    Side Mah. Fatih Sultan Mehmet Blv. Manavgat/ Antalya

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Şamdan Restaurant Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.