The Palazzo
5,0
(6 Yorum)
Etimesgut
13 saatte cevap verir

Çiçek bahçesi temasıGelin yolu süslemesiGeniş dans pistiCanlı müzikKına ekibiGelin kaftanıKına takımı ve aksesuarı

100 - 350 Kişi
50.000
38.000 TL
İncele
Amore Event
4,9
(4 Yorum)
4. yıl
Etimesgut

İhtişamlı süslemelerYüksek tavanGeniş dans pistiKolay ulaşımGelin hamamıKına ekibiGelin kaftanıKına takımı ve aksesuarı

100 - 250 Kişi
250 - 500 TL
İncele

Butik düğüne uygunModern ve sadeYüksek tavanEtkili havalandırmaGelin hamamıKına ekibiGelin kaftanıKına takımı ve aksesuarı

10 - 160 Kişi
35.000
25.000 TL
İncele

Diğer Firmalar

Etimesgut Ayışığı Düğün & Kına Salonları

50 - 650 Kişi
250 - 500 TL

Etimesgut Kent Kına Salonu

100 - 450 Kişi
250 TL'den az

Etimesgut Ada Event & Wedding

50 - 150 Kişi
250 - 500 TL

Etimesgut Hayriye Sultan Kasrı

100 - 625 Kişi
250 TL'den az

Etimesgut Ehl-i Saadet Nişan ve Kına Salonu

100 - 250 Kişi
250 TL'den az

Etimesgut Koç Kına Ve Nişan Evi

100 - 350 Kişi
250 TL'den az

Etimesgut Validebağ Kına Evi

100 - 250 Kişi
250 TL'den az

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Her yıl 400.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor. Siz de hemen firmanızı ekleyin, işinizi katlayın!

Firmanızı Ekleyin

Etimesgut Kına Gecesi ve Bekarlığa Veda Mekanları

Etimesgut, Ankara’nın büyük ilçeleri arasında yer alıyor. İlçe aynı zamanda Türkiye’nin en kalabalık ilçelerinden de biri olarak dikkatimizi çekiyor. Bu da Etimesgut’ta birçok sosyal alanın bulunmasını sağlıyor. Alışveriş merkezleri, modern binalar ve çeşitli organizasyonlar için mekanlar sizi bu ilçede bekliyor. Etimesgut, havalimanına yakınlığı sayesinde şehir dışından gelecek konuklarınıza kolaylık sağlıyor.

Etimesgut kına gecesi mekanlarına diğer ilçelerden gelmek de çok kolay. İlçe, Ankara’nın diğer bölgelerine metro, banliyö treni, otobüs ve minibüs servisleri ile bağlanıyor. Etimesgut, yeşil alanları ve parkları ile de bildiğimiz bir ilçe. Bu yüzden seçeceğiniz kına mekanında açık hava alanlarının da sunulmasını isterseniz birçok alternatifiniz oluyor.

Etimesgut kına mekanları, ilçenin birçok noktasına dağılarak her çifte yakın bir davet alanı bulunmasını kolaylaştırıyor. Eryaman ve Bağlıca ise ilçenin kına mekanları açısından popüler yerleri olarak göz önüne çıkıyor. Eryaman mekanları, 300 konuğa kadar olan törenleri ağırlayabiliyor. Bağlıca ise törenini kına konaklarında yapmak isteyen çiftler için butik davet alanları sunuyor.

Etimesgut, kalabalık nüfusu ile kına salonları dışında birçok eğlence mekanına da ev sahipliği yapıyor. Böylece yakın arkadaş grubunuzla bekarlığa veda organizasyonları düzenlemek isterseniz önünüze birçok seçenek çıkıyor. Etimesgut bekarlığa veda mekanları, partiler için kınalardan ayrı menüler ve hizmetler sunuyor. Bu mekanlarda müzik servisi de çok daha uzun sürüyor.

Etimesgut Kına Salonlarının Özel Paketleri

Ankara kına gecesi ve bekarlığa veda mekanları denildiğinde aklımıza ilk olarak şehirle özdeşleşen müzikler geliyor. Etimesgut kına yerleri de en sevdiğiniz kına müzikleriyle eğlenebilmeniz adına bazı hizmetleri paketlere dahil ediyor. Örneğin; kurulan özel sahnelerde orkestralar geniş repertuvarları ile performanslar sergiliyor. Bazı davet alanları ise başarılı solistleri töreninize özel mekanlara getirtebiliyor.

Kına gecelerinin en önemli ayrıntılarından biri, töreniniz için gerekli olan ekipman ve aksesuarların bulunması. Bu yönde Ankara Etimesgut kına mekanlarının neredeyse hepsi aksesuarları sizin için temin ediyor. Bu aksesuarlar arasında; kına tepsileri, sepetler, el gülleri ve mumları, halay mendilleri ve tefler bulunabiliyor. Aynı zamanda kına geceniz için gerekli kostümleri de mekanlardan temin edebiliyorsunuz.

Etimesgut’ta kına gecesi mekanlarının ortak bir yönü, profesyonel kadrolarla hizmet vermeleri. Örneğin; kına yakma merasiminde deneyimli ekipler görev alıyor. Bu sayede kusursuz bir tören için ortada engel kalmıyor. Bazı mekanlarda ise davetlilerinize yerlerini göstermekle görevli karşılama hostesleri bulunabiliyor. Karşılama töreni sırasında davetlilerinize lokum ve gül suyu ikramları da yapılıyor.

Kına mekanları Etimesgut’ta hediyelik konusunda da yükünüzü alıyor. Mekanların hizmet paketlerine davetlilerinize armağan edebileceğiniz mum, kuru kına ve taç gibi aksesuarlar da dahil ediliyor. Neredeyse her mekanda gelin ve damat için hazırlık odaları bulunuyor. Aynı zamanda davetlilerinizin törenden önce sohbet edip vakit geçirebileceği bekleme salonları ve kafeler de mekanların bünyesinde yer alabiliyor.

Etimesgut Kına Mekanları Fiyatlarını Nasıl Belirliyor?

Etimesgut’ta kına gecesi yapılacak yerlerin fiyatlandırma sistemlerini incelediğimizde, kişi başı üzerinden hesaplanan rakamlarla karşılaşıyoruz. Ayrıca mekanların fiyatları, şehir ortalamasının altından başlıyor. Bu da uygun bütçelerle kaliteli hizmetlerden yararlanabilmenizi sağlıyor. Mekanların fiyatlandırma sistemi sebebiyle davetli sayınızla birlikte töreninizin genel maliyeti de artıyor. İlçede en uygun rakamlarla hizmet veren mekanların kapasiteleri 750 kişiye kadar çıkabiliyor.

Ankara, kış aylarında oldukça düşük derecelerin görüldüğü bir şehir. Bu yüzden kına töreni yapmak isteyen çiftler ilkbahar ve yaz aylarını daha çok tercih ediyor. Bu da bu sezonlarda yapılan törenlerin fiyatlarını arttırıyor. Bununla birlikte ilçedeki ısıtma sistemleri gelişmiş olan kapalı salon sayısı bir hayli yüksek. Böylelikle soğuk sezonlarda çok hesaplı fiyatlarla töreninizi gerçekleştirebilirsiniz.

Etimesgut kına mekanlarında, paketler her bütçeye hitap edecek şekilde oluşturuluyor. Kına müziği ve ekipleri gibi hizmetler başlangıç fiyatlarından sunulan paketlerde bulunuyor. Fakat töreninizde Hint kınacısı veya kostümlü dans gösterileri istendiğinde, paketlerin fiyatlarında artış görüyoruz. Ayrıca Ahi Mesut ve Şehit Osman Avcı gibi mahallelerde yer alan mekanlar daha yüksek fiyatlar ile hizmet veriyor.

Eryaman Mahallesi’ndeki kına mekanları, yerleşim yerinin popülerliği sayesinde geniş fiyat seçenekleri sunabiliyor. Buna ek olarak mahalledeki mekanlar genelde ortalamanın çok altındaki rakamlarla hizmet veriyor. Etimesgut mekanları, kına töreninizin yapılacağı gün ve saate göre de fiyat farklılığı gösterebiliyor. Hafta içi ve erken saatlerde yapılan törenler genelde daha düşük bütçeler ile gerçekleştirilebiliyor.

Etimesgut Kına Mekanlarında Sunulan Dekorasyon Seçenekleri

Tüm İlçeler Kına Mekanları

Tüm Şehirler Kına Mekanları

Diğer Kına Mekanları