Amore Event

1

E-posta Gönder

0312 963 3726

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan

Kategori

200-300

Kapasite

50 TL'den az

Min. Fiyat

Etimesgut, Ankara

Lokasyon

Esnek sözleşme

Bu firma COVID-19 sürecinde ertelemelerde esneklik sağlıyor. Detaylı bilgi için teklif al!COVID-19 Önlemleri

 • Sosyal mesafeye uygun oturma düzeni
 • Masalar arası geniş mesafe aralığı
 • Her organizasyon öncesi mekanın dezenfekte edilmesi
 • Uygun noktalara el dezenfektanı yerleştirilmesi
 • Düzenli havalandırma
 • Ambalajlı/kapalı kutuda yiyecek/içecek servisi
 • Kullan-at malzeme ile servis imkanı
 • Maskeli ve eldivenli servis personeli sunma
 • Mekan girişinde ateş ölçümü

Genel Özellikler

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu) 50 TL'den az
 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi) 10-30 TL
 • Kapasite 200-300
 • Aksesuar Kiralama

Sorular

 • Sağladığınız Hizmet İçeriği Bindallı / Kaftan, Davul show, Dilek feneri, Gelin hamamı, Hint kınası, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni, Semazen, Zenne / oryantal

Kampanyalar ve Paketler

Amore Event

Nisan Ve Mayıs Ayında Sözleşmeye Gelen Çiftlere Kına / Nişan Organizasyonları 5.000 Tl !

Detaylı bilgi içi arayınız.

Son gün 31/05/2021


Hakkında

Amore Event Düğün Davet ve Etkinlik Salonu’na hoş geldiniz. Biz burada işini severek yapan profesyonel bir ekip ile birlikte özel günleri güzel organizasyonlara dönüştürüyoruz. Düğün ve kına geceleri başta olmak üzere; söz ve nişan merasimleri, sünnet törenleri, bekarlığa veda partileri, baby shower ve doğum günü kutlamaları gibi etkinliklere ev sahipliği yapıyoruz.

Mekanımız Amore Event Eryaman gibi Ankara’nın merkezi bölgelerinden birinde bulunuyor ve kolay ulaşım imkanları sayesinde şehrin pek çok yerinden rahatlıkla gelinebiliyor. Bunun haricinde salonumuzun tasarımı, hizmetlerimiz kalitesi ve davet sektörü konusundaki tecrübelerimiz sebebiyle de çokça tercih ediliyoruz. Her ne sebeple olsun mekanımıza gelen tüm misafirlerimizi en iyi şekilde ağırlayıp memnuniyetlerini sağlıyoruz.

Davet Alanları

Amore Event olarak gelin ve damatlara açık ve kapalı alan alternatifleri sunuyoruz. Salonumuzun davetli ağırlama kapasitesi 200 ile 300 kişi arasında. Burada organizasyonların eksiksiz şekilde düzenlenebilmesini sağlayan tüm teknik imkanlara sahibiz. Yüksek tavanlı salonumuzda harikulade bir aydınlatma ve ısıtma soğutma sistemimiz mevcut. Ayrıca geniş pist ile ses ve sahne sistemlerimiz de var.

Dekorasyon

Salonumuzun genel itibariyle görkemli olarak isimlendirilebilecek bir tarzı var. Dekorasyon sırasında şıklıkla birlikte konfora da önem verdik. Oturma düzenimizi yuvarlak ve kıvrımlı sonsuzluk masaları ile oluşturuyor, tiffany model sandalyeler kullanıyoruz. Renk paletimiz altın sarısı ve bu rengi uyumlu şekilde tüm detaylarda görebilirsiniz. Avize, şamdanlar, sandalyeler, mumlar ve ışıklarla konsepti tamamlıyoruz.

Hizmetler

Salonumuzda orkestra veya Dj, profesyonel dansçı, video ve fotoğraf çekim ekibi, gelin odası gibi hizmetlerin tamamını sağlıyoruz. Ancak kına gecelerinin adet ve gelenekleri için ekstra olarak şu detaylara da yer veriyoruz; kına tahtı kurulumu, geline bindallı veya kaftan, kostümlü nedimeler ve dans şovları, davul şovu, Hint kınacısı, kına müzikleri, mumlar ve güller, kına tepsisi ve daha niceleri.

İster tüm gelenekleri ile görkemli bir kına gecesi ister arkadaşlar arasında bol eğlenceli bir bekarlığa veda partisi, gelinlerimizin arzusuna göre her türden organizasyonu kusursuz şekilde düzenliyoruz. Eryaman kına salonları arasında arayışınıza bir son vermek için kendinizi Amore Event’e emanet edin. Bize ulaşmak ve fiyat bilgisi almak için sayfa üzerindeki numarayı arayabilir veya yandaki formu doldurabilirsiniz.

İletişim

Tümay Dirgah

Buse İnan

Murathan Oktay

 • Telefon: 0312 963 3726
 • Adres: Eryaman Mah Türkkonut Blok No:6 Akcenter AVM Teras Katı AMORE EVENT Etimesgut / Ankara

Amore Event Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!