Validebağ Kına Evi

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Validebağ Kına Evi
Yemekli
Min. 100 - Maks. 250
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 250

Validebağ Kına Evi Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
100 TL'den Az
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)
100 TL'den Az
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)
10.000 TL'den Az
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)
10.000-20.000 TL

Validebağ Kına Evi Genel Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

Validebağ Kına Evi Sıkça Sorulan Sorular

Validebağ Kına Evi kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Validebağ Kına Evi kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.Validebağ Kına Evi kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.


Validebağ Kına Evi kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Validebağ Kına Evi kına ve bekarlığa veda için maksimum 200-300 kişilik kapasiteye sahiptir.


Sağladığınız Hizmet İçeriği

Bindallı / Kaftan, Davul show, Dilek feneri, Hint kınası, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni

Validebağ Kına Evi Hakkında

Ankara’nın en güzel yerlerinden birinde bulunan Validebağ Cafe Restaurant Eryaman 2. Etap’ta uzun yıllardır misafirlerini ağırlıyor. İşimizi severek yaptığımız her halimizden belli olan mekânımızda mutfaktan servise, yönetimden organizasyona kadar herkes canla başla çalışıyor. Bu sayede konuklarımızı hep memnun edebiliyoruz ve yıllar içerisinde gördük ki artık onlar da ailemizin bir parçası haline gelmişler.

Bizi aynı zamanda Validebağ Kına Evi olarak tanıyanların da sayısı azımsanamayacak kadar var. Çünkü hatırı sayılır bir süredir profesyonel olarak kına gecesi organizasyonları düzenliyoruz. Kınanın yanı sıra nişan merasimi, doğum günü kutlamaları, balolar ve mezuniyetler gibi özel günlere de ev sahipliği yapıyoruz. Etkinliğin türü ne olursa olsun aynı özen ve titizlikle misafirlerimiz ile ilgileniyor ve organizasyonumuzu başarı ile düzenliyoruz.

Restoranımızda gerçekleşen kına gecesi ve nişan merasimi gibi organizasyonlarda her şeyde olduğu gibi masa düzenlemelerini de çiftimizin talebine göre ayarlıyoruz. Eğer kına gecesinde hem gelin damat masası bulundurmamızı hem de kına tahtını kurmamızı isterseniz memnuniyetle yaparız. İster yan yana isterseniz de farklı köşelere masalarınızı kurabiliriz. Yeri gelmişken söyleyelim kına tahtı seçeneklerimiz mevcut ve dilediğinizi seçmekte özgürsünüz. Bunu yanı sıra kına ekibimiz, kına tepsimiz, davulumuz, kına süslemelerimiz ve kına törenine dair ne varsa bünyemizde bulunduruyoruz. Bu detaylı hizmeti vermekten kaçınmıyor, bindallı, kaftan ve nedime kıyafetleri de dâhil kınanızı tüm detayları ile üstlenebiliyoruz. Fakat derseniz ki biz dışarıdan bir organizasyon firması ile anlaşarak onlardan destek almak istiyoruz, bizim için hiçbir sakıncası yok. Yeter ki her şey gönlünüzce, hayal ettiğiniz gibi olsun.

Yaklaşık 250 kişiyi ağırlayabildiğimiz mekânımızda lezzeti yemekler, güzel müzikler ve samimi bir ortam da kınanızı gerçekleştirmek istiyorsanız Validebağ Cafe Ankara’da sizi bekliyor. Fiyat teklifi almak veya daha fazla bilgi edinmek için hemen sayfadaki formu doldurabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

İletişim

  • Adres:

    S. Osman Avcı Mah. 61 Sk. No:3/A Eryaman 2. Etap Etimesgut/Ankara

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Validebağ Kına Evi Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.