Yıllar Sonra Bile İlham Veriyor: Sinem Kobal Gelinlik Modeli ve Benzer Tasarımlar

Zeynep Eksi tarafından yazılmıştır.

3:14 dakika

15.02.2024

Sinem Kobal ve Kenan İmirzalıoğlu, 1.5 yıl süren birlikteliklerinden sonra Ayvalık’ta Cunda Adası’nda dünya evine girdi. Sinem Kobal’ın gelinliği sade ve iddialı olması açısından çok dikkat çekti ve beğenildi. Biz de Sinem Kobal’ın tarzından ilham almak isteyenler için gelinliğin detaylarını ve benzer modelleri derledik!

sinem kobal gelinlik

Sinem Kobal Gelinlik Modeli

Beraber tatil için gittikleri Cape Town’daki romantik evlilik teklifinin ardından, Sinem Kobal ve Kenan İmirzalıoğlu, düğünlerini Cunda Adası’ndaki Ortunç Otel’de gerçekleştirdi. Sinem Kobal kol altı dekolteli, fisto detaylı, düz etekli ve kuyruklu bir gelinlik giydi. Bu görünümü doğal bir saç aksesuarı ve sade bir buketle tamamlayan Kobal, kır düğününe yakışır bir görünüme büründü.

sinem kobal gelinlik


Sinem Kobal Gelinlik Markası

Kobal,Tuvana Büyükçınar gelinlik giyen ünlülerden. “Gelinlik için 20 kişi üç ay çalıştı” diyor Tuvana Büyükçınar. Sinem Kobal gelinlik fiyatının 300 bin Euro olduğu söylenirken, ağırlığının 37 kilo olduğu konuşuluyor.

Sinem Kobal Gelinliğine Benzer Modeller

Ünlü oyuncu Sinem Kobal, özellikle bohem ve romantik tarzda gelinlik giymeyi düşünen gelin adaylarına aradan yıllar geçmesine rağmen hala ilham veriyor. Biz de Sinem Kobal’ın gelinliğine benzer modelleri bulduk ve senin için derledik.

Mediha Cambaz

Tül üstünde simli ve çiçekli işlemeler, her tipte gelinliğe şık bir görünüm katıyor. Mediha Cambaz‘ın bu gelinliğinde de bu tipte detaylar çokça kullanılmış. Sade görünüme iddialı bir hava katmak isteyenler bu modeli tercih edebilir.

sinem kobal gelinlik

Mediha Cambaz

Mediha Cambaz

Firmayı İncele

Aslıhan Haute Couture

Dantel, bohem düğün temasına en uygun gelinlik detaylarından bir tanesi. Gelinliğin göğsünde ve eteğinde kullanıldığında, dantelin şekline de bağlı olarak gelinliği daha bohem veya romantik gösterebiliyor. Dantel detayı seven gelinler Aslıhan Haute Couture'ün bu tasarımına bir göz atabilir.

sinem kobal gelinliği

Neslihan Moda

Sinem Kobal’ın bohem görünümlü gelinliğini biz kır düğününe çok yakıştırdık. Neslihan Moda ’nın bu tasarımında kullanılan tüller, Sinem Kobal gelinliğindeki bohem havayı da yakalayarak gelinliğe modern bir görünüm kazandırmış.

sinem kobal gelinlik

Neslihan Moda

Neslihan Moda

Firmayı İncele

Merve Alkan Bridal

Sinem Kobal’ın gelinliğini beğenen ama omuzlarını biraz daha ön plana çıkarmak isteyen gelinler düşük omuzlu bohem gelinlikleri tercih edebilir. Merve Alkan Bridal’ın bu tasarımı, bohem görüntüyü modern bir tarzla birleştirmiş.

sinem kobal gelinliği


Büşra Tezel Modaevi

Sinem Kobal’ın gelinliğindeki gibi dantel ve çiçek detaylı kuyruklar gelinliğe romantik bir görünüm veriyor. Büşra Tezel Modaevi imzalı bu dantel detaylı kuyruklu gelinlik, romantik ve bohem tarzda bir gelinlik düşünenler için ideal.

sinem kobal gelinlik

Ahu Alnıpak

Sinem Kobal gibi yanlardan ve V şeklindeki göğüs dekolteli bir gelinlik istiyorsan bu seçeneği çok seveceksin. Ahu Alnıpak imzalı bu gövdesi dantelli gelinlik, uzun kollu bir gelinlik düşünenlerin mutlaka değerlendirmesi gereken bir model.

sinem kobal gelinlik

Ahu Alnıpak

Ahu Alnıpak

Firmayı İncele

Blanc Bridal

Sinem Kobal’ın V dekolteli gelinliğinine biz bayıldık. Sırada yine benzer şekilde bir dekolteye sahip gelinlik var. Blanc Bridal’ın bu tasarımında kullanılan üç boyutlu danteller ve illüzyon yaka, eteğindeki tüllerle birleşerek kır düğününe çok yakışan bir gelinlik görünümünü yakalamış.

sinem kobal gelinlik

Blanc Bridal

Blanc Bridal

Firmayı İncele

Kırçiçeği Gelinlik

Yandan dekoltenin kattığı zarif ve şık havanın farkındayız. Kırçiçeği Gelinlik‘in bu gelinliğinde de gelinliğin sahip olduğu parlak işlemeler dikkat çekiyor. Sade görünüme iddialı bir hava katmak isteyenler bu modeli rahatlıkla tercih edebilir.

sinem kobal gelinlik

Bridelymade

Düz kesim bir eteğin ve dantel işlemelerin kır düğünlerine çok yakıştığı reddedilemez. Bridelymade‘in bu gelinliğinde tıpkı Sinem Kobal'ın gelinliğindeki gibi bir yaka ve askı tasarımı görüyoruz. Büyük dantel işlemeleri seviyorsan firmanın diğer çalışmalarına da bakmayı unutma!

sinem kobal gelinlik

Bridelymade

Bridelymade

Firmayı İncele

Narin Moda

Hem yandan hem de V şeklinde dekoltem olsun ama daha iddialı görünmek istiyorum diyorsan, kabarık bir etek tam sana göre olacaktır. Narin Moda‘nın bu gelinliğinde ince askılar ve tülden kabarık bir etek yer alıyor. Bu gelinliğin kır düğünlerinin yanı sıra düğün salonu düğünlerine de çok yakışacağını söyleyebiliriz.

sinem kobal gelinlik

Narin Moda

Narin Moda

Firmayı İncele

Biz Sinem Kobal’ın gelinliğini çok beğendik ve benzer modelleri senin için sıraladık. Gelinlik seçenekleri tabii ki bunlarla sınırlı değil. Farklı gelinlik modellerini Düğün.com’da bulabilirsin. Her stile ve bütçeye hitap eden gelinlik seçeneklerini kendine göre filtreleyerek bulabilir, firmaları inceleyip bilgi ve randevu alabilirsin.

Şunlar da ilgini çekebilir:

Vücut Tipine Göre Gelinlik Nasıl Seçilir?

Ünlülerin Düğün Davetiyelerini Görmeden Davetiyeni Seçme!

En Çok Konuşulan Ünlülerin Düğünleri

Ünlülerin Nişan Elbiselerini Görmeden Nişanlığını Alma!

Bu Modeller Sana İlham Verecek: Ünlülerin Gelinlikleri

Gelinlik Firmaları

Tarzına ve bütçene uygun en iyi gelinlik firmaları Düğün.com’da!

Her 3 çiftten 2'si aradığı firmaları Düğün.com’da buluyor. Sen de onlar arasına katıl!

Gelinlik firmalarını incele

Bunlar da ilgini çekebilir

Gelinlikçi kategorisindeki diğer yazılara ulaşmak için tıkla!

Vitrindeki Gelinlik Firmaları

Gelinlik kategorisinde öne çıkan firmalara buradan ulaş!

0 Yorum