Sedef Gelinlik

E-posta Gönder

Sedef Gelinlik Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  1.000 TL'den az

Sedef Gelinlik Genel Özellikler

 • Teslim Süresi

  4 hafta

Sedef Gelinlik Özellikler

 • Özellikler

  Özel Dikim, Kiralama, Hazır Model, Abiye ve Nişanlık, Haftasonu Hizmet

Sedef Gelinlik Sıkça Sorulan Sorular

 • Gelinlik kaç provada hazır oluyor?

  1-3


 • Sağladığınız aksesuar var mı?

  Ayakkabı, Bolero, Duvak, Eldiven, Gelin buketi, İç çamaşır, Kuşak, Şapka


 • Ne tarz gelinlik modelleri tasarlıyorsunuz?

  A Form kesim, Prenses kesim, Balık kesim ve Dupont Saten modellerimiz ile hizmet vermekteyiz.

Sedef Gelinlik Hakkında

Sedef Gelinlik; Sedef Çeyiz ve Mefruşat Mağazaları olarak 1974 yılından bu yana Lüleburgaz'da siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir.
Gelinliğin Lüleburgaz ve Trakya'daki önemli bir adresi olan firmamız, hayalinizdeki gelinliği üstün kalite ve titizlik anlayışı içerisinde sizlerle buluşturma hedefindedir. Uzman satış ve teknik kadromuz tarafından, trend gelinlik ve nişanlık modelleri ve aksesuar ürünleri itina ile takip edilerek beğeninize sunulmaktadır.
Sedef Gelinlik olarak 2016 kreasyonu ile birlikte farklı tarz ve kesimlerdeki gelinlik ve nişanlık modellerimizi, kişiye özel detaylar ile dikiyor ve kendi bünyemizde bulunan atölye ve teknik kadro ile provalarını gerçekleştiriyoruz. En küçük aksaklığa dahi meydan vermeksizin özenle üretimleri ve provalarını yaptığımız gelinlik ve nişanlıklarımızı, özel kılıflarında koruma altına alıyor ve düğününüze kısa bir süre kala son bir beden provası yaparak teslim ediyoruz.
Ağ kesim, prenses kesim, dupont saten ve balık model olmak üzere zengin model çeşitliliğimizi görmeden gelinliğinize karar vermeyin.
Hayal ettiğiniz gelinlik sizler için ne kadar önemli ise, bu önemin altındaki sorumluluk bilinci bizler için bir o kadar büyüktür. Sedef Gelinlik sayesinde; kendi masalınızı yaratın, düşleriniz gerçeğe dönüşsün.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.