inci gelinlik

E-posta Gönder

Gelinlik

Kategori

Akkışla, Kayseri

İlçe, İl

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayallerindeki gelinliği anlat, ücretsiz düğün asistanımız bütçene uygun 5 gelinlik firmasından fiyat teklifi göndersin!


Önerilen Firmalar

Neşe Gelinlik
128 4 10

Melikgazi

Neşe Gelinlik

......

Elif Gelinlik
24

Melikgazi

Elif Gelinlik

......

Yeşim Gelinlik
50 1 8

Melikgazi

Yeşim Gelinlik

......

Hakkında

Gelinlik modeli konusunda kararsızlık yaşayan gelin adayları İnci Gelinlik sayesinde hem kendi vücut tipine hem de zevkine uygun gelinlik modelleri alma imkanı yakalıyor. Mağazamızda çalışan modacılarımız her gün yepyeni gelinlik modelleri üretiyor. Mağazamızda sadece hazır dikim gelinlik modelleri bulunmamaktadır. Modacılarımızın sizler için hazırlamış olduğu özel dikim gelinlik modelleri de gelinlerimiz tarafından çok tercih edilmektedir. Kaliteli kumaş kullanılarak tasarlanan gelinliklerde gelinlerin isteğine göre inci, gipür, taş veya işlemeler kullanılmaktadır. Gelinliklerinizin kesimi isteğinize göre A kesim, prenses kesim, balık model veya düz kesim olarak ayarlanmakta ve kendinizi özel hissetmeniz amaçlanmaktadır. Gelinlik kataloglarımızı inceleyerek sezonun moda gelinlik modellerini öğrenebilir ve son trend bir gelinlik modeli hazırlanmasını isteyebilirsiniz.

İletişim

Hasan Tosuner

  • Adres: Bankalar Cad. Efendiağa Pasajı No:9, Melikgazi/Kayseri

inci gelinlik Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Randevu Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Size daha çok yardımcı olmak istiyoruz. Bu süreçte ihtiyaçlarınıza uygun öneriler yapmak ve işinizi kolaylaştırmak için bir kaç sorunumuz var.