Gelin Ayakkabınız Sadece Size Özel Olmalı

Düğün.com tarafından yazılmıştır.

Okuma Süresi: 1:10 DK

29.11.2018

Gelinliğinizi tamamlayan en temel aksesuarınız ayakkabınızın hem şık hem de rahat olması hayati bir noktada duruyor. 37Numaracom’dan Oktay Vuruşkaner ayakkabı seçimini sizler için anlattı.

Firmanızdan biraz bahseder misiniz? Sizi benzerlerinizden ayıran ne gibi özellikleriniz var?

37numaracom markasını diğer firmalardan ayıran özellik tüm modellerde bir çizgisinin olmasıdır. Özellikle gelin ayakkabılarımız için birbirinden farklı beklentilere karşılık verebilen tasarımcılar ile çalışmaktayız. Abiye, sade, klasik, avangard, babet, topuklu… Gelebilecek her türlü talebi karşılamak, gelinlerimize seçenek ve fikir üretmek birincil prensibimiz.

gelin ayakkabınız sadece size özel olmalı

Nasıl tasarımlar mesela?

Tasarımcılarımızdan bazıları el boyama ile hem kendi yaratımlarını işe dökmekte hem de çiftlerimizin istekleri doğrultusunda çizimler yapmaktalar. Bazı tasarımcılarımız ise taşlar, inciler ve dantel işlemeler ile kendi tarzlarını uygulamaktalar.

Ayakkabılarınızın rahatlığı hakkında bilgi verebilir misiniz ?

37numaracom üretici firma olduğundan seçilen rahat kalıplar mağazamızdaki müşterilere defalarca denetilerek üretime sokulur. Sonuç itibarı ile müşterilerimize daha önce denenip tecrübe edilmiş rahat kalıplar sunulur.

Gelin Ayakkabısı ve Aksesuarları İndirimleri

Peştemal Bornoz Ve Gelin Sabahlığı
%32 İNDİRİM
31 1
Peştemal Bornoz Ve Gelin Sabahlığı

Gelin Sabahlığı İsme Özel Fiyatı %32 İndirim!...

Peki kendi tasarımını uygulatacak müşterileriniz ne yapmalılar?

İster mağazamızda ister 37numaracom sitemizde ilk önce istenilen kalıp beğeniliyor. Topuk boyuna karar verilip, dolgu topuk, az pontlu veya babet modellerinin seçiminden sonra sitedeki istenilen tasarımın uygulaması yapılıyor. Eğer seçilen ürün üzerinde renk değişimi, isim yazımı gibi özel istekler olursa ödeme noktasındaki sipariş notuna ekleniyor. Böylece işlem sorunsuz ve kolay bir biçimde tamamlanıyor.

Ne kadar zaman gerekli sipariş için?

Normalde iki hafta içerisinde teslimat yapılır; ancak düğünlerin yoğun olduğu dönemlerde çok sipariş geldiğinden bu süre üç haftaya çıkabiliyor. Çiftlerimize bu durumu göz önünde bulundurmalarını tavsiye ediyoruz.

Ayakkabılarınız için verebileceğiniz ortalama fiyat aralığı nedir?

Tasarım ürünlerinde fiyatlar daha yüksek olmasına rağmen biz Düğün.com çiftlerine bu ortalamanın % 40 daha uygununa sunmaktayız.

37Numaracom’dan daha fazla bilgi ve fiyat almak için tıklayın.

Şehrindeki En İyi Ayakkabı ve Aksesuar Firmaları

Her yıl 300.000 çift, Düğün.com aracılığıyla firmalarla anlaşıyor. Sen de yüzlerce firma arasından sana uygun olanı bul.

AYAKKABI VE AKSESUAR FİRMALARI

Sıradaki Makaleler

Ayakkabı ve Aksesuar kategorisindeki diğer yazılara ulaşmak için tıkla!

Vitrindeki Ayakkabı ve Aksesuar Firmaları

Ayakkabı ve Aksesuar kategorisinde öne çıkan firmalara buradan ulaş!

Yorumlar (1)

Ç

Çağıl

14/10/2014

ayy çok güzeller neden olmasın :D