Gelinliğinizi tamamlayan en temel aksesuarınız ayakkabınızın hem şık hem de rahat olması hayati bir noktada duruyor. 37Numaracom’dan Oktay Vuruşkaner ayakkabı seçimini sizler için anlattı.

Firmanızdan biraz bahseder misiniz? Sizi benzerlerinizden ayıran ne gibi özellikleriniz var?

37numaracom markasını diğer firmalardan ayıran özellik tüm modellerde bir çizgisinin olmasıdır. Özellikle gelin ayakkabılarımız için birbirinden farklı beklentilere karşılık verebilen tasarımcılar ile çalışmaktayız. Abiye, sade, klasik, avangard, babet, topuklu… Gelebilecek her türlü talebi karşılamak, gelinlerimize seçenek ve fikir üretmek birincil prensibimiz.

37numro - gelin ayakkabınız sadece size özel olmalı

Nasıl tasarımlar mesela?

Tasarımcılarımızdan bazıları el boyama ile hem kendi yaratımlarını işe dökmekte hem de çiftlerimizin istekleri doğrultusunda çizimler yapmaktalar. Bazı tasarımcılarımız ise taşlar, inciler ve dantel işlemeler ile kendi tarzlarını uygulamaktalar.

Ayakkabılarınızın rahatlığı hakkında bilgi verebilir misiniz ?

37numaracom üretici firma olduğundan seçilen rahat kalıplar mağazamızdaki müşterilere defalarca denetilerek üretime sokulur. Sonuç itibarı ile müşterilerimize daha önce denenip tecrübe edilmiş rahat kalıplar sunulur.

Gelin Ayakkabısı ve Aksesuarları İndirimleri

Peki kendi tasarımını uygulatacak müşterileriniz ne yapmalılar?

İster mağazamızda ister 37numaracom sitemizde ilk önce istenilen kalıp beğeniliyor. Topuk boyuna karar verilip, dolgu topuk, az pontlu veya babet modellerinin seçiminden sonra sitedeki istenilen tasarımın uygulaması yapılıyor. Eğer seçilen ürün üzerinde renk değişimi, isim yazımı gibi özel istekler olursa ödeme noktasındaki sipariş notuna ekleniyor. Böylece işlem sorunsuz ve kolay bir biçimde tamamlanıyor.

Ne kadar zaman gerekli sipariş için?

Normalde iki hafta içerisinde teslimat yapılır; ancak düğünlerin yoğun olduğu dönemlerde çok sipariş geldiğinden bu süre üç haftaya çıkabiliyor. Çiftlerimize bu durumu göz önünde bulundurmalarını tavsiye ediyoruz.

Ayakkabılarınız için verebileceğiniz ortalama fiyat aralığı nedir?

Tasarım ürünlerinde fiyatlar daha yüksek olmasına rağmen biz Düğün.com çiftlerine bu ortalamanın % 40 daha uygununa sunmaktayız.

37Numaracom’dan daha fazla bilgi ve fiyat almak için tıklayın.

Şehrindeki 145 Gelin Ayakkabısı ve Aksesuarı Firması Düğün.com’da!

Ücretsiz Fiyat Teklifi Almak İçin Hemen Tıkla!

Yorumlar (1)

+ Yorum Yaz

Yorumunuz başarıyla alınmıştır, editörlerimizin onayından geçtikten sonra yayınlanacaktır.

Ç Çağıl

ayy çok güzeller neden olmasın :D