Kına Gecesi İçin En Yeni Kına Saç Aksesuarları

Bürde Özçakır tarafından yazılmıştır.

3:03 dakika

09.11.2020

Kına gecende modern görünümünü tamamlamana yardımcı olacak gelin saç aksesuarlarını incelemek ister misin? Senin için en yeni modelleri araştırdık, birbirinden şık kına saç aksesuarlarını sıraladık!

Kına Saç Aksesuarları

Kına gecesi saç aksesuarları denince aklına ilk olarak gösterişli, taşlı, büyük kına taçları geliyor olabilir. Ancak en yeni kına saç aksesuarlarından bahsedeceksek, 2019’un düğün trendlerindeki sadeleşme etkisinin, kına gecelerine de taştığını söylemeliyiz. İncili, iki ya da üç sıra ince taçları, geometrik tasarımları, modern tokaları, en yeni kına gecesi saç aksesuarları arasında sayabiliriz. Sana ilham vermesi amacıyla birbirinden şık, kına için saç aksesuarlarını derledik.

İncili Kına Gecesi Taçları ve Tokaları

İncili gelin başı aksesuarları, gelin adaylarının yalnızca nikah ya da düğün için değil kına için de tercih edebileceği modellerden. Özellikle sade ve romantik tasarımlardan hoşlanan gelin adaylarının ilgisini çekebilecek bu zarif modellerin taç veya toka şeklindeki farklı alternatiflerini de bulabilirsin.

incili kına saç aksesuarları

İncili saç aksesuarlarını beğeniyorsan şu galerimiz de ilgini çekebilir: En Güzel İncili Gelin Tacı Örnekleri

Kına Saç Aksesuarları

Kına için yaptırabileceğin en güzel gelin saçı modellerini araştırıyorsan şu yazımız sana yardımcı olabilir: Kına İçin Saç Modelleri Nasıl Olmalı? En Güzel Kına Saç Modelleri

Çoklu Kına Tacı Modelleri

İnce ya da kalın; gelin kına tacı modellerinin alıştığımız tasarımı tek sıra olanlar. Ancak en yeni kına saç taçları arasında iki ya da üç sıradan oluşan tasarımlar dikkat çekiyor. Çiçekli ya da taşlı, kuru dal ya da metal… Birbirinden şık ve zarif alternatiflerini bulabileceğin, çok sıralı kına gelin taçlarını ister toplu ister açık saçlarla kullanabilirsin.

Kına Saç Aksesuarları

Kına Saç Aksesuarları

Modern kına tacı örneklerini de incelemek istersen şu galerimize bakabilirsin: Modern ve Şık Gelin Kına Tacı Modelleri

Geometrik Kına Saç Aksesuarları

Kına saç aksesuarları arasından farklı bir model arıyorsan geometrik tasarımlı taçları düşünebilirsin. Vintage ya da modern tasarımlı örneklerini bulabileceğin bu kına gecesi taç modellerini özellikle açık saçlarla yakıştırdığımızı da söylemeden geçmeyelim.

Kına Saç Aksesuarları

Kına saçına henüz karar vermediysen şu yazımızda sana yardımcı olacak ipuçları bulabilirsin: Elbise Seçimine Göre Kına Saç Modeli Nasıl Olmalı?

Ay ve Yıldızlı Gelin Kına Aksesuarları

Ay ve yıldızların kına gecende saçlarına yansımasına ne dersin? Hilal şeklindeki ay ve yıldız şeklindeki tokalardan oluşan, son dönemlerin popüler saç aksesuarı kına gecen için farklı bir seçim olabilir. Bu parçaları, tekli olarak kullanabileceğin gibi, saçlarının arasına serpiştirilmiş havası vermek için set şeklinde de takabilirsin. Üstelik seçeneklerin yalnızca tokaları ile sınırlı değil. Kına saç taçlarının da ay ve yıldızlı tasarımları bulunuyor.

Kına Saç Aksesuarları

Kına Saç Aksesuarları

Kına gecen için modern ve farklı seçimler yapmak istiyorsan şu yazımız sana yardımcı olabilir: Alternatif Kına Gecesi Kıyafetleri ve Aksesuarları

Taşlı Kına Tacı Gelin Aksesuarı

Alıştığımız taşlı kına tacı modelleri şekil değiştiriyor. Bazen çiçeklerin arasında, bazen de kar tanesini süsleyen detaylar olarak karşımıza çıkan taşlar, kına için taç modellerinde sıkça yer buluyor. Özellikle zarif, sade ense topuzu modelleri ile çok yakıştırdığımız bu taçları, ister tepeden ister kına alın tacı olarak kullanabilirsin.

Kına Saç Aksesuarları

Kına Saç Aksesuarları

Şu yazımız da makyajın için işine yarayabilir: Kına Makyajı Modelleri

Dev Çiçekli Kına Gecesi Gelin Tacı Modelleri

2019 gelin saçı trendleri arasında da yer alan iri çiçekli saç aksesuarları, kına gecelerinde de kendini gösteriyor. Sade topuzlara hareket katan bu iddialı ve renkli aksesuarlar, çiçekli kına taçlarının en yeni örneklerini oluşturuyor.

Kına Saç Aksesuarları

Çiçekli taçlar ilgini çekiyorsa şu galerimizi de ziyaret edebilirsin: Çiçekli Gelin Tacı Modelleri

Modern Kına Tokası Modelleri

Kırmızı çiçekler, çoklu takılan taşlı ince tokalar, minimal tasarımlar… Kına tacı yerine daha minimal bir aksesuar tercih etmek istiyorsan, kına gecen için bu modern tokaları düşünebilirsin.

Kına Saç Aksesuarları

Kına Saç Aksesuarları

Modern bir kına gecesi organizasyonu gerçekleştirmek istiyorsan şu yazımız sana ilham verebilir: Modern Kına Gecesi Nasıl Olur?

En yeni kına gecesi saç aksesuarlarını senin için derledik ve birbirinden şık örneklerine yer verdik. Daha fazla model incelemek istersen şehrindeki gelin aksesuarı firmalarının profillerine göz atabilirsin. İlgini çeken modeller için firmalarla iletişime geçebileceğini ve fiyat teklifi alabileceğini de unutma!

Ayakkabı ve Aksesuar Firmaları

Gelinliğini tamamlayacak en güzel aksesuarlar Düğün.com’da!

Her 3 çiftten 2'si aradığı firmaları Düğün.com’da buluyor. Sen de onlar arasına katıl!

Ayakkabı ve aksesuar firmalarını incele

Bunlar da ilgini çekebilir

Ayakkabı ve Aksesuar kategorisindeki diğer yazılara ulaşmak için tıkla!

Vitrindeki Gelin Ayakkabısı ve Aksesuarları Firmaları

Gelin Ayakkabısı ve Aksesuarları kategorisinde öne çıkan firmalara buradan ulaş!

Yorum yap